Diskusia

pitu47
Príspevkov: 11874
iconjanaka:
iconpitu47:
iconmarika2772:
icon2Jana2[b:
deti mame v podobnom veku[/b] ;)

a s ostatnými tiež určite nie.....možno s pitkom....
babka hodnoti ;)

no a co? ved aj ja som babka, a stastna!:love: aj ty si dedko, tak co...
nic, janake, lenze to bolo pre mariken ;)
23.02.2017 23:46
marika2772
Príspevkov: 14776
iconjanaka:

stale si sa nevyjadril, komu si to vlastne pisal o tej chytrosti, no ale naco sa pytam, ty aj tak neodpovies:|

on nie je povinný odpovedať, len sa pýtať.....:)
24.02.2017 00:08
marika2772
iconkocur:
iconmarika2772:
iconkocur:

to vies, v nasom veku uz clovek musi trochu aj pocitat a nielen nechat sa riadit mrzkymi pudmi... B)

si mu zas urobil podraz....sa nemhanbíš....??

komu som urobil podraz? :blink:

súputníkovi tohto fora......tie mrzké pudy si ešte donedávna vyznával.......ako tradície tohto fora by si mohol dodržiavať........nech je sranda...;)
24.02.2017 00:13
marika2772
iconpitu47:
babka hodnoti ;)

čo som hodnotila???????????
24.02.2017 00:15
marika2772
icon2Jana2:

:D no vidis Pitko, ja babka nie som a pokial jej deti nemali deti v 18, tak tie nase su s nimi v pribliznom veku ;) No ale opakujem, zalezi na tom :confused: Komu ?

ja babka som.....hoci mládi v prdeli, ale do dúchodu daleko....a moje deti,;) nemali deti v 18....takže žiadny približný vek....
24.02.2017 00:18
marika2772
icon2Jana2:
Je to ako za vasich starych cias ? Nad ocakavanie ;)

nie nie je.....to tu bola iná sranda....taká uvolnená, spontánna a nie uzkoprsá.......prejdi si takú "krčmu u mokrého lakťa", čo založila jantar, bola tam zanda, pridala sa janaka a + staré osadenstvo......
24.02.2017 00:25
marika2772
iconjanaka:

no a co? ved aj ja som babka, a stastna!:love: aj ty si dedko, tak co...

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: Ty si naša stará škola na tomto fore, a pochopila si podstatu mnou napísaného.......:thumbup:
24.02.2017 00:28
marika2772
iconjanaka:
/quote]
to mas recht, tie jeho SKUSENOSTI, hlavne z doby ked bol usmrkanym ucnom v statnom "interhotely" a jelen pri opere a cokoladove figurky z tuzexu,
slovenske leco a pstruch na vine, ak som nieco vynechala tak ma dopln:lol:

a ešte TRCH.....zvyšok este vychytáme.....mne sa slzy do očí tlačú, ked si spomeniem na toho čo nám nadával do "buzerantov".....reku aj tí prídu???? Tak už máš s kým hra futbal....:lol: :lol: isto si to pamätas........
24.02.2017 00:32
marika2772
iconjanaka:

a zabudol si na nasu krcmu u mokreho lakta, kde sme si davali kapurkovu, kocur nam, zenam tam pisal basnicky a este bolo vtipnejsi vyhrava, mirkova rubrika mireckove perly...bolo tu viac srandy:thumbup:

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
veru bolo:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: , ale toto nevysvetlíš.....to sa tu muselo zažiť....nie táto sucharina.....tu sa nie je už na čom baviť....
ešte akurát ked mirko zaperlí.......to je náš maskot, ale už príliš politizuje, hoci tomu prd rozumie.....tá ruža v perách je erotikuš ....no s jeho ksictom a v zoboch ako antikoncepcia.....:D
24.02.2017 00:39
2Jana2
Príspevkov: 493
Marika, coze ta to tu vysadilo na toho pomyslneho kona :rolleyes: Po dlhom case si vo svojom zivle :D Chrlis prispevky jeden za druhym, uz si aj Mirka tromfla :) Skoda, ze nikto na ne nereaguje :(
24.02.2017 09:53
marika2772
icon2Jana2:
Marika, coze ta to tu vysadilo na toho pomyslneho kona :rolleyes: Po dlhom case si vo svojom zivle :D Chrlis prispevky jeden za druhym, uz si aj Mirka tromfla :) Skoda, ze nikto na ne nereaguje :(

nejaký problém:...;)?
mirka určite nie.....zrataj si počet jeho príspevkov zo všetkých nickov čo tu kedy mal, a potom píš o tromfe.....;)
nikto nie je povinný odpovedať ani reagovať....ani Ty.....;)
Ja môžem reagovať či.......?
24.02.2017 11:05
2Jana2
iconmarika2772:
icon2Jana2:

nejaký problém:...;)?

Nein, kein Problem :)
24.02.2017 11:12
2Jana2
iconkocur:
iconheavy:
iconkocur:

uz som to davno spocital - dama je v najlepsich rokoch... B):thumbup:

a ze sa ani necudujem... ze si si to spocital...:)

to vies, v nasom veku uz clovek musi trochu aj pocitat a nielen nechat sa riadit mrzkymi pudmi... B)

Kocur, tak ma napadlo - nie je to sice podstatne - ale mozno pre lepsi pocit :) Nie som typ Babky - demokratky s pneumatikou okolo brucha z ilustracnych fotiek zo sportovej haly v BA :rolleyes: pracujem s mladymi dizajnermi a v tejto brandzi musis o seba dbat ;) Pokial som hovorila o vrstovnikoch, tak ja beriem za vrstovnikov 30-39,40-49,50-59 , nie + 1