Diskusia

eerika
Príspevkov: 103
ahojte chcela by som sa opytat, ci tu je niekto kdo kupil pozemok v nickelsdorfe, alebo tam uz byva?
kolko treba zaplatit za infraskrukturu ked tam kupim pozemok? ;) ;) dakujem vsetkym
07.08.2008 11:51
mato.r
Príspevkov: 14
nedavno sme tam kupili starsi domcek... zatial este nebyvame, chceme ho zrekonstruovat.
Co myslis pod pojmom "infrastruktura"? Cesty a privod sieti k pozemku?
Co ja viem, tak Nickelsdorf predava pozemky po 31 Euro za stvorec, a to je cena uz vratane infrastruktury...

Mato
08.08.2008 08:59
duchina
Príspevkov: 2
Ahojte Slovaci, rozmyslame intenzivne nad pozemkom v Nickelsdorfe, mohli by ste nam povedat, ti, co ste uz tam. ze....

ake mate skusenosti so skolkou a skolou? Na internetovej stranke mi to totiz vyzera ako mmalotriedka....

ake su tam obchody, resp. kam sa chodi na nakupy? Videli sme Billu v Zurnorfe, len chcem vediet ci je nieco aj v dedine, alebo sa chodi nakupovat len mimo...

kolko je tam uz asi slovenskych rodin a ci ma niekto z vas dieta cca 5 rocne...

napiste hocico aj co sa nepytam vsetko ma zaujima :)

vdaka duchina.
23.11.2008 22:27
mato.r
Príspevkov: 14
Ahoj,

my sme kupili starsi domcek... zatial nebyvame, najprv musime co-to
zrekonstruovat.
Obec sa nam paci, ocenujeme hlavne pristup starostu a miestneho uradu vobec... neporovnatelne s podmienkami u nas...
Infrastruktura: v obci je banka (Reiffeissen), posta, benzinka (aktualne benzin 1,019 eur), restauracia, pekaren, drogeria a nejake elektro. Potraviny nie su, ale pre obec o cca 1500 obyvateloch by sa snad uzivili...
uvidime... Najblizsie potraviny su v Zurndorfe - Billa a Adeg. V obci je skola, kvalitu neviem posudit, o skolke neviem (pre nas je to zatial bezpredmetne). Oktrem toho v obci posobi niekolko desiatok roznych zaujmovych klubov, takze obec celkom "zije"... blizsie na www.nickelsdorf.at. Vyhodou je aj priame napojenie na dialnicu Vieden Budapest, hned za dedinou smerom na Madarsko.
24.11.2008 09:41
duchina
Príspevkov: 2
Dakujem za odpoved,

no tie potraviny to je fakt trocha skoda, ale co uz....
stranku poznam , aj sme tam uz boli, vdaka.... len chcem este pozistovat od skusenejsich...

takze ak chce niekto prispiet daco o skole a skolke, uvitam...

vdaka
24.11.2008 13:59
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
Mna by zaujimalo, co vas zenie k tomu, si v cudzej zemi kupovat domy a este k tomu v takom predelakove. Ved tych 31 Euro za stvorcovy meter predsa nemoze byt smerodajne, v Rumunsku to je este lacnejsie.
Ale, mate novy asfalt na hlavnej cez dedinu, smerom na prechod, musim uznat.
24.11.2008 20:53
vecernica
Príspevkov: 27
niklac sme si nevybrali lebo tam nie je zeleznica.a heavy, ty sa pytas co nas tam zenie??? ceny v Ba
20.01.2009 19:13
burgenlandman
Príspevkov: 5649
iconCitovať:
niklac sme si nevybrali lebo tam nie je zeleznica.a heavy, ty sa pytas co nas tam zenie??? ceny v Ba

my byvame kusok odtial - v zurndorfe. pre vsetkych, ktori sa o to zaujimaju:nechodte tam len kvoli cene. ale ak hladate prijemne vidiecke prostredie, vysoku kvalitu zivota, ale stale chcete dochadzat za pracou do BA- tak toto je to prave! fakt - vlastna skusenost.
Doktori mi povedali, ze maximalne 1 pohar vina denne. Dokazem s tym zit...
27.02.2009 14:50
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
Kvalita zivota? Aka? V diere, kde zdochol pes? Nemylis si to s kvalitou vzduchu? To by som Ti snad dal za pravdu...
27.02.2009 21:40
hladaj
Príspevkov: 43
iconCitovať:
Kvalita zivota? Aka? V diere, kde zdochol pes? Nemylis si to s kvalitou vzduchu? To by som Ti snad dal za pravdu...

Moj zaujem patri kvalite zivota a co rozumies pod tim slovom?
28.02.2009 14:27
mys
Príspevkov: 1543
Kde je vlastne v Burg. ten Nickeldorf?
Ako daleko je to z Neudörfl??
28.02.2009 18:01
eerika
iconCitovať:
Mna by zaujimalo, co vas zenie k tomu, si v cudzej zemi kupovat domy a este k tomu v takom predelakove. Ved tych 31 Euro za stvorcovy meter predsa nemoze byt smerodajne, v Rumunsku to je este lacnejsie.

prepac ale ty si trapny chumaj naco sem lezies a staras sa ked je to prdelakov , takychto debilov zboznujem sed si tam de si a nestaraj sa
28.02.2009 21:11
eerika
iconCitovať:

ESTE RAZ A ZNOVA JA TAM IDEM ZIT ZO SVOJOU RODINOU KTORU MILUJEM A JE MI JEDNO CI TAM ZDOCHOL PES ALEBO CI TAM JE TAM JE NIECO MODERNE ALEBO NEMODERNE TY SA ZOBUD A NEBUD MUDRY JAK NIKDO TEBE NEPONUKA TAM BYVAT ANI TA TAM NIKDO NENUTI: ZIJEME V RAKUSKU A JE TU SUPROVSKY ZIVOT A NEMYSLIM ZE JE DVOLEZITE RIESIT NIECO NAVYSE; NELEZ SEM A NEOTRAVUJ
28.02.2009 21:17
hladaj
Príspevkov: 43
iconCitovať:
iconCitovať:

prepac ale ty si trapny chumaj naco sem lezies a staras sa ked je to prdelakov , takychto debilov zboznujem sed si tam de si a nestaraj sa
HEAVY do roku 2000 si chodil v gumennich cismach a teras uz na pocitaci robis psichologa?
01.03.2009 06:33
Jeanny77
Príspevkov: 1584
hladaj:

a to vies odkial ze do roku 2000 chodil v gumakoch?! ty ho tak dobre poznas co si s nim chodila a gumaky roztlacala?!
01.03.2009 16:20