Diskusia

karla23
Príspevkov: 1304
tak tam moze kazdy vidiet...tych panov casnikov..z diplomat baru...to bola vykladna skrina servisu...sperk gastronomie...obleceni na urovni ..vo frakoch ...to bola nadhera....mat peniaze kupim smokovecky grand a urobim tam taky servis ze by ste plakali :D :D
21.02.2017 13:00
janaka
Príspevkov: 5969
iconkarla23:
tak tam moze kazdy vidiet...tych panov casnikov..z diplomat baru...to bola vykladna skrina servisu...sperk gastronomie...obleceni na urovni ..vo frakoch ...to bola nadhera....mat peniaze kupim smokovecky grand a urobim tam taky servis ze by ste plakali :D :D

:cry:
21.02.2017 14:23
marika2772
Príspevkov: 14776
iconkarla23:
ty si uplne mimo...rezim potrebuje takych ludi...z cesty mimo a este si mysli ze je slobodny...a media mu hovoria pravdu...to je na diagnozu ;)

tak teraz si sa opisom svojej osobnosti vystihol......že "nambrvan"......:thumbup: :thumbup: :thumbup:
21.02.2017 16:18
marika2772
iconkarla23:
.mat peniaze kupim smokovecky grand a urobim tam taky servis ze by ste plakali :D :D

tak tomu verím na 100%......a zabudol si dodať, že utekali skôr, ako by sme zasadli k stolu.....a keby nám predstavili majiteľa "smokoveckého grandu", tak hned od vchodu......:thumbup:
21.02.2017 16:22
karla23
Marika by si pozerala...potom...taky servis by sa tam robil ze by ste z otvorenymi ustami pozerali co sa deje...:)
21.02.2017 16:54
karla23
vzdy som bol velkorysy k ludom....:)
21.02.2017 16:58
marika2772
iconkarla23:
Marika by si pozerala...potom...taky servis by sa tam robil ze by ste z otvorenymi ustami pozerali co sa deje...:)

no po tých rokoch a zárobkoch v Nemecku, aké si tu uvádzal si ten Grand mohol už kúpiť, a dokázať tie svoje "DRÍSTY"......rada by som tie ústa otvárala......
21.02.2017 19:50
marika2772
iconkarla23:

ku ktorým....?????????????????????:confused: :confused: :confused: :confused:
21.02.2017 19:51
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
O úrovni restaurací za komunistů by bylo lepší mlčet. Byla příšerná.

Zdroj: http://ziegler.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=581758

:w00t:
21.02.2017 21:34
janaka
Príspevkov: 5969
iconmarika2772:
iconkarla23:

ku ktorým....?????????????????????:confused: :confused: :confused: :confused:

ja myslim, ze to pocul (videl) v nejakom filme (ja pridem na to, v akom):D
21.02.2017 22:43
karla23
Heavy kdeze Ty si nikdy nebol v restauraci v byvalom statnom interhotely tatry ani nevies ocom vravis.....toto ocom ty pises mozno bolo v obycajnych restauraciach...:)
22.02.2017 07:48
karla23
Marika ano Grandhotel ti predaju za 50 tisic euro...mas pravdu....:)
22.02.2017 07:49
kocur
Príspevkov: 6416
iconkarla23:
Heavy kdeze Ty si nikdy nebol v restauraci v byvalom statnom interhotely tatry ani nevies ocom vravis.....toto ocom ty pises mozno bolo v obycajnych restauraciach...:)

v 70 a 80 tych rokoch som chodil do tatier velmi casto, poznam smokovec, lomnicu, strbske pleso, tatransku polianku a pod. a vsetky hotely a restauracie, ktore tam vtedy boli. davam ti za pravdu, ze uroven v tych hoteloch bola vyssia ako vtedajsi socikovsky priemer. dokonca je aj pravda, ze v grande bolo striebro a smokingy - pamatam si to. ostatne nikdy som to ani nepopieral... ale to este stale neznamena, ze ta uroven bola dobra. podla dnesnych kriterii bola podpriemerna. vyber jedal biedny a ich kvalita tiez.
bola to taka zvlastna zmes prvorepublikovej noblesy a socikovskeho bordelu. spominat na to v dobrom moze len clovek, ktory predtym ani potom nic ine nezazil... B)
22.02.2017 10:16
2Jana2
Príspevkov: 493
iconkocur:
iconkarla23:

v 70 a 80 tych rokoch som chodil do tatier velmi casto, poznam smokovec, lomnicu, strbske pleso, tatransku polianku a pod. a vsetky hotely a restauracie, ktore tam vtedy boli. davam ti za pravdu, ze uroven v tych hoteloch bola vyssia ako vtedajsi socikovsky priemer. dokonca je aj pravda, ze v grande bolo striebro a smokingy - pamatam si to. ostatne nikdy som to ani nepopieral... ale to este stale neznamena, ze ta uroven bola dobra. podla dnesnych kriterii bola podpriemerna. vyber jedal biedny a ich kvalita tiez.
bola to taka zvlastna zmes prvorepublikovej noblesy a socikovskeho bordelu. spominat na to v dobrom moze len clovek, ktory predtym ani potom nic ine nezazil... B)

Jeeej Kocur, mne sa vybavili stare ''zlate casy'' :) Ja som do Tatier chodila v tom case tiez velmi casto na sluzobne cesty a byvali sme vzdy v tych najlepsich hoteloch. Opisal si to uplne presne !!! Ja som rada za tu spomienku :)
22.02.2017 11:37
karla23
Kocur napisal

Kocur mylis sa...dnesne kriteria prosim Ta ake su to?:)Casnik vo vesticke a zastere ktory pobehuje lebo je malo personalu?strieborny pribor sa nahradil lacnym gycovym....myslis si ze dnes su dobre podniky ci restauracie vsade?to sa mylis...preto nieje o toto povolanie zaujem....aj v bratislave v 4 hviezdickovych hoteloch ktore su super zariadene maju uroven pride ofucana casnicka v kaviarni...a tak je to skoro vsade unas....ano jedlo v statnych interhotelach bolo ine ako dnes...ved to boli 50-60-70-80 a do 1996 ine jedla...rebierka atd...dnes su ine kombinacie...a dnes sa ako vari?sami polotovar ..prasok atd...Kocur servis v byvalych statnych hotelov sa volal francuzsky sposob obsluhy...to dnesne 20r deti ani nevedia zial.....tie noblesne priestory v grandoch...casnici v smokingoch..striebro davali tomu tu neopisatelnu atmosferu ktora dnes uz neni nikde na slovensku....;)
[Naposledy editoval karla23, 22.02.2017 13:58]
22.02.2017 13:09