Diskusia

heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconlillyE:
...myslim, ze z financneho hladiska sa viac oplati sprostredkovat pracu nemecky nehovoriacim :), skasnes registracny, skasnes za preklad zivotopisu a ziadosti a nasledne im oznamis, ze si ich nevybrali na zaklade slabych jaz. schopnosti:w00t:

Ideme na to? ;)
03.04.2011 19:22
Dagmar Šťastná (dasa.gluck@gmail.com)
Príspevkov: 5
A čo nekalé obchodné praktiky, páni?

iconheavy:
iconlillyE:
...myslim, ze z financneho hladiska sa viac oplati sprostredkovat pracu nemecky nehovoriacim :), skasnes registracny, skasnes za preklad zivotopisu a ziadosti a nasledne im oznamis, ze si ich nevybrali na zaklade slabych jaz. schopnosti:w00t:

Ideme na to? ;)
03.04.2011 19:26
heavy
Dáša, klídek... medzi tým množstvom podvodníkov sa stratíme...;)
03.04.2011 19:34
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconheavy:
iconlillyE:

Ideme na to? ;)

Jasne - ja som sa uz rozhodol :thumbup:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
03.04.2011 19:35
Rudiger
icondasa.gluck@gmail.com:
A čo nekalé obchodné praktiky, páni?

A co konkretne ty nazyvas nekalymi obchodnymi praktikami :confused: :confused: :confused:
03.04.2011 19:36
Rudiger
iconheavy:
Dáša, klídek... medzi tým množstvom podvodníkov sa stratíme...;)

Ty sa povazujes za podvodnika :confused: Ja teda mienim jednat uuuuplne seriozne a zodpovedne. To ostatne uz je na zaujemcoch o pracu ;)
03.04.2011 19:38
heavy
iconRudiger:

Ty ale nechces prekladat zivotopisy, to budem robit ja... 1x A4 = 30 Evri rakúskych...;)
03.04.2011 19:40
Rudiger
iconheavy:
iconRudiger:

Ty ale nechces prekladat zivotopisy, to budem robit ja... 1x A4 = 30 Evri rakúskych...;)

Tak ta beriem do partie - budem ti dohadzovat preklady :thumbup: :thumbup: :thumbup:
03.04.2011 19:41
heavy
iconRudiger:

Ty sa povazujes za podvodnika :confused: Ja teda mienim jednat uuuuplne seriozne a zodpovedne. To ostatne uz je na zaujemcoch o pracu ;)

Nech budu Tvoje pohnutky akokolvek poctive, vsetkym nevyhovies a pre tych budes podvodnik...;)
03.04.2011 19:41
heavy
iconRudiger:

Tak ta beriem do partie - budem ti dohadzovat preklady :thumbup: :thumbup: :thumbup:

beriem... spsob platby cez Pay Pal, bitte....;)
03.04.2011 19:42
Rudiger
iconheavy:
iconRudiger:

Nech budu Tvoje pohnutky akokolvek poctive, vsetkym nevyhovies a pre tych budes podvodnik...;)

:thumbup: To som uz pochopil davno aj popri svojom oficialnom business-e . Niekto ta bude povazovat za podvodnika aj preto, ze sa sice od TV a lahvaca nepohne ani na krok, ale uz po mesiaci sa tvari, ze ty si na vine , ked on nic nezarobil :w00t: ,
03.04.2011 19:44
Rudiger
iconheavy:
iconRudiger:

beriem... spsob platby cez Pay Pal, bitte....;)

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: Nie - nie - Cash na drevo a ani satelit to nazachyti :P
03.04.2011 19:45
heavy
iconRudiger:

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: Nie - nie - Cash na drevo a ani satelit to nazachyti :P

ja viem, cash je cash, ale, to si mam behat pre kazdych 30 evri do Salzburgu, ci de to si? :blink:
03.04.2011 19:47
Rudiger
Dasenka sa akosi nema k tomu objasneniu jej obvinenia z nekalych obchodov :P
03.04.2011 19:47
heavy
Dasenka sa hanbí...
03.04.2011 19:48