Diskusia

burgenlandman
Príspevkov: 5649
jj,neni problem,len som sa este nedopracoval ako tu funguje sukromna posta:) poslal by som ti ho tam ak povies ako:-)[/quote]

klikenzi na profil a na poslat mejl. pride to nie do schranky na tejto stranke ako kedysi, ale rovno na mejlovu adresu
Doktori mi povedali, ze maximalne 1 pohar vina denne. Dokazem s tym zit...
28.12.2009 16:02
erinka
Príspevkov: 46
:) A N O je to MOZNE..........DA SA STAVAT SO SLOVENSKOU FIRMOU
01.01.2010 22:11
janahri
Príspevkov: 5
... to je len "A" cast odpovede!!! Skus to kompletne dopovedat cele, pokial mas overene a iste info. Pomozes viacerym, aj tym, ktori nedostavaju odpovede na svoje otazky:-) dikesi
06.02.2010 22:35
radovan.krajcik
Príspevkov: 2
Nechcem sa do toho miesat ale krato76 asi od tych madarov berie percenta lebo je z nich cely namaeko!
14.07.2010 18:01
krato76
Príspevkov: 381
iconradovan.krajcik:
Nechcem sa do toho miesat ale krato76 asi od tych madarov berie percenta lebo je z nich cely namaeko!

jasne ze beriem,o tom nepochybuj.preto este stale nemam plot,ani zahradu,napriek tomu ze uz s nimi stavaju ludia ktorym som madarov odporucil ;)
chces"helfnut"?:)
15.07.2010 10:00
ms0897
Príspevkov: 40
iconsusi206:
ahojte! neviete mi poradit? som pred kupou pozemku vo Wolfsthal a začinaju sa na mna sypat informácie a nakoniec zistujem ze poplatky, pripojky atd ma budu stat pomaly tolko co polovia pozemku. nie je tu niekto kto si tým vsetkym presiel a ma montovaný dom?

Ahoj,

chcem sa Ta spytat, ze ako si vlastne dopadla s tym pozemkom, ci si ho kupila a ako a s kym si riesila montovany dom? Citam, ze stojim uplne pred tou istou situaciou co ty pred rokom.

Dakujem
22.07.2010 11:50
susi206
Od: Kittsee
Príspevkov: 125
iconms0897:
iconsusi206:
ahojte! neviete mi poradit? som pred kupou pozemku vo Wolfsthal a začinaju sa na mna sypat informácie a nakoniec zistujem ze poplatky, pripojky atd ma budu stat pomaly tolko co polovia pozemku. nie je tu niekto kto si tým vsetkym presiel a ma montovaný dom?

Ahoj,

chcem sa Ta spytat, ze ako si vlastne dopadla s tym pozemkom, ci si ho kupila a ako a s kym si riesila montovany dom? Citam, ze stojim uplne pred tou istou situaciou co ty pred rokom.

Dakujem

...kúpila som si napokon byt v Kittsee...
dom vychadza strasne draho....
25.07.2010 23:25
ms0897
Príspevkov: 40
iconsusi206:
iconms0897:
iconsusi206:

Ahoj,

Dakujem

...kúpila som si napokon byt v Kittsee...
dom vychadza strasne draho....

no asi si si toho dost pozistovala, ja by som chcela dom, ale rada by som sa mozno s tebou pobavila ak nevadi o veciach, ktore ta odradili od domu... napis mi mail ak budes mat cas, prosim

