Diskusia

eerika
Príspevkov: 103
iconCitovať:
hladaj:

a to vies odkial ze do roku 2000 chodil v gumakoch?! ty ho tak dobre poznas co si s nim chodila a gumaky roztlacala?!

:evil: :!: :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
ako si ho zastavas , to je krasne aj tak je to sedlak a hladaj to dobre vystihol, zatoze vy byvate vo viedni tak vsetci ostatny su sedlaci a nenormalny a sprosti zato ze idu byvat na dedinu , ja by som nikdy nesla ani do bratislavy ani do viedne a ani nikam do mesta a som hrda na to ze budem byvat tam KDE SKAPAL PES ASPON BUDEM MAT POKOJ OD VSETKYCH TAKYCH DEPKACOV Ako STE VY Z VELKOMESTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :!: :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil:
01.03.2009 20:19
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconCitovať:
HEAVY do roku 2000 si chodil v gumennich cismach a teras uz na pocitaci robis psichologa?

No, na Tvojom mieste by som si precvicil materinsky jazyk...
02.03.2009 22:18
mys
Príspevkov: 1543
iconCitovať:
iconCitovať:
HEAVY do roku 2000 si chodil v gumennich cismach a teras uz na pocitaci robis psichologa?

No, na Tvojom mieste by som si precvicil materinsky jazyk...

JAZYK JAZYK JAZYK JAZYK :oops:
02.03.2009 22:20
heavy
iconCitovať:
iconCitovať:
Kvalita zivota? Aka? V diere, kde zdochol pes? Nemylis si to s kvalitou vzduchu? To by som Ti snad dal za pravdu...

Moj zaujem patri kvalite zivota a co rozumies pod tim slovom?

No, mna by prave zaujimala ta kvalita zivota v tom prdelakove, lebo to neviem...
02.03.2009 22:20
heavy
iconCitovať:
iconCitovať:
Kvalita zivota? Aka? V diere, kde zdochol pes? Nemylis si to s kvalitou vzduchu? To by som Ti snad dal za pravdu...

ESTE RAZ A ZNOVA JA TAM IDEM ZIT ZO SVOJOU RODINOU KTORU MILUJEM A JE MI JEDNO CI TAM ZDOCHOL PES ALEBO CI TAM JE TAM JE NIECO MODERNE ALEBO NEMODERNE TY SA ZOBUD A NEBUD MUDRY JAK NIKDO TEBE NEPONUKA TAM BYVAT ANI TA TAM NIKDO NENUTI: ZIJEME V RAKUSKU A JE TU SUPROVSKY ZIVOT A NEMYSLIM ZE JE DVOLEZITE RIESIT NIECO NAVYSE; NELEZ SEM A NEOTRAVUJ

Zabudla si si v tom rozculeni vypnut velke pismena...
"Zijeme v Rakusku a je tu suprovsky zivot".... he... si nenarocna....
Tak tak, nikto mi neponuka tam byvat, odmietol by som... kukat sa jednym oknom do kukuricneho pola a druhym na opustenu ulicu, to je dobre akurat tak na depku.... uzi si ju...
02.03.2009 22:24
heavy
iconCitovať:
ako si ho zastavas , to je krasne aj tak je to sedlak a hladaj to dobre vystihol, zatoze vy byvate vo viedni tak vsetci ostatny su sedlaci a nenormalny a sprosti zato ze idu byvat na dedinu , ja by som nikdy nesla ani do bratislavy ani do viedne a ani nikam do mesta a som hrda na to ze budem byvat tam KDE SKAPAL PES ASPON BUDEM MAT POKOJ OD VSETKYCH TAKYCH DEPKACOV Ako STE VY Z VELKOMESTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Depky mas Ty, cica... alebo ich zarucene z toho prdelakova dostanes. Do Viedne nemusis, aj tak by si tu nevedela byvat. Gumaky si kup Ty, aj tak tam nic ineho nebudes nosit, naco aj.
02.03.2009 22:28
eerika
iconCitovať:
iconCitovať:
ako si ho zastavas , to je krasne aj tak je to sedlak a hladaj to dobre vystihol, zatoze vy byvate vo viedni tak vsetci ostatny su sedlaci a nenormalny a sprosti zato ze idu byvat na dedinu , ja by som nikdy nesla ani do bratislavy ani do viedne a ani nikam do mesta a som hrda na to ze budem byvat tam KDE SKAPAL PES ASPON BUDEM MAT POKOJ OD VSETKYCH TAKYCH DEPKACOV Ako STE VY Z VELKOMESTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Depky mas Ty, cica... alebo ich zarucene z toho prdelakova dostanes. Do Viedne nemusis, aj tak by si tu nevedela byvat. Gumaky si kup Ty, aj tak tam nic ineho nebudes nosit, naco aj.

co si nafetovany??????????
ja mam depku z velkomesta, preto tam idem byvat.
a neviem???? to je take tazke byvat vo viedni, ojoj no to musi byt krraaasne kukat cez okno na druhe domy, a krasne budovy a pocuvat ten hluk ozaj romantika.
a naco by som si mala slovencinu preopakovat ved zijem v rakusku.

