Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 112Choď na stranu 3Choď na stranu 2
Majkeel
Príspevkov: 31
:thumbup: myslim, ze si sa rozhodol spravne a prajem skore rozchodenie..... co sa tyka MR, bolo by ti stacilo überweisung od ortopeda, ale potesim ta, cital som, ze od januara uz plati kazdy....................[/quote]

Vdaka. :-) Skusim sa spytat este raz priamo na poistovni, je to iba 52 eur, mri som mal v Blave. Bez nej by som sa nepoho dalej a nechcel som cakat dalej. Ved som nebol ani den vypisany. Zobral som laptop do nemocnice a tie tri dni robil odtial pripojeny cez umts kartu. Vsetci tam iba pozerali, ze to co ma byt. Pracovat po operacii z nemocnice a iba zamestnanec. :w00t:
Este ich musim pochvalit, ze spravili jemnu, malo viditelnu jazvu 3 cm, iba ciarocka. Co som videl u inych op na nete, drb 5-6 cm jazva ako svet.
20.12.2013 15:37
pitu47
Príspevkov: 11874
iconjanaka:
vcera vecer v spravach hovorili, ze uz to je vyriesene, ze pacienti si nebudu musiet sami doplacat:thumbup:
ano, na CT a MR je treba povolenie od chefarzta;)

:confused: nechcem sa hadat,ani s heavym a s tebou janake :love: uz vobec, ale ked sa dobre pamätam, stacilo überweisung
od ortopeda.....................
20.12.2013 20:16
janaka
Príspevkov: 5969
iconpitu47:
iconjanaka:
vcera vecer v spravach hovorili, ze uz to je vyriesene, ze pacienti si nebudu musiet sami doplacat:thumbup:
ano, na CT a MR je treba povolenie od chefarzta;)

:confused: nechcem sa hadat,ani s heavym a s tebou janake :love: uz vobec, ale ked sa dobre pamätam, stacilo überweisung
od ortopeda.....................

ja som bola v jan. 2012 na CT a musela som ist na wgkk kvoli suhlasu od chefarzta;) /s tym überweisungom od ortopeda/
20.12.2013 20:35
pitu47
iconjanaka:

ja som bola v jan. 2012 na CT a musela som ist na wgkk kvoli suhlasu od chefarzta;) /s tym überweisungom od ortopeda/

ok, verim ti, ale aj ked to tak bolo, tak to bola len formalita, nie ? 1 peciatka + podpis na pockanie na WGKK :confused:
20.12.2013 21:42
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconpitu47:

ok, verim ti, ale aj ked to tak bolo, tak to bola len formalita, nie ? 1 peciatka + podpis na pockanie na WGKK :confused:

minimalne 2 hodiny strata z nasho cenneho zivota...:w00t:
21.12.2013 07:52
janaka
iconpitu47:
iconjanaka:

no ano, ale preco "bolo"? To sa nezmenilo- to nema nic spolocne s tym, ze netreba platit za CT a MR (ako to planovali od januara 2014);)
21.12.2013 12:24
pitu47
iconjanaka:

ale preco "bolo"? To sa nezmenilo- to nema nic spolocne s tym, ze netreba platit za CT a MR (ako to planovali od januara 2014);)

uz si zdrava :confused: tak ma teraz ukamenuj a predpis mi 2 kolecka ;) to s tym platenim som cital v novinach asi 2 dni pred tym, ako si to citala ty, ze nebude treba platit..... ale nechajme sa prekvapit, mozno este nieco vymyslia a bude sa platit :thumbdown:
21.12.2013 14:02
janaka
iconpitu47:
iconjanaka:

ale preco "bolo"? To sa nezmenilo- to nema nic spolocne s tym, ze netreba platit za CT a MR (ako to planovali od januara 2014);)

uz si zdrava :confused: tak ma teraz ukamenuj a predpis mi 2 kolecka ;) to s tym platenim som cital v novinach asi 2 dni pred tym, ako si to citala ty, ze nebude treba platit..... ale nechajme sa prekvapit, mozno este nieco vymyslia a bude sa platit :thumbdown:

no, zdrava vyzera inac, ale dakujem za opytanie:love:
co by som ta kamenovala, sak kamen ani neudvihnem, som k.o.:( ale kolecko si daj aj za mna, je to zdrave:D
platit sa nebude 5 rokov, minimalne (dnesne "krone"):thumbup:
21.12.2013 19:42
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
No dobre, ale to platenie nehrozilo preto, ze by sa za to malo platit, to hrozilo teoreticky preto, lebo neboli nejake zmluvy alebo dohody ukoncene. Nieco podobne, ako pisali o financnom krachu USA ako o bliziacej sa katastrofe a pri tom nebol len nacas dohodnuty statny rozpocet. A Mirko uz otvaral sampanske...;)
21.12.2013 21:59
kuuko
Príspevkov: 0
dostal som sa sem nahodou cez google, tak neviem ci mi tu este niekto odpise, ale tiez by ma zaujimalo, ze ako to je s operaciou menisku v AT, ak pracujem v AT. Je tu moznost, ze by mi operaciu preplatila poistovna, alebo je potrebne doplacat? Na tejto stranke https://infomedica.sk/operacia-menisku/ je napísané, že na SVK hradí operaciu poistovna. Dufam ze to tak bude aj v AT, ked uz si tu clovek plati take peniaze za poistenie...
13.04.2020 16:50
pitu47
nech ma niekto opraví, ak sa mýlim, ale pokiaľ je operácia nutná a máš E-card, tak v štátnej nemocnici by to mala poisťovňa preplácať.....
13.04.2020 21:41
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
od odborneho lekara dostanes papier a ides ... ked dostanes termin, to moze byt aj par mesiacov
16.04.2020 01:27
janaka
co to davas sem:blink:
22.05.2020 14:35
karla23
Príspevkov: 1304
Ponukas poistky odrby ? do kazajky snim haha
23.05.2020 09:28

Choď na stranu 1Choď na stranu 112Choď na stranu 3Choď na stranu 2