Diskusia

icon
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
Som zvedavy, ci to vlada na Slovensku este vyriesi bez volieb... ale ak volby tak nevidim to tak ruzovo. Nie?
17.03.2021 23:33
janaka
Príspevkov: 5969
aj ja to tak vidim:huh:
spolocnost je rozdelena, Matovic ako male decko, momentalne urazeny , Sulik bez EQ, Remisova nevie co chce, Kollar zase ano- biznis a smerohlas si mädli ruky:confused:
predcasne volby nem dobre:thumbdown:
18.03.2021 11:32
Vlado
Moderátor
veru, už aby krčmy otvorili, nech to lud môže zapiť...

:-/
18.03.2021 19:45
janaka
v Rakusku sa zvysila spotreba vina - lud popija doma, pri homeoffice:lol:
slovaci skor tu borovicku, slivovicku, fernetik a pivko:w00t: , dovod sa vzdy najde:rolleyes:
18.03.2021 20:18
Vlado
Moderátor
este nebolo nikdy tak, aby nebolo!

Niektori vinari si nestazuju, hlavne ti, ktori to stihli integrovat predaj do online-shops...
23.03.2021 23:43
janaka
no, ja mam doma neotvorene flase vina, cakam, az bude co oslavovat, zatim nic:D samej pit ma nebavi, minuly tyzden v Ba so synom a nevestou 2 flasky sme "stahli":rolleyes: a neuskodilo:thumbup:
co sa tyka rozpadu vlady, tu teda niet co oslavovat, je to skor na plac:cry:
24.03.2021 11:57
kocur
Príspevkov: 6416
iconjanaka:
no, ja mam doma neotvorene flase vina, cakam, az bude co oslavovat, zatim nic:D samej pit ma nebavi, minuly tyzden v Ba so synom a nevestou 2 flasky sme "stahli":rolleyes: a neuskodilo:thumbup:

ty mas dve flasky vina, volny byt a neozves sa? :scared: :scared: :scared: :confused: :confused: :confused: :sneaky:
25.03.2021 16:45
janaka
iconkocur:
iconjanaka:

ty mas dve flasky vina, volny byt a neozves sa? :scared: :scared: :scared: :confused: :confused: :confused: :sneaky:

nooo, a ty sa ozves, len ked citas "dve flasky vina a volny byt":sneaky:
apropos, ako vies, ze je volny?:-/
25.03.2021 18:30

icon