Diskusia

janaka
Príspevkov: 5969
iconmarika2772:
iconjanaka:
uz len kocur tu chyba:D aby vas nebolo malo;)

Pocuj si ty nejaka nenasytna.....mas dvoch, a chyba ti treti....:rolleyes:

vies, ako sa hovori: kde sa dvaja biju, treti vitaziB) (zeby ten s tou horuckou?:D )
03.12.2018 12:35
janaka
iconmarika2772:
iconjanaka:
mirko nemoze byt predsedom, on nema rad zeny, iba take so spinkou za nechtami (linksgrünninen):rolleyes:
mozno sa vratil na slovensko a podporuje moralne kotlebu, aby zvitazil vo volbach:lol:
ci svieti vogel? no, videla som len v telke, stromcek pri rathause, ale nemam chut tam ist, sami turisti...a vobec, este nemam ani chut na punc (zatial:) )
chodim ale teraz casto do ba, k zubarovi a chcem ist aj na vianocny trh na hlavnom nam.
A ty ako, alles ok?

On nema rad take, co by len deti rodili, aby nemuseli robit.A ta spinka za nechtami znamena, ze zena nieco robila.
Nam uz rodenie nehrozi, spinku za nechty dostanem lahko....takze by som mohla prejst tym sitom....:D
Neviem co je prijemnejsie. Zubar, ci gynekolog ....:w00t: ?
V BA bol punc aj s "ohnostrojom"....
Ale urcite si dam, aj ten pomarancovy viedensky. Len sa mi nechce dolu utekat....do Belvederu to mam cez cestu.
A inak very gut, alles ist ok. Vnucik rastie ako z vody, je to certisko.

mirko ma aj tak najradsej biele plaste a nic pod nimi:blush: a ked uz ziva zena, tak taka, co si sama zaplati kafe:| a musi byt dost mlada a blba, takze my dve nie sme zrovna kandidatky prenho:D
gynekologicku mam na mahü, absolvovala som v lete aj s mamo, alles ok;)
ale zubara kombinujem (at-sk)
o ohnostroji som pocula, ten akosi nemusim, staci na silvestra:rolleyes:
v sobotu som bola so synom pri rathausi na punci, katastrofa co ludi, sami slovaci, no ale waldbeerenpunsch bol mnam:thumbup:
moj vnuk bude mat o mesiac 9 rokov, leti to strasne:)
[Naposledy editoval janaka, 03.12.2018 12:53]
03.12.2018 12:47
janaka
iconpitu47:
iconmarika2772:
iconjanaka:
nie, ja sa bojim, ze by ma prisla zakonita vdova zabit, radsej nic neriskovat:w00t:

Zdrhnes do USA aj s dedicstvom....:D

na kubu a poziada o politicky azyl ;)

uz tam nie je fidel, to by uz nebolo ono:w00t:
03.12.2018 12:50
janaka
iconmarika2772:
iconpitu47:
iconmarika2772:
na kubu a poziada o politicky azyl ;)

Ked to bude velky majetkovy majland, tak azyl jej udelime aj u nas doma....bude ho mat all.inclusive vratane politiky...:D

so slovenskym pasom na slovensku poziadat o azyl?:blink: no, preco nie, ale poprosim bez tych nasich politikov:D sledujem to online a je to vesele (kapitan danko:lol: ), ale nie horsie ako inde:-/
03.12.2018 12:58
janaka
iconheavy:
iconpitu47:

keby to heavymu neprekazalo, tak mozeme obaja ;) :love:

By sme ju dali do laty, az by sa jej panenky pretocili...:w00t: Uz by ine nechcela...:blush:

uz sa to zase zvrhava:blush: pockaj, pride mirko a da ta do laty:D
03.12.2018 13:24
pitu47
Príspevkov: 11874
iconheavy:
iconpitu47:

keby to heavymu neprekazalo, tak mozeme obaja ;) :love:

By sme ju dali do laty, az by sa jej panenky pretocili...:w00t: Uz by ine nechcela...:blush:
ako hovori slavik? nevyskusa, nevie :thumbup:
03.12.2018 20:46
pitu47
Príspevkov: 11874
iconkarla23:
Budicek...do prace...budovatelia krajsich trhovych zajtrajskov...:D :D :D
co mirko? zase si nasiel internet zadarmo ??? :lol:
03.12.2018 20:48