Ada
26.07.2010 10:38
Marian34
Príspevkov: 1
Dagmar, mozes prosim ta napisat kontakt na tu firmu, najlepsie webovu stranku. dakujem
27.07.2010 22:40
Mat
Príspevkov: 4
Zdravim Krato, len komentar k dalsim zakazkam s Pakucsom. (Predpokladam, ze ste "posledny dom" v prelenkirchene). Bol som tam pozriet s otcom, celkom kvalitne postavene, tak sme sa rozhodli pre Pakucsa, aj ked sme mali dve slovenske firmy s ponukami cca 5-10eur nizsie + museli by sme zohnat lokalneho baumestra, povedali sme si ideme na kvalitu a oficialne. Zatial mame hrubu stavbu a strechu, ale nie sme uplne spokojni. Napr. drevo uplne odr....l - to co nam dal na krov je podla rakuskej normy 2-3 trieda a otvorene tvrdi, ze erste klasse. Ked mu ukazem rakuske a europske normy, kde je napr. uvedene pre 1 triedu "Rinde (kôra) - nicht zullasig", tak mi povie, ze on ako baumeister da potvrdenie ze je to erste klasse a kto som ja ze sa do toho staram. Mam si savolat sachverstandiger (sudneho znalca), inak sa so mnou bavit nebude. A tvari sa stale ze je najlepsia firma v rakusku - inak dosta arogantne. A nie je to zdaleka jediny problem s nimi. Chcem to trochu vyvazit, nakolko mam osobnu skusenosti s Pakucsom ako vy, a nie je to vzdy dobre. V globale som s nimi spokojni, ale nie je to bez problemov. V principe - kontrolovat treba vsetkych aj Slovakov aj Rakusanov aj Madarov a kazdy sa vas bude snazit niekde dobehnut ak si nebudete davat pozor.
31.12.2010 15:56
hary01
Príspevkov: 12011
fuserina...peniaze zhrabnut to chcu ale kvalitnu pracu a matrial to im uz nevonia...pozname ...
31.12.2010 16:33
zollo
Príspevkov: 4478
iconhary01:
fuserina...peniaze zhrabnut to chcu ale kvalitnu pracu a matrial to im uz nevonia...pozname ...

stavbár mirecek :)
01.01.2011 22:39
Österreich
Príspevkov: 3
Ahoj, mi teraz staviame dom a Aufschliessung nas stalo 17.000,-! Musis pocitat s tym,ze budu chciet peniaze za vsetko! Ale mas aj moznost Förderung od Land na zaklade Art von Bau und Familieresituation (Kinder,Einkommen...)
02.01.2011 06:28
hary01
Príspevkov: 12011
Zollo ked clovek za nieco dostane peniaze tak to ma urobit poriadne a nie odflaknut.:)
02.01.2011 09:47
krato76
Príspevkov: 381
iconMat:
Zdravim Krato, len komentar k dalsim zakazkam s Pakucsom. (Predpokladam, ze ste "posledny dom" v prelenkirchene). Bol som tam pozriet s otcom, celkom kvalitne postavene, tak sme sa rozhodli pre Pakucsa, aj ked sme mali dve slovenske firmy s ponukami cca 5-10eur nizsie + museli by sme zohnat lokalneho baumestra, povedali sme si ideme na kvalitu a oficialne. Zatial mame hrubu stavbu a strechu, ale nie sme uplne spokojni. Napr. drevo uplne odr....l - to co nam dal na krov je podla rakuskej normy 2-3 trieda a otvorene tvrdi, ze erste klasse. Ked mu ukazem rakuske a europske normy, kde je napr. uvedene pre 1 triedu "Rinde (kôra) - nicht zullasig", tak mi povie, ze on ako baumeister da potvrdenie ze je to erste klasse a kto som ja ze sa do toho staram. Mam si savolat sachverstandiger (sudneho znalca), inak sa so mnou bavit nebude. A tvari sa stale ze je najlepsia firma v rakusku - inak dosta arogantne. A nie je to zdaleka jediny problem s nimi. Chcem to trochu vyvazit, nakolko mam osobnu skusenosti s Pakucsom ako vy, a nie je to vzdy dobre. V globale som s nimi spokojni, ale nie je to bez problemov. V principe - kontrolovat treba vsetkych aj Slovakov aj Rakusanov aj Madarov a kazdy sa vas bude snazit niekde dobehnut ak si nebudete davat pozor.

jasan,som to ja.
samozrejme je mozne ze robia aj chyby,kazdy robi chyby.netvrdim ze su najlepsi na svete.ale ja fakt zatial nemozem na nich nic zle povedat.pisal som sem len osobnu skusenost,to je vsetko.mozno aj jaj budem mat casom na nich nieco,nikdy nevies,ale doteraz nemozem nic zle napisat.co sa tyka tej arogancie,uz si druhy co mi nieco take pise,len ja to potvrdit nemozem,k nam bol velmi mily:)
ako si pisal,kontrolovat treba kazdeho,bez vynimky,s tym jednoznacne suhlasim:thumbup:
04.01.2011 17:23