Diskusia

Rudiger
Príspevkov: 4180
iconheavy:
iconRudiger:

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: Nie - nie - Cash na drevo a ani satelit to nazachyti :P

ja viem, cash je cash, ale, to si mam behat pre kazdych 30 evri do Salzburgu, ci de to si? :blink:

Tak to ne - ved to je uz len technicka zalezitost - nemaj boja - len si prichystaj schemy prekladov a zajtra zavesim medzi inzeraty oficialnu ponuku a : - jede, jede masinka .....:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
03.04.2011 19:49
Rudiger
iconheavy:
Dasenka sa hanbí...

Skor si nestoji za tym co vypusti z ust :w00t:
03.04.2011 19:49
Dagmar Šťastná (dasa.gluck@gmail.com)
Príspevkov: 5
Je úplne jedno čo...isté však je, že čokoľvek v živote vykonáš, vráti sa ti späť.
Dobré, ale i zlé veci a nemysli si, že sa tomu vyhneš. Ver mi, viem o čom hovorím.
Takže dobre si rozmysli, či ti bude naozaj stáť zato, podvádzať, oberať ľudí o peniaze
a spôsobovať im sklamanie a žiaľ. Najmä v dnešnej tak ťažkej a neistej dobe...
Počítaj s tým, že skôr, či neskôr sa ty sám sa staneš obeťou rovnako zmýšľajúceho chytráka.
Nie je nad to, keď vstávaš a zaspávaš s dobrým pocitom a čistým svedomím.:) :) :)

iconRudiger:
icondasa.gluck@gmail.com:
A čo nekalé obchodné praktiky, páni?

A co konkretne ty nazyvas nekalymi obchodnymi praktikami :confused: :confused: :confused:
03.04.2011 19:50
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconRudiger:

Tak to ne - ved to je uz len technicka zalezitost - nemaj boja - len si prichystaj schemy prekladov a zajtra zavesim medzi inzeraty oficialnu ponuku a : - jede, jede masinka .....:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Neboj sa, taky lebenslauf zmaknem raz dva... od zajtra bohatnem... ;)
03.04.2011 19:53
heavy
Je úplne jedno čo...isté však je, že čokoľvek v živote vykonáš, vráti sa ti späť.
Dobré, ale i zlé veci a nemysli si, že sa tomu vyhneš. Ver mi, viem o čom hovorím.
Takže dobre si rozmysli, či ti bude naozaj stáť zato, podvádzať, oberať ľudí o peniaze
Počítaj s tým, že skôr, či neskôr sa ty sám sa staneš obeťou rovnako zmýšľajúceho chytráka.
Nie je nad to, keď vstávaš a zaspávaš s dobrým pocitom a čistým svedomím.:) :) :)

Ako, nic v zlom, ale, ja som si kedysi s podobne posahanou uz pisal... jedine, ze by si si robila srandu... podoba sa to na to...;)
03.04.2011 19:58
lillyE
Od: Wien
Príspevkov: 4507
...to som nebola ja:scared:
...chlapci, nevadi vam, ze toto je moj podnikatelsky plan?:sneaky:
;)
03.04.2011 20:00
heavy
iconlillyE:
;)

Neboj sa, kuratko, aj na Teba sa ujde nemalo Slovakov... ale, mozem aj pre Teba prekladat...;)
03.04.2011 20:02
Rudiger

Tak presne taky moralisti ako si ty dasenka su ti najhorsi - neverim , ze ty zaspavas s dobrym pocitom alebo cistym svedomim. Este sme len napisali zopar viet a uz nas pasujes za podvodnikov, ktori sposobuju slamanie inym :scared: Ale ako sama pises - aj tebe sa toto pokrytectvo a vsetko vrati spat ako bumerang - s tym pocitaj :P :P :P
03.04.2011 20:32
Rudiger
iconheavy:
iconlillyE:
;)

Neboj sa, kuratko, aj na Teba sa ujde nemalo Slovakov... ale, mozem aj pre Teba prekladat...;)

Tolko Slovakov sa sem hrnie, ze sa nebudeme stacit obracat, aby sme ich vsetkych zamestnali - tak kludne pokracuj vo vypracovavani podnikatelskeho zameru :lol: :lol: :lol:

Heavy - ja uz mam zoznam cca 486 pracovnych ponuk - tak sa priprav ;) :lol: :lol: :lol:
03.04.2011 20:37
strajana
Od: wels
Príspevkov: 2793
a to bude heavy zo slovenciny do slovenciny prekladat alebo ako :scared: :scared:

rudiii varujem taaa, (alebo je to tvoj plan - nech on tak dopreklada ze aj tak robotu nedostanu??? :w00t: ):thumbup:
03.04.2011 20:42
Rudiger
iconstrajana:
a to bude heavy zo slovenciny do slovenciny prekladat alebo ako :scared: :scared:

rudiii varujem taaa, (alebo je to tvoj plan - nech on tak dopreklada ze aj tak robotu nedostanu??? :w00t: ):thumbup:

Pred cim ma varujes :confused: :confused: :confused:
03.04.2011 20:43
strajana
Od: wels
Príspevkov: 2793
pred heavyho nemcinou :lol: :lol: :lol:
03.04.2011 20:46
Rudiger
iconstrajana:
pred heavyho nemcinou :lol: :lol: :lol:

Nemboj - moj zivotopis prekladat nebude :lol: :lol: :lol:
03.04.2011 20:51
lillyE
Od: Wien
Príspevkov: 4507
iconRudiger:
iconheavy:
iconlillyE:
;)

Tolko Slovakov sa sem hrnie, ze sa nebudeme stacit obracat, aby sme ich vsetkych zamestnali - tak kludne pokracuj vo vypracovavani podnikatelskeho zameru :lol: :lol: :lol:

Heavy - ja uz mam zoznam cca 486 pracovnych ponuk - tak sa priprav ;) :lol: :lol: :lol:

...dufam, ze si tam pripisal aj tu ponuku vo Viedni, pri mori ;) Ak by si este nejake ponuky zhanal, chod na stranku AMS, ale to uz prezradzam moje know how:w00t:
03.04.2011 20:52
Dagmar Šťastná (dasa.gluck@gmail.com)
Príspevkov: 5
iconRudiger:

Tak presne taky moralisti ako si ty dasenka su ti najhorsi - neverim , ze ty zaspavas s dobrym pocitom alebo cistym svedomim. Este sme len napisali zopar viet a uz nas pasujes za podvodnikov, ktori sposobuju slamanie inym :scared: Ale ako sama pises - aj tebe sa toto pokrytectvo a vsetko vrati spat ako bumerang - s tym pocitaj :P :P :P

Nie som moralistka a už vôbec nie som pokrytec. Naopak.
Som staršia žena, ktorá v živote veľa prežila. Pochopila som, že
Dobro a Láska majú väčšiu moc ako Arogancia a Agresivita.
Nemusíš prijať moje názory, ale máš dôvod urážať ma a útočiť?
Nedokážeš akceptovať názor iných ľudí? Tak s tým rýchlo niečo
urob.
03.04.2011 20:59