Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 112Choď na stranu 3Choď na stranu 2
pitu47
Príspevkov: 11874
iconjanaka:
Aldi ci Penny maju kvalitnejsie potraviny ako Lidl? Ja do Penny nechodim, nemam nablizku, ale poznam. Merkur je v At najlepsi, lenze drahy. Lidl nemam rada, este Hofer ako tak a Billa (Merkur, Bipa=Rewe, myslim ze tu patri aj Penny)je tiez poriadne mastna, hlavne zelenina a ovocie
Spar je dost kvalitny a niekedy maju dobre akcie, ale je najdrahsi

Janake, Penny je lacná dcéra Rewe - Billa, ale tu dávas informácie Mirkovi, ktory zase bude vsetko vediet lepsie ako mi co zijeme v Rakúsku :)
A ked uz, tak akcie v Spar alebo v Merkur (tiez patri Rewe) su bezkonkurencné (podla mna) ..... :love:
25.02.2020 21:15
janaka
Príspevkov: 5969
iconpitu47:
iconjanaka:
Aldi ci Penny maju kvalitnejsie potraviny ako Lidl? Ja do Penny nechodim, nemam nablizku, ale poznam. Merkur je v At najlepsi, lenze drahy. Lidl nemam rada, este Hofer ako tak a Billa (Merkur, Bipa=Rewe, myslim ze tu patri aj Penny)je tiez poriadne mastna, hlavne zelenina a ovocie
Spar je dost kvalitny a niekedy maju dobre akcie, ale je najdrahsi

Janake, Penny je lacná dcéra Rewe - Billa, ale tu dávas informácie Mirkovi, ktory zase bude vsetko vediet lepsie ako mi co zijeme v Rakúsku :)
A ked uz, tak akcie v Spar alebo v Merkur (tiez patri Rewe) su bezkonkurencné (podla mna) ..... :love:

[/b]
presne moja rec! kvalita a vyuzivam akcie, za mesiac usetrim cca 30-50 eur, aj ked sa niekedy nabeham, no ale mam cas , takze ...;)
a este aj Billu by som tam zaradila (akcie, pickerl apod.)
Mirko z toho mudry nebude, lebo on chodi do Aldi, ktore ma v Nemecku, a je velmi lacne, nieco ako tu Penny.
aj ja posielam:love:
25.02.2020 23:47
karla23
Príspevkov: 1304
Janaka tu nejde oto kde clovek v nemecku ci rakusku chodi nakupovat...tu ide oto ze potraviny v rakusku nemecku a na zapade su kvalitnejsie ako unas....potraviny v Rakusku su podstatne drahsie nez v Nemecku..ked som v Rakusku idem do sparu a vidim ten rozdiel...
26.02.2020 09:04
janaka
Príspevkov: 5969
dobre, mirko, ale ako chces proti tomu bojovat? Jedna z moznosti je, na Slovensku budem kupovat len slovenske vyrobky a to aj robim, dokonca sa fakt buchnem po vacku a kupim vo farmarskej predajni drahu drahu bio bryndzu, klobasu z mangalice, tvaroh napr. , vsetko samozrejme bio potraviny, ale slovenske!.Ale v Kauflande sa tiez daju kupit slovenske vyrobky, ktore tuna nedostanem.
Je jasne, ze rodiny s detmi si tento Luxus nemozu dovolit, pokial splacaju hypoteku,maju maly prijem usw. Ja ked idem, fakt len obcas, si nakupim ale tiez nie nejake zasoby, sak naco, ako pises, v At su potraviny kvalitne.
Je to na ludoch, ci budu bojkotovat nekvalitne dovezene vyrobky tym, ze ich nebudu kupovat.
26.02.2020 10:11

Choď na stranu 1Choď na stranu 112Choď na stranu 3Choď na stranu 2