Diskusia

heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconCitovať:
pocuj inteligent, fakt nemas co na robote, ved ty mas veeeela rozumu tak co tu skusas , si osraty mne sa uz nechce odpovedat na tie tvoje traposiny a bacha aby si nedostal po drzke od nejakeho sedlaka....

Skoro som si cvrkol od strachu. A kontroluj sa a neurazaj ma, kedze ma vobec nepoznas. Lebo, vies ako, urazky len svedcia o mizernom intelekte autora. A tiez urcite nechces, aby si tu ostatni mysleli, ze tupa ako tágo.
05.03.2009 23:38
heavy
iconCitovať:
ooooohhhh pozor, pozor asi tu nas kamos niekoho zase pourazal, no to je sila, a mohli by sme si tu vsetci "sedlaci " zalozit volake diskusne forum co? aby nas heawy mohlol bavit so svojimi velmi uspesnymi vyrokmi, nemyslite???

Momentalne sa ja bavim na Tebe a ani ti to v tej Tvojej prostote nedoslo. A to nepotrebujem ani diskusne forum, ja si s Tebou poradim aj sam.
05.03.2009 23:41
heavy
iconCitovať:
lenze on tu teraz nie je :-( asi ma dnes sedenie u terapeuta...

Toho potrebujes Ty. Aby si psychicky neupadla v tom zabudnutom kute sveta... ale, podla toho, ako pises, uz je aj tak neskoro neskoro...
05.03.2009 23:46
burgenlandman
Príspevkov: 5649
hevy neblazni :-) sak ta jebne od tolkeho jedu :-) si uz zacinas aj pliest chlapcov s dievcatami a to uz fakt nesvedci o nicom dobrm :-)
Doktori mi povedali, ze maximalne 1 pohar vina denne. Dokazem s tym zit...
06.03.2009 08:49
eerika
Príspevkov: 103
iconCitovať:
iconCitovať:
ooooohhhh pozor, pozor asi tu nas kamos niekoho zase pourazal, no to je sila, a mohli by sme si tu vsetci "sedlaci " zalozit volake diskusne forum co? aby nas heawy mohlol bavit so svojimi velmi uspesnymi vyrokmi, nemyslite???

Momentalne sa ja bavim na Tebe a ani ti to v tej Tvojej prostote nedoslo. A to nepotrebujem ani diskusne forum, ja si s Tebou poradim aj sam.

seruuus heawy, no to by som sa tesila ,keby si si poradil so mnou sam , bez diskusie, ja to mam rada bez slov.
uz som sa zlakla , ze sa po tebe zalahla zem, alebo co uz ti dosli tie tvoje perly stasne mi to chyba
06.03.2009 21:31
katarina13
Príspevkov: 2
iconCitovať:
ahojte chcela by som sa opytat, ci tu je niekto kdo kupil pozemok v nickelsdorfe, alebo tam uz byva?
kolko treba zaplatit za infraskrukturu ked tam kupim pozemok? ;) ;) dakujem vsetkym

Ahoj Erika, my sme kupili pozemok minuly rok, dnes sme dostali stavebne povolenie a tento rok chceme dokoncit hrubu stavbu. Nickelsdorf je krasna dedinka, cista a dokonca aj susedia su velmi kamaradsky. Starosta je super, vychadza velmi v ustrety.

Videla som nove pozemky na predaj za nasim pozemkom za 39eur uz aj so sietami, ale to si vzdy prever. Lebo este tam nie je cesta a vraj na cesty a chodniky budu tiez z casti prispievat kupujuci.
24.04.2009 10:49
peter01
Príspevkov: 118
"Dokonca aj susedia sú kamarátsky" - To si chcela povedať, že na iných uliciach už kamarátsky nie sú, keď tí vaši sú dokonca aj kamarátsky?
09.07.2010 15:02
Kathy
Príspevkov: 5209
iconpeter01:
"Dokonca aj susedia sú kamarátsky" - To si chcela povedať, že na iných uliciach už kamarátsky nie sú, keď tí vaši sú dokonca aj kamarátsky?

po roku a pol sa uz asi s nikym nekamarati :scared:
11.07.2010 22:19
BikoRS
Príspevkov: 1
V Nickelsdorfe železnica je! Treba len trošku hladať :-D Hodina cesty do BA.
11.10.2010 20:36
strajana
Od: wels
Príspevkov: 2793
39e/m.....to sa vam zije...

u nas v meste sa plati v priemere za meter 160euro a na zapadnutej dedine 30km od mesta

stoji meter 70e...:cry: :cry: :cry:
14.10.2010 19:13
romkotn
Príspevkov: 4
cau kde je ten nickeldorf nechce sa mi to hladať na mape ved to je lacnejšie ako u nás doma na slovensku a žiješ v nolmálnej krajine a nie banánovej xixi
20.10.2010 06:55
peter01
Príspevkov: 118
Takých 12 kilometrov vzdušnou čiarou z Rusoviec. Hneď za dedinou je A4 + hlavný železničný ťah do Viedne. A občas tam v priekope nájdu zamordovanú prostitútku a v lete je tam festival NovaRock. Ináč pokojná dedinka...
02.11.2010 17:13
heavy
To nebola prostitutka, ale nejaka stara polska vydra... ;)
02.11.2010 21:35
hary01
Príspevkov: 12011
heavy nie kazdy ma rad velkomesta kde je stresu ako nasrate,niekomu vyhovuje kludna dedinka...
03.11.2010 06:29
rastino
Príspevkov: 2
Ahojte Slovaci.at! Takže je tu niekto kto postavil, stavia alebo ide stavať dom v Nickelsdorfe? Máme tam pozemok a práve plánujeme čo naň dať... :)
...wanna move to the country
22.02.2011 13:29