Diskusia

Kocek
Príspevkov: 121
Ty kokos,teba to musi bavit do vsetkych tu vyrivat a zhadzovat ich,len jedna otazka ozaj mas z toho radost?
04.03.2009 22:52
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
Ako do vsetkych? Mas niekoho konkretneho na mysli?
04.03.2009 23:07
Kocek
Nie nikoho konkretneho nemam na mysli,ale myslim tak vseobecne,celkovo.Uz dlhsi cas si to vsimam,ze kde si ty su aj hadky,vzdy rozvyris hladinu potoka a nakoniec sa stane z toho veltok.Nic proti tebe nemam a ani ta nepoznam tak neviem co si za typka,ale to tvoje neustale hadanie sa s ostatnymi mi neda sa len tak lahostajne sa prizerat tak preto ti to pisem.
04.03.2009 23:15
Kocek
A stale si mi neodpovedal na otazku,polozil si mi proti otazku,tak ako bavi ta to?Robi ti to radost to vyrivanie do ostatnych? Len chcem od teba pocut odpoved o nic viac mi nejde,ja sa s tebou nechcem hadat,ved ako som pisal ani ta nepoznam a mam pred tebou trosku aj respekt lebo ja som tu tak povediac bazant oproti tebe myslim v pocte prispevkov a datumu zalozenia konta,ale zase aby si si nemyslel ze sa ta bojim :) vazne mi ide len o jedno spytat sa ta,to,co som pisal.P.S. Drz sa chlape a trosku pianko.
04.03.2009 23:25
hladaj
Príspevkov: 43
iconCitovať:
iconCitovať:
iconCitovať:
HEAVY do roku 2000 si chodil v gumennich cismach a teras uz na pocitaci robis psichologa?
hlavne je ze si ma rozumel,muz v cizmach

No, na Tvojom mieste by som si precvicil materinsky jazyk...

JAZYK JAZYK JAZYK JAZYK :oops:
05.03.2009 00:34
hladaj
iconCitovať:
iconCitovať:
iconCitovať:
iconCitovať:
HEAVY do roku 2000 si chodil v gumennich cismach a teras uz na pocitaci robis psichologa?
hlavne je ze si ma rozumel,muz v cizmach.A na to,ze bivas vo viedni nemusis byt hrdy,tam bivaju ludia aj pod mostom

No, na Tvojom mieste by som si precvicil materinsky jazyk...

JAZYK JAZYK JAZYK JAZYK :oops:
05.03.2009 00:37
hladaj
iconCitovať:
hladaj:ale ano

a to vies odkial ze do roku 2000 chodil v gumakoch?! ty ho tak dobre poznas co si s nim chodila a gumaky roztlacala?!
05.03.2009 00:45
heavy
iconCitovať:
Nie nikoho konkretneho nemam na mysli,ale myslim tak vseobecne,celkovo.Uz dlhsi cas si to vsimam,ze kde si ty su aj hadky,vzdy rozvyris hladinu potoka a nakoniec sa stane z toho veltok.Nic proti tebe nemam a ani ta nepoznam tak neviem co si za typka,ale to tvoje neustale hadanie sa s ostatnymi mi neda sa len tak lahostajne sa prizerat tak preto ti to pisem.

Ak si si nevsimol, ja sa s nikym nehadam. Co sa tyka temy stavby domu v Rakusku, na zaciatku som polozil celkom nevinnu otazku, co vedie tych ludi stavat, ci kupit dom v nejakom rakuskom prdelakove. Nic viac, nic menej, nasledovali uz len podrazdene reakcie.
A co sa toho zvysku tyka, som cynik a jednoducho musim mat k blbym dotazom blbe pripomienky. Jednoducho sa niekedy naozaj neda reagovat na doneba volajuce hluposti, co sa tu obcas objavia. Nie je to nic osobne. Asi tak.
05.03.2009 07:08
heavy
iconCitovať:
A stale si mi neodpovedal na otazku,polozil si mi proti otazku,tak ako bavi ta to?Robi ti to radost to vyrivanie do ostatnych? Len chcem od teba pocut odpoved o nic viac mi nejde,ja sa s tebou nechcem hadat,ved ako som pisal ani ta nepoznam a mam pred tebou trosku aj respekt lebo ja som tu tak povediac bazant oproti tebe myslim v pocte prispevkov a datumu zalozenia konta,ale zase aby si si nemyslel ze sa ta bojim :) vazne mi ide len o jedno spytat sa ta,to,co som pisal.P.S. Drz sa chlape a trosku pianko.

