Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 312345Choď na stranu 5Choď na stranu 5
krato76
Príspevkov: 381
iconskato:
Gattendorf

zdravim susedov :-D ako sa byva?? my by sme radi zacali stavat tento rok ak mate niekto dobru skusenost s doborou firmou dajte vediet

tak dufam ze coskoro na zahrade

tomas

ahoj.mi sme v decembri dostavali s jednou firmou,v prellene.boli a aj sme max. spokojny,ak chces niejake info,posli spravu na meil.
krato.
06.04.2010 09:25
zuz
Príspevkov: 1
ahojte susedia!
my sme dnes v gattendorfe zacali s bodenplatte. s luciou asi budeme priami susedia (chrbtom pozemkov?). Staviame s baumeinhaus, rovnako ako juraj, ktory je o par krokov pred nami. Dom by nam mali priniest buduci tyzden.
pripajam kontakt: skakalka31[@]yahoo[.]de

a dakujem ninke/janke za info o tejto stranke.

zuz&milan
06.04.2010 20:26
Dangi
Príspevkov: 11
ahoj Zuzka,

boli sme pozriet vasu bodenplatte ;) - to je na bungalow? alebo nieco do vysky?

drzime palce pri stavbe a nech vam pri "skladacke" neprsi ......

dangi
12.04.2010 12:39
peter01
Príspevkov: 118
Som zvedavý, či Vám nadšenie z Gattendorfu vydrží aj vtedy, keď sa Vám tam pomaly začnú sťahovať Turci z Parndorfu. Kapacita im tam už nestačí a začínajú si obzerať domy aj na okolí. Potom Vám klesne aj cena pozemkov, domov a o kvalite života vedľa tureckých susedov ani nehovoriac. Skúste sa spýtať ľudí v Parndorfe...
23.06.2010 13:14
krato76
Príspevkov: 381
iconpeter01:
Som zvedavý, či Vám nadšenie z Gattendorfu vydrží aj vtedy, keď sa Vám tam pomaly začnú sťahovať Turci z Parndorfu. Kapacita im tam už nestačí a začínajú si obzerať domy aj na okolí. Potom Vám klesne aj cena pozemkov, domov a o kvalite života vedľa tureckých susedov ani nehovoriac. Skúste sa spýtať ľudí v Parndorfe...

myslim,ze ti viaceri podakuju za mile a povzbudive slova do bucnosti:thumbup:
25.06.2010 09:24
peter01
Príspevkov: 118
Über zwei Staatsgrenzen hinweg hat ein mutmaßlicher Fahrraddieb Polizisten in der Nacht auf Mittwoch auf Trab gehalten, ehe er schließlich in der Slowakei gestellt werden konnte. Burgenländische Beamte wollten den Kastenwagen, mit dem der Slowake unterwegs war, in Kittsee (Bezirk Neusiedl am See) wegen Diebstahlsverdachts stoppen. Statt anzuhalten, stieg der 45-Jährige aber aufs Gas und fuhr in Richtung Grenze davon, berichtete die Sicherheitsdirektion.
01.07.2010 17:55
skato
Príspevkov: 3
Ahojte susedovci..... teda uz vlastne ani nie, bohuzial sa nasa situacia vyvinula uplne inym smerom... a tak ak by ste vedeli o niekom koho by ste chceli za suseda vyhodne mu predame nas pozemok

Dakujem
25.01.2011 14:19
Lorenzo
Príspevkov: 34
Ahojte Susedia!

Byvame v Parndorfe, ako sme sa nastahovali nov10 nefukalo zatial asi 10 dni:rolleyes:
Nemate problem s vetrom? Byvame v bytovke ta je trochu vyssie ako rodinne domy ale aj tak fuci ako dive, neviem ci to je cely rok alebo len v zime?
27.03.2011 19:59
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
je to na rovine, preto tam fuka... ale, za to tam mate sikovny steak house...:thumbup:
27.03.2011 20:00
materholm
Príspevkov: 953
No Turci sa nebezpecne priblizuju k nam.Eugen Savojsky nam uz zial nepomoze.
27.03.2011 21:00
Lorenzo
Co som videl tu v Parndorfe ich je dost dufam ze decka nezacnu hovorit po turecky. V skolke ich je asi 30 deciek. Uz staci ze ich ucia v skolke po chorvatsky, kamaratka ceska, potom hovor detom aby hovorili nemecky.:confused:
Myslel som ze turci byvaju len Rudolfsheime vo Wiedni ale ze si aj domy kupuju to je mi nove. Inac dvojjazycna dedina ale okrem skolky a kostola som chorvatcinu medzi ludmi nikde nepocul.
27.03.2011 21:30
Lorenzo
Heavy mas recht v Steak domci pecu dobre stejky aj v ich druhom podniku pri hlavnej ceste je dobra chova. Zastavia sa slovaci a minu posledne korunky co zostali po nakupe v Outlete:rolleyes:
27.03.2011 21:34
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconLorenzo:
Heavy mas recht v Steak domci pecu dobre stejky aj v ich druhom podniku pri hlavnej ceste je dobra chova. Zastavia sa slovaci a minu posledne korunky co zostali po nakupe v Outlete:rolleyes:

Myslis ten lokal, s takou napadnou fasadou? Oranzovou, alebo akou, uz si dobre nespominam. Na pravej strane smerom ku kruhovemu objazdu. To asi zrenovovali, predtym splyvala s okolim. Odkedy stoji A6, tak som cez Parndorf isiel tak 2 razy.
28.03.2011 08:03
Lorenzo
Hej ten Landhaus, myslim ze ma nejaku okrovu farbu. Lubia sa mi tie ich ceny ziadne 7,99 9,99 ale ehrliche 8 alebo 12 euro.Inac po tej hlavnej beha strasne vela slovenskych aut neviem ci vsetci chodia do outletu alebo chodia smerom na Eisenstadt, alebo su to fuskari z juzneho slovenska.:rolleyes:
28.03.2011 10:52
bucecka
Príspevkov: 1
Ahoj, vidim, ze byvas v Gattendorfe. Chcela by so sa spytat, ako sa tam byva a co su tam za ludia, lebo by sme chceli kupit dajaky dom a prestahovat sa tam. Viem, ze v Parndorfe je to nic moc, vraj vela Turkov a takych ludi, tak by som rada vedela, ako je to v Gattendorfe. Mozes mi prosim ta dat dajake info? Dik moc. Pekny vecer
iconDangi:
ahoj lucia, tesime sa na dalsich susedov v Gattendorfe, my si to s "Patovcami" uz uzivame v domcekoch, vsak susedko?
kde presne mate pozemok?
28.06.2013 21:37

Choď na stranu 1Choď na stranu 312345Choď na stranu 5Choď na stranu 5