Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 112Choď na stranu 3Choď na stranu 2
Johny1808
Príspevkov: 0
Dobrý deň ja mám tiež veľmi zlé skúsenosti s pánom Pospíšilom. Dal som už na neho aj trestné oznámenie. Dátum súdu zverejním na tejto stránke. Kto sa bude chcieť pridať môže potom prísť priamo tam a pred súdom povedať čo je to za človeka. Ak máte nejaké otázky na mňa napíšte mi email johnynemcek@gmail.com
07.03.2018 07:46
kajanak
Aj ja mam nie dobrou skúsenosť s pánom BP. Kto by mal záujem o informáciiu adresu kde teraz býva, napíšte mail - odpoviem. Pripadne aj skúsenosť ako jse to riešili. Súdne? Pres políciu?
[Naposledy editoval kajanak, 30.11.2020 13:22]
30.11.2020 13:16
Liadell
Tento zmetek okrádá i v České republice, znám hodně lidi od kterých si vzal zálohu a už se neukázal, přivlastňuje si práci která není jeho. Jako třeba to že někdo udělá elektrikářskou práci nebo zednickou, u které ani nebyl protože zrovna něco nasliboval a musel jet do středních Čech ale píše že je v Brně... U této práce tvrdí že ji dělal on.. Sebere zálohy, a má takovou odvahu že pak když potká své zákazníky tak si jim řekne o další zálohu na materiál. A pak opět zmizí. Zde měl naslibované asi 4 zakázky, vybral zálohy a už ho několik týdnu nikdo neviděl.. Telefony samozřejmě hluché.. Nejhorší je to že ho i jeho žena podporuje v této zlodějině. Myslím že TO nepomůže protože si na něm nelze nic vzít, protože buď peníze rovnou utratí, nebo je asi profetuje, nebo snad hraje automaty, protože nikdy nic nemá. Má dluhy kde se člověk podívá. Je mi líto že jsem si o něm nedohledala informace dřív, protože by jsem nepřišla zbytečně o 50 tisíc, které už nikdy v životě neuvidím. Stejně jako známy kteří u něho měli zaplacenou úpravu kuchyně na chatě. Záloha je v hájí a tento zmetek Pospišilovsky je v háji i s našimi penězmi.. TAKŽE POKUD TOHLE JEŠTĚ NĚKDO ČTE. VYHNĚTE SE MU OBLOUKEM JESTLI NECHCETE PŘIJÍT O SVÉ PENÍZE!!!!!!!:thumbdown:
02.09.2021 08:42

Choď na stranu 1Choď na stranu 112Choď na stranu 3Choď na stranu 2