Diskusia

icon
Zuz.Ana
Príspevkov: 0
Zdravím obraciam sa tu na vás vo fóre ohľadom reklamácie. Objednala som si prac. nohavice. Po asi 2 týždňoch mi bolo divné, že balík ešte neprišiel a tak som si pozrela status tracking kde bolo napísané - adresa nenájdená, balík bol poslaný späť. Kontaktovala som predajcu s uvedením č. objednávky a presnej adresy a nech mi ich pošle ešte raz. Balík prišiel, nohavice som vyskúšala, ale boli mi trocha veľké, tak som znova kontaktovala predajcu, či ich môžem vrátiť späť s tým že oni mi pošlú peniaze. Medzitým mi prišli nohavice ešte raz(asi ten stratený balik), tak som poslala oba nohavice na At adresu uvedenú na balíku. O niekoľko dní mi poslali balík mne, čo mi prišlo divné, tak som ho poslala späť - napísala som im, že balík som poslala a peniaze nech mi pošlú. Nato mi prišla upomienka, že musím zaplatiť ( čo som spravila)za tie nohavice+dopravu. Znova som kontaktovala predajcu , nech mi pošle peniaze. Odpovedal nemôže, lebo žiaden balík im odo mňa neprišiel, že som to mala poslať na adresu v Nemecku. On kontaktoval toho kde ja som poslala balík a dal mi vedieť že balík nebol nájdený. Tak kde potom je? Spravila som v niečom chybu ja? Snažili sa ma odrbať ako cudinca?Mám to riešiť nejak právne alebo ako? Prosím dajte mi vedieť čo mám robiť, ťahá sa to už týždne aj keď si pomyslíte , že som možno blbá, ale chcem tie peniaze späť.
01.08.2020 13:18
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
tak to je velmi divne vec, normalne to funguje... podla toho o kolko penazi ide, ked na to das pravnika, tak uz prva reakcia to moze stat viac ako cele nohavice ...
05.08.2020 10:33
Zuz.Ana
Príspevkov: 0
Tak čo mam robiť? Mam pravo na ich vratenie
16.08.2020 14:25
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
Ak máš právnu poistku tak to môžeš konzultovať s právnikom
Keď nie a nohavice stali 50€ tak to nemá zmysel to zaplatíš za krátku konzultáciu 3x toľko
17.08.2020 06:47
2Jana2
Príspevkov: 493
Neviem, ale mne ''snad zdravy rozum'' hovori, ze pokial som posielala balik - tak postou, alebo nejakou inou sluzbou, tak mam predsa od toho doklad / asi aj s ciarovym kodom / a reklamujem na poste / u prepravcu / tam zistim, kdel balik skoncil. Ci sa mylim :confused:
17.08.2020 08:30

icon