este raz chod do riti a nestaraj sa o kvalitu zivota ked nemas o to zaujem
03.03.2009 20:02
eerika
a gumaky uz mam dvoje a uz sa tesim ako ich budem pouzivat.
03.03.2009 20:03
chobocina
Príspevkov: 6
Pekna debatka naozaj, ja by som len chcel vediet kde ste byvali na sk. eerika, heavy, mys a dalsi.
Ved to je kazdeho vec kde bude byvat.
Aj my chceme ist do nikelsdorfu a nemyslim si, zeby tam bol nejaky iny typ zivota ako hocikde inde, je to uplne normalna dedinka a dokonca su velmi ustretovy a ochotny.
Velmi zalezi na osobnosti samej ako si sam zariadi zivot a nemusi mat nejaku zvysenu kvalitu zivota s tym suhlasim s eerikou.
A nepacia sa mi taketo uvahy a odsudzovacky, len preto ,ze je to na dedine.
Ak tam nemate zaujem tam ist tak to nerieste. Majte sa.
03.03.2009 20:16
mys
iconCitovať:
Pekna debatka naozaj, ja by som len chcel vediet kde ste byvali na sk. eerika, heavy, mys a dalsi.
Aj my chceme ist do nikelsdorfu a nemyslim si, zeby tam bol nejaky iny typ zivota ako hocikde inde, je to uplne normalna dedinka a dokonca su velmi ustretovy a ochotny.
Velmi zalezi na osobnosti samej ako si sam zariadi zivot a nemusi mat nejaku zvysenu kvalitu zivota s tym suhlasim s eerikou.

ja v meste, potom v meste, potom v meste, potom na ded., a teraz(nepoviem) ale som spokojna, ako aj na dedine to bolo dobre, len ten prim. sused.....
Na ded. je to dobre hlavne pre deti, nie je tam fuuuu premavka, ked prides z prace si rada ze mas klud ako ma to dost kladov, to musim uznat!!!!!!!!!!!!!!!!!
03.03.2009 20:22
eerika
iconCitovať:
iconCitovať:

ja v meste, potom v meste, potom v meste, potom na ded., a teraz(nepoviem) ale som spokojna, ako aj na dedine to bolo dobre, len ten prim. sused.....
Na ded. je to dobre hlavne pre deti, nie je tam fuuuu premavka, ked prides z prace si rada ze mas klud ako ma to dost kladov, to musim uznat!!!!!!!!!!!!!!!!!

no, ja na dedine, to bolo do pohody bola som este decko,potom v meste a potom zase v meste a to bol strach a hroza otras,
preto som si povedala, ze budem byvat na dedine, aj kvoli detom, aj kvoli kludu a pohode. a mys ma pravdu je to tak.
a co sa tyka primitivneho suseda na dedine je to o 1000% lepsie ako v meste, na dedine mas dvoch susedou a v meste 10tich a kazdy ma svoje haluze, lepsie sa dohodnes s dvomi ako s desiatimi.
suseda dupala jak slon, jak keby mala 400 kil a najlepsia jej metoda bolo prat a vysavat po 22.00 a pracku mala asi 100rocnu a ked zmychala tak to bolo pocut na polku domu bytoveho a dohovory nepomohli ,pretoze ona povedala ze je doma, trosku chora a ked zacala hucat po detoch to bol strach.
na dedine si postavis plot das tam stromy a mas klud a nikdo mi nedupe nad hlavou alebo nehuci na chodbe atd.
03.03.2009 20:43
mys
No dobre, ale my sme sa s "nasim" susedom dohodnut nemohli, asi bol zakomplexovany n a c ...a par ludi k tomu :?
A mudrejsi ustupi, tak sme teraz tu kde sme ;)
03.03.2009 20:49
krato76
Príspevkov: 381
iconCitovať:
iconCitovať:
iconCitovať:

no, ja na dedine, to bolo do pohody bola som este decko,potom v meste a potom zase v meste a to bol strach a hroza otras,
preto som si povedala, ze budem byvat na dedine, aj kvoli detom, aj kvoli kludu a pohode. a mys ma pravdu je to tak.
a co sa tyka primitivneho suseda na dedine je to o 1000% lepsie ako v meste, na dedine mas dvoch susedou a v meste 10tich a kazdy ma svoje haluze, lepsie sa dohodnes s dvomi ako s desiatimi.
suseda dupala jak slon, jak keby mala 400 kil a najlepsia jej metoda bolo prat a vysavat po 22.00 a pracku mala asi 100rocnu a ked zmychala tak to bolo pocut na polku domu bytoveho a dohovory nepomohli ,pretoze ona povedala ze je doma, trosku chora a ked zacala hucat po detoch to bol strach.
na dedine si postavis plot das tam stromy a mas klud a nikdo mi nedupe nad hlavou alebo nehuci na chodbe atd.

suhlasim stebou eerika.
ja som tiez z mesta a uz sa neviem dockat toho kludu.som presvedceny ze aj pre decka je lepsie byvat v malej,utulnej dedinke.
03.03.2009 20:52
eerika
krato 76,
presne toto som myslela a vobec mi nevadi, ze to bude volade nimo velkomesta,
ja mam depku uz len ked ideme cez blavu , strach a tiez sa tesim ako budeme grilovat a lehnit na zahrade......
03.03.2009 21:11
krato76
Príspevkov: 381
iconCitovať:
krato 76,
presne toto som myslela a vobec mi nevadi, ze to bude volade nimo velkomesta,
ja mam depku uz len ked ideme cez blavu , strach a tiez sa tesim ako budeme grilovat a lehnit na zahrade......

grilovanie je moja velka zaluba a na tu sa tesim najviac!!!!uplne to zboznujem,len tak sediet do noci na zahrade,nepocut elektricky,auta,vlaky... ;) inak ja som z blavy,takze viem presne o com rozpravas co sa tyka velkomesta ;)
v akej dedinke byvate,resp.budete byvat?
mi v prellenkirchene.
03.03.2009 21:30