Diskusia

mirecek_mnichov
Príspevkov: 3248
Krato76 ludia ktori pracuju pri batozine niesu odkazani na kradeze a podobne veci to si nikto nedovoli...aby dostal zaznam na letisku a podobne...toto si vyhod z hlavy ak Ty mozno podobne praktiky stvaras v Tvojom fachu ok.Pod moju uroven okradat niekoho.
05.07.2009 22:59
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconCitovať:
Vylizat do sucha, to skusal uz moj dedo. Aj na smrtelnej posteli hovoril ze sa to neda :D

Asi vedel, o com hovori... :D Naozaj sa to neda, len treba zisit, preco... :D
06.07.2009 05:42
burgenlandman
Príspevkov: 5649
iconCitovať:
Krato76 ludia ktori pracuju pri batozine niesu odkazani na kradeze a podobne veci to si nikto nedovoli...aby dostal zaznam na letisku a podobne...toto si vyhod z hlavy ak Ty mozno podobne praktiky stvaras v Tvojom fachu ok.Pod moju uroven okradat niekoho.

tak to si na omyle clovece. netvrdim, ze to robist ty, ale ze sa to deje, to je fakt. tot nedavno mi otvorili kufor na letisku v johannesburgu a moj digitalny fotak a kozmeticka taska zmizli ako gafor...
Doktori mi povedali, ze maximalne 1 pohar vina denne. Dokazem s tym zit...
06.07.2009 09:52
krato76
Príspevkov: 381
iconCitovať:

skus mi napisat,co ma zasa berez do huby,bud tak dobry.
ja na teba serem,aj na tvoje letisko,macdonald,alebo neviem kde este v riti si robis karieru.o.ka? ;)
06.07.2009 09:59
mirecek_mnichov
Krato 76 inteligentik, tak nabuduce nebud ako idiot, a pis k veci a nie klamstva.Potom na tvoje vyroky nebudem reagovat.
06.07.2009 13:08
mirecek_mnichov
Burgenlandmann to mi je luto,ze ti niekto otvoril tasku a okradol Ta,ale v Mnichove za cely cas co pracujem som nevidel jedneho robotnika,aby toto robil.Zapadny nemec ani cudzinec aspon v Mnichove nema za potreby,lebo ak sa nakladaju kufre treba ich cim skor nalozit a sofer odnesie k lietadlu druha alternativa, ak pride lietadlo ausendienst vylozi kufre z lietadla sofer ich prinesie do haly a innendienst ich na transfery vyhodi na pas a kufre idu inde...proste s batozinou pride do kontaktu vela ludi nielen innendienst ci ausendienst.Mozno v inych krajinach sa to deje sam som cital,ze v Rusku niekde na letiskach to robia a okradaju niektori zamestnanci a vyberaju z batozin.V Mnichove urcite nie.
06.07.2009 13:14
kocur
Príspevkov: 6416
iconCitovať:
Burgenlandmann to mi je luto,ze ti niekto otvoril tasku a okradol Ta,ale v Mnichove za cely cas co pracujem som nevidel jedneho robotnika,aby toto robil.Zapadny nemec ani cudzinec aspon v Mnichove nema za potreby,lebo ak sa nakladaju kufre treba ich cim skor nalozit a sofer odnesie k lietadlu druha alternativa, ak pride lietadlo ausendienst vylozi kufre z lietadla sofer ich prinesie do haly a innendienst ich na transfery vyhodi na pas a kufre idu inde...proste s batozinou pride do kontaktu vela ludi nielen innendienst ci ausendienst.Mozno v inych krajinach sa to deje sam som cital,ze v Rusku niekde na letiskach to robia a okradaju niektori zamestnanci a vyberaju z batozin.V Mnichove urcite nie.

pozri - ja neviem kto kde kedy a ako. letel som z viedne cez zurich do juznej afriky a tipujem, ze sa to stalo az tam - nejaki ti farebni, ktori nie su schopni vidiet rozdiel medzi svojim a cudzim majetkom. ale z pocutia od kamaratov/kolegov/obch.partnerov viem, ze sa to deje prakticky vsade. vlani pri spiatocnom lete z istanbulu zmizol kufor madarskemu kolegovi a v zivote sa uz nenasiel - toto uvadzam len preto, ze som sedel v tom istom lietadle, inak historiek pri ktorych som nebol mam mrte. nevraviac o rozdrbanych zamkoch, oskretych kufroch, odtrhnutych rukovetiach a pod... Ja uz radsej ziadnu check in batozinu nepodavam. radsej si zbalim mensi kufor a vezmem zo sebou do kabiny... Ak to zacnu robit vsetci, prides o job :D
06.07.2009 13:51
krato76
iconCitovať:
Krato 76 inteligentik, tak nabuduce nebud ako idiot, a pis k veci a nie klamstva.Potom na tvoje vyroky nebudem reagovat.

