Diskusia

pitu47
Príspevkov: 11874
iconjanaka:
chciet od mirka, aby cital poriadne, to ako keby si chcel aby voda tiekla do kopca:lol:
a to bolo tak , ze ja som mu raz pisala, ze ked bude vo Viedni, ma moze pozvat na kavu (samozrejme, ze to bol len vtip, ktory on zobral vazne a teraz to furt vytahuje:sneaky: )
a ano, ak! by som ho pozvala ja, tak len preto, aby dostal poriadnu po hube, lebo si o to koleduje:lol:

:)
21.06.2020 14:16
pitu47
iconallena:

cauko pitko, jasne zijem a jz citam nezabudam ta nenormalne. a ty ako?

dakujem, dobre, práve balim batoztek a idem do Kosic, ako mi to mirko naordinoval :lol: ale povedz Ty, si tu ? dlho sme Ta necitali
21.06.2020 14:18
allena
Príspevkov: 2434
iconpitu47:
iconallena:

cauko pitko, jasne zijem a jz citam nezabudam ta nenormalne. a ty ako?

dakujem, dobre, práve balim batoztek a idem do Kosic, ako mi to mirko naordinoval :lol: ale povedz Ty, si tu ? dlho sme Ta necitali

ja, som pred tyzdnom bola v ke joj fajne bolo. carpano otvorene uz a kamoska moja naj si otvorila butik v hiltone. ked tam budes id sa kuknut.
21.06.2020 15:35
pitu47
iconallena:
carpano otvorene uz a kamoska moja naj si otvorila butik v hiltone. ked tam budes id sa kuknut.
a co predava? kabelky ??
21.06.2020 19:47
allena
Príspevkov: 2434
iconpitu47:
iconallena:
carpano otvorene uz a kamoska moja naj si otvorila butik v hiltone. ked tam budes id sa kuknut.
a co predava? kabelky ??

aj kabelky aj saticky. pitko, ber love a kupuj
21.06.2020 20:04
pitu47
iconallena:
iconpitu47:
iconallena:
a co predava? kabelky ??

ok, kupim mirkovi kazajku ;)
21.06.2020 20:05
2Jana2
Príspevkov: 493
iconkarla23:
Jana poznas príslovie ze ako sa do hory vola tak sa z hory ozýva?S Janakou sa slusne hovorit neda knej treba byt taky sprosty ako je ona kumne...mozes ss hanbit Kolko chces atejistka pri tej osobe sa neda inac

Mirko, predpokladam, ze ty poznas biblicke prislovie '' Kto do teba kamenom, ty donho chlebom. Nemal by si sa ako silno veriaci clovek nahodou riadit tymto prislovim ?
22.06.2020 18:48
janaka
Príspevkov: 5969
iconpitu47:
iconallena:
iconpitu47:
iconallena:
a co predava? kabelky ??

ok, kupim mirkovi kazajku ;)

zu spät:lol:
22.06.2020 19:37