Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 2123Choď na stranu 4Choď na stranu 3
sahara
Príspevkov: 224
iconCitovať:
iconCitovať:
Aby bolo jasne, aj my dve chceme lyzovat!!!!Len tych instruktorov je tu nedostatok ;)
Zn: mozeme sa aj sankovat, sneh objedname, my dokazeme vsetko, sme skryte talenty! Zazraky hned, nemozne do troch dni!!!!

Ja som instr. Naucim ta liiizovat, sneh bit nemusi mne je dobre aj na susi, a zazraky budu to mi ver. :lol:

Bude aj zjazd na saniach alebo len lizanie na lyziach? ( mas aj ochranny mantinel? aby sa nestala nehoda a padnes do jamy aj s lyzami... :D
30.12.2008 18:30
mys
Príspevkov: 1543
a potom, ze zazraky sa deju len raz :shock:
30.12.2008 18:35
zollo
Príspevkov: 4478
iconCitovať:
iconCitovať:
iconCitovať:
Aby bolo jasne, aj my dve chceme lyzovat!!!!Len tych instruktorov je tu nedostatok ;)
Zn: mozeme sa aj sankovat, sneh objedname, my dokazeme vsetko, sme skryte talenty! Zazraky hned, nemozne do troch dni!!!!

Ja som instr. Naucim ta liiizovat, sneh bit nemusi mne je dobre aj na susi, a zazraky budu to mi ver. :lol:

Bude aj zjazd na saniach alebo len lizanie na lyziach? ( mas aj ochranny mantinel? aby sa nestala nehoda a padnes do jamy aj s lyzami... :D

Co je ta jama az taka velka hlboka? Tak radsej zavolam aj toho medveda :lol:
30.12.2008 18:36
pe3k
Príspevkov: 166
Caute slovaci, tak ako, chodite na tie kopce? Rad by som sa pridal
04.03.2009 11:27
Jetam
Príspevkov: 0
ahoj, velmi stara diskusia hladam nieco podobne. som pri Viedni niekoho na obcasne tury, lezenie na skalkach kletterhalle.
24.10.2018 15:19

Choď na stranu 1Choď na stranu 2123Choď na stranu 4Choď na stranu 3