neviem ci si fakt taky prijebanucky,alebo si polodement.....ja som si stebou nepisal uz najmenej 3 tyzdne ty kreten priblbly.teba fakt len odjebat,nic ine asi nepomoze.
06.07.2009 14:07
mirecek_mnichov
Kocur v Mnichove na letisku som nevidel a nepocul,ze by sa vykradala batozina....na kazdom kroku mas veducich rozne zlozky polizie od Zoll po ine zlozky bezpecnosti security....neviem si ani predstavit,ako by zamestnanec to vykradol a prepasoval ked su vsade kamery a rozne pozorovacie systemy.Mi na letisku ani nevieme kym sme sledovany ci snimany...
06.07.2009 14:08
mirecek_mnichov
videl som ako niektory pasazier mal v kufri vino zamestnanec otom nevedel hodil kufor do vagona a vino sa rozlialo...potom sa kufor zalepil paskou,aby neblbol a siel dalej.Ale vykradanie otom neviem.Takou to cinostou sa nezaoberam.Myslim,ze ziaden normalny clovek nebude riskovat,aby dostal zapis a mal nieco v Polizeiführungzeugnis...
06.07.2009 14:13
mikimaus
Príspevkov: 45
Prosim vas a hlavne krato uz nie je nutne na debila mirecka reagovat!!!! toto je tema na RODICOVSKY PRISPEVOK a nie na primtiva z mnichova co prenasa kufre, alebo umyva okna. ja neviem naco s nim je to na prdel.
toto je sila , TAKZE mirecek ak mas nejaku skusenost s rodicovyskym prispevkom v rakusku , alebo nejaku inu skusenost co sa jedna o rakusko mozes prispiest , inak nemame zaujem o tvoje drbnute prispevky , my zijeme v rakusku a nie v nemecku a nas vobec nezaujima co sa deje v nemecku a ked , budeme mat zaujem o nejaku informaciu , dame ti vediet.
06.07.2009 17:41
krato76
iconCitovať:
Prosim vas a hlavne krato uz nie je nutne na debila mirecka reagovat!!!! toto je tema na RODICOVSKY PRISPEVOK a nie na primtiva z mnichova co prenasa kufre, alebo umyva okna. ja neviem naco s nim je to na prdel.
toto je sila , TAKZE mirecek ak mas nejaku skusenost s rodicovyskym prispevkom v rakusku , alebo nejaku inu skusenost co sa jedna o rakusko mozes prispiest , inak nemame zaujem o tvoje drbnute prispevky , my zijeme v rakusku a nie v nemecku a nas vobec nezaujima co sa deje v nemecku a ked , budeme mat zaujem o nejaku informaciu , dame ti vediet.

jasnacka,mas pravdu ;)
preto sem uz tak malo chodim,lebo aj ked konecne zacne niekto pisat nieco,co by ma zaujmalo a na co je urcene toto forum,tak sa prida do debaty ten fas z mnichova a cele to zacne znova....to ma vytaca.
ako hovorim,plne stebou suhlasim,treba ho ignorovat ;)
06.07.2009 23:01
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
To mu nerobte. My sme tu posledna hrstka ludi, ktora sa mu venuje, inak vsade na neho seru ako na placaty kamen. Este nam dostane depku.
07.07.2009 05:39
burgenlandman
Príspevkov: 5649
iconCitovať:
To mu nerobte. My sme tu posledna hrstka ludi, ktora sa mu venuje, inak vsade na neho seru ako na placaty kamen. Este nam dostane depku.

tiez sa prihovaram za mirecka a za jeho urzanie vo fore. ak bude odstrihnuty od vsetkych socialnych kontaktov, bude sa to v nom hromadit, dozrievat a jedneho dna zlost vyrazi na povrch, obstara si nejaky kver a vystriela zo tucet ludi v nejakej skole, banke, alebo samoske...
Doktori mi povedali, ze maximalne 1 pohar vina denne. Dokazem s tym zit...
07.07.2009 09:28
mirecek_mnichov
Tento spolok na cele s par ludmi je dobre na nervy....mali by ste sa vsetci zist a ist niekde do kupelov...lebo zjavne chytate horucky a ine neduhy... :D
07.07.2009 10:15