Diskusia

kocur
Príspevkov: 6416
iconmarika2772:
iconkocur:

to vies, v nasom veku uz clovek musi trochu aj pocitat a nielen nechat sa riadit mrzkymi pudmi... B)

si mu zas urobil podraz....sa nemhanbíš....??

komu som urobil podraz? :blink:
23.02.2017 12:02
pitu47
Príspevkov: 11874
iconterezia13:
Riadim sa mottom: Nikdy sa nehádaj s blbcom, najprv ťa stiahne na svoju úroveň a potom ubije skúsenosťami. :)
:lol: ten bol dobry, mirko nas tu ubija vsetkych :lol:
23.02.2017 12:42
pitu47
icon2Jana2:
Pre neho J ako J ;) Mne tu tlak nestupa, naopak, dokonale sa bavim :D
lebo si absolvovala na jednotku skolenie na temu " kto je mirko " :lol:
23.02.2017 12:44
pitu47
iconmarika2772:
icon2Jana2[b:
deti mame v podobnom veku[/b] ;)

a s ostatnými tiež určite nie.....možno s pitkom....
babka hodnoti ;)
23.02.2017 12:54
2Jana2
Príspevkov: 493
iconpitu47:
iconmarika2772:
icon2Jana2[b:

babka hodnoti ;)

:D no vidis Pitko, ja babka nie som a pokial jej deti nemali deti v 18, tak tie nase su s nimi v pribliznom veku ;) No ale opakujem, zalezi na tom :confused: Komu ?
23.02.2017 13:02
2Jana2
iconpitu47:
icon2Jana2:

Dakujem :) Fakt to tu nema chybu teraz :D Je to ako za vasich starych cias ? Nad ocakavanie ;)
23.02.2017 13:06
pitu47
icon2Jana2:
iconpitu47:
iconmarika2772:
icon2Jana2[b:

babka hodnoti ;)

:D no vidis Pitko, ja babka nie som a pokial jej deti nemali deti v 18, tak tie nase su s nimi v pribliznom veku ;) No ale opakujem, zalezi na tom :confused: Komu ?

sorry 2Janke, mirko Ta nejak ...... to patrilo mariken ;)
23.02.2017 13:14
pitu47
icon2Jana2:
iconpitu47:
icon2Jana2:

Dakujem :) Fakt to tu nema chybu teraz :D Je to ako za vasich starych cias ? Nad ocakavanie ;)
nie celkom, za starych cias, este okrem inych nezabudnutelnych perliciek, posielal na psychijatriju a rozdaval za neposlusnost kolecka okolo bloku a keksiky :lol:
23.02.2017 13:17
2Jana2
iconpitu47:

sorry 2Janke, mirko Ta nejak ...... to patrilo mariken ;)

Pitko, ja som to pochopila :)
23.02.2017 13:57
janaka
Príspevkov: 5969
icon2Jana2:
iconjanaka:
iconkarla23:
Stare baby posadnute zlostou na rusko to je neskutocne ako vam menstrim vydobal mozog:cry:

stale si sa nevyjadril, komu si to vlastne pisal o tej chytrosti, no ale naco sa pytam, ty aj tak neodpovies:|

To nepatrilo urcite tebe ! On reagoval na moj posledny prispevok pre Havyho :) To spochybnil mna :) Pre neho J ako J ;) Mne tu tlak nestupa, naopak, dokonale sa bavim :D

ja to mam v pazi, komu to bolo urcene, mna on neurazi, chcela som len VEDIET, od neho, komu TO pisal, ale on bol zrejme nameteny, tak to vzdavam, on nevie co pisal pred hodinou, nieto este predvcerom:rolleyes: :w00t:
mne tlak stupa pri zrazke s blbcom, ja uz som takaB)
23.02.2017 14:38
janaka
iconterezia13:
Riadim sa mottom: Nikdy sa nehádaj s blbcom, najprv ťa stiahne na svoju úroveň a potom ubije skúsenosťami. :)

to mas recht, tie jeho SKUSENOSTI, hlavne z doby ked bol usmrkanym ucnom v statnom "interhotely" a jelen pri opere a cokoladove figurky z tuzexu,
slovenske leco a pstruch na vine, ak som nieco vynechala tak ma dopln:lol:
23.02.2017 14:43
janaka
iconpitu47:
iconmarika2772:
icon2Jana2[b:

babka hodnoti ;)

no a co? ved aj ja som babka, a stastna!:love: aj ty si dedko, tak co...
23.02.2017 14:45
janaka
iconpitu47:
icon2Jana2:
iconpitu47:
icon2Jana2:

nie celkom, za starych cias, este okrem inych nezabudnutelnych perliciek, posielal na psychijatriju a rozdaval za neposlusnost kolecka okolo bloku a keksiky :lol:

a zabudol si na nasu krcmu u mokreho lakta, kde sme si davali kapurkovu, kocur nam, zenam tam pisal basnicky a este bolo vtipnejsi vyhrava, mirkova rubrika mireckove perly...bolo tu viac srandy:thumbup:
23.02.2017 14:49
2Jana2
iconjanaka:
icon2Jana2:

To nepatrilo urcite tebe ! On reagoval na moj posledny prispevok pre Havyho :) To spochybnil mna :) Pre neho J ako J ;) Mne tu tlak nestupa, naopak, dokonale sa bavim :D

ja to mam v pazi, komu to bolo urcene, mna on neurazi, chcela som len VEDIET, od neho, komu TO pisal, ale on bol zrejme nameteny, tak to vzdavam, on nevie co pisal pred hodinou, nieto este predvcerom:rolleyes: :w00t: mne tlak stupa pri zrazke s blbcom, ja uz som takaB)

Ja som hned pochopila, ze je to urcene mne, preto som dala :thumbup:
23.02.2017 14:53
janaka
icon2Jana2:
iconjanaka:
icon2Jana2:

ja to mam v pazi, komu to bolo urcene, mna on neurazi, chcela som len VEDIET, od neho, komu TO pisal, ale on bol zrejme nameteny, tak to vzdavam, on nevie co pisal pred hodinou, nieto este predvcerom:rolleyes: :w00t: mne tlak stupa pri zrazke s blbcom, ja uz som takaB)

Ja som hned pochopila, ze je to urcene mne, preto som dala :thumbup:

problem je v NOM, ale ON sa k tomu vyjadrovat uz nebude, poznam ho ako svoje boty:cry:
23.02.2017 19:42