Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 2123Choď na stranu 4Choď na stranu 3
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
... my nic, len samozrejme - cim vyssie je percento co sa necha ockovat, tym lepsie aj pre tych co sa nedaju. Ale ked to dostanu, tak by v podstate mali na intenzivnu liecbu "verzichten" ... jedno ockovanie za trebars 100 Euro proti denna opatera na intenzivke za 2-3.000 Euro?! Tak by si to mali sami zaplatit ... ak poistovna to bude vyzadovat?!
25.01.2021 16:29
pitu47
Príspevkov: 11874
icon2Jana2:
iconkarla23:
...cize donutia kazdeho sa zaockovat.

Ty si nebol este nikdy zaockovany ? Tvoji rodicia neboli "donuteni" ta ockovat v detstve proti nejakym chorobam ? Mas z toho nejake nasledky ? Nieco mas, ale to nebude zo zaockovania ;)
:thumbup: :lol:
25.01.2021 17:25
janaka
Príspevkov: 5969
iconVlado:
... my nic, len samozrejme - cim vyssie je percento co sa necha ockovat, tym lepsie aj pre tych co sa nedaju. Ale ked to dostanu, tak by v podstate mali na intenzivnu liecbu "verzichten" ... jedno ockovanie za trebars 100 Euro proti denna opatera na intenzivke za 2-3.000 Euro?! Tak by si to mali sami zaplatit ... ak poistovna to bude vyzadovat?!

presne tak, a suhlasim, ze ak "impfverweigerer" nemaju ine dovody, len to, ze z pripcipu rebeluju, tak nech si intenzivku zaplatiaB)
Lenze, ako to vzdy byva, hlupi maju stastie a nebudu musiet platit nic alebo ani neochoreju:-/
25.01.2021 19:15
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
Velmi ma potesilo, ze v nasej ANKETE sme na 50% ludia, ktori sa chcu nechat ockovat.

:thumbup:

Mozno, ze to zvladneme...
28.01.2021 20:17
pitu47
iconVlado:
Velmi ma potesilo, ze v nasej ANKETE sme na 50% ludia, ktori sa chcu nechat ockovat.

až teraz som hlasoval ...... takže 56 % :)
[Naposledy editoval pitu47, 28.01.2021 22:59]
28.01.2021 20:23
janaka
Ja som hlasovala asi predvcerom
ale je malo vakcin od Astra zeneca, podraz:thumbdown:
28.01.2021 20:35
pitu47
robia drahoty
28.01.2021 20:38
kocur
Príspevkov: 6416
iconkarla23:
Janaka a kde mas istotu ty a tebe podobny ze to cin kŕmi meanstrem ludi je pravda? Ty vidis do pozadia tajných služieb v Cine ci Usa? Praveze najvecie nebezpečenstvo pre spolocnost su lzdia ako Ty ktori veria vsetkemu co čítajú v denniku n ci sme a podobnych boľševických pardon progresívnych kecov a nezmyslov....ti ktorych ohovaras ze čítajú alternativu ty su natom lepsie ako ty lebo ty pochybujú otom co pise meanstrem...ty jednoducho veris tomu co citas ...nerozmýšľal...a este sa mas za uvedomelu...ja nehovorim ze zem a vek ma vo vsetkom pravdu mýlia sa tiez no nieje tam taka bolševická cenzúra ako v meanstreme ktory vlastnia oligarchovia...ockovanie nato uz zomrelo dost ludi teraz v Norsku dochodcovia ktory sa dali na covid zaockovat...to nevravim o ludoch ktory po ockovani ostali na trvalo postihnutý...toto ta ale nezaujima...budte bez obav...eu nas vsetkych donuti ockovat...eu povie nebudete moc cestovat v ramci eu bez očkovania..nebudete moc chodit do hotelov restauracii ak sa nwpreukazete preukazom na ockovanie ...tak nas eu donuti ....a ja kazy sa budeme musiet ockovat...eu je jedna bolševická banda nic ine...covid je tu ale kazdy ma iby priebeh ...stejne je to otom Aku silnu imunitu clovek ma ...neboj janaka vpichnu kazdemu vakcínu ...mozes byt kludna.

to mas fuk Mirko. niektori ludia su trvalo postihnuti aj bez ockovania... :rolleyes:
29.01.2021 22:00
kocur
iconkarla23:
Vlado ten cip nemusi byt cip ako taky....to moze byt covid pas..ci zertifikat....eu povie...nedas sa zaockovat..nebudes moct cestovat...ubytovat sa v ramci eu a sveta...nebudes moct byt zamestnany vo firmach...atd obmedzenia...cize donutia kazdeho sa zaockovat.

das sa zaockovat a mozes cestovat...;) co by som bol za to dal pred 35 rokmi...
29.01.2021 22:04
kocur
iconkarla23:
Jana bol som ockovany v detstve...nastastie som ztoho nemal ziadne trvale nasledky.

:lol: konecne to vsetko do seba zapada... :lol:
29.01.2021 22:07
janaka
iconkocur:
iconkarla23:
Vlado ten cip nemusi byt cip ako taky....to moze byt covid pas..ci zertifikat....eu povie...nedas sa zaockovat..nebudes moct cestovat...ubytovat sa v ramci eu a sveta...nebudes moct byt zamestnany vo firmach...atd obmedzenia...cize donutia kazdeho sa zaockovat.

never mu...ja som bola tolkokrat zaockovana, a na komousov to neplatilo:-/ :w00t:
29.01.2021 22:32
kocur
iconjanaka:
iconkocur:
iconkarla23:

never mu...ja som bola tolkokrat zaockovana, a na komousov to neplatilo:-/ :w00t:

si sa nedala proti korone... to preto... :D
29.01.2021 22:53
janaka
:thumbup:
hnusni komunisti, ani len koronu nemali:lol: (iba korunu;) )
30.01.2021 00:10

Choď na stranu 1Choď na stranu 2123Choď na stranu 4Choď na stranu 3