Myslim, ze som Ti v predchadzajucej odpovedi uz odpovedal na to, ci ma to bavi. Urcite ma to bavi, inak by som to nerobil. Ked niekomu poradis, vdaky sa nedockas, ked neporadis, si debil. Tak co Ti mam viac povedat.
Predo mnou respekt naozaj nemusis mat, som tu presne taky isty clen, ako Ty, nemam tu ziadne privilegia a nehryzem.
05.03.2009 07:13
burgenlandman
Príspevkov: 5649
iconCitovať:
iconCitovať:
erika, mas moje sympatie, ale tak trochu sa ti cudujem. nevidis ze ten magor hevy ta cely cas len spickuje a ty mu nahravas na smec? jemu nejde o diskusiu, ale aby mohol niekoho dojebavat a predvadzat sa pri tom. tak dlab nanho.
Inak v nikelsdorfe je skoro tak pekne, ako u nas v cundorfe :-) Akurat tam nemate tu bilu, no... ale to je fuk, my aj tak nakupujeme vacsinou v BA, alebo v nojzidli...

Dalsi sedlak, tentoraz z cundorfu, ani to nevies napisat, dilino a byvas tam, Ty nojzidl... he...
Magor si Ty, nie ja. Aby si sa jej nahodou do analu nevopchal. A nemiesaj sa do nasej konstruktivnej debaty, len co tu rusis slusnych ludi.

ocuj hevy, ze ty si k tomu vsetkemu este aj slepy? sak ja vsetko pisem foneticky, nelen cundorf. a robim to kvoli takym nevzdelanym dilinom ako si ty :D , aby sa nemuseli trapit. a hu d hel is vlastne tento hevy?
Doktori mi povedali, ze maximalne 1 pohar vina denne. Dokazem s tym zit...
05.03.2009 09:28
mys
Príspevkov: 1543
Uz to tu zacina byt v tomto forume viac a viac na nic, skoro vzdy sa tie disk. koncia hadkami a urazkami.
Asi zacnem po dlhyyych rokoch pozerat telku, aspom tam sa to zvykne koncit happy end-om :?
05.03.2009 09:38
burgenlandman
iconCitovať:
Uz to tu zacina byt v tomto forume viac a viac na nic, skoro vzdy sa tie disk. koncia hadkami a urazkami.
Asi zacnem po dlhyyych rokoch pozerat telku, aspom tam sa to zvykne koncit happy end-om :?

ale ked telka je taka malo interaktivna - tam si len pasivny prijimatel. neber to tak, o ni nejde.... trocha srandy na zaciatok dna,kym clovek dopije kafe...
05.03.2009 09:40
mys
iconCitovať:
iconCitovať:

ale ked telka je taka malo interaktivna - tam si len pasivny prijimatel. neber to tak, o ni nejde.... trocha srandy na zaciatok dna,kym clovek dopije kafe...

Tak som asi ja ta pipnuta, pretoze mna hadky a urazky strasne beru a to sa ani nemusi tykat mna.
Som taky (asi)pako, ze ja si potom vzdy predstavim toho-ktoreho cloveka, ako sa asi musi citit.

Asi som fakt tuknuta, ale je to tak
05.03.2009 09:46
burgenlandman
iconCitovať:
iconCitovať:
iconCitovať:

Tak som asi ja ta pipnuta, pretoze mna hadky a urazky strasne beru a to sa ani nemusi tykat mna.
Som taky (asi)pako, ze ja si potom vzdy predstavim toho-ktoreho cloveka, ako sa asi musi citit.

tak si to tak neber. fakt o nic nejde. mne ked niekto povie, ze som dilino, tak mam z toho akurat srandu. urazka vyzera inak. Na druhej strane od ludi na tychto forach dostane clovek niekedy lepsie info, ako na dementnych uradoch. A o to tu asi hlavne ide, to ostatne je len vata a sranda.
05.03.2009 09:51
mys
iconCitovať:
iconCitovať:
iconCitovať:
iconCitovať:

tak si to tak neber. fakt o nic nejde. mne ked niekto povie, ze som dilino, tak mam z toho akurat srandu. urazka vyzera inak. Na druhej strane od ludi na tychto forach dostane clovek niekedy lepsie info, ako na dementnych uradoch. A o to tu asi hlavne ide, to ostatne je len vata a sranda.

mmmmmmmmmmm Cukrova vata
05.03.2009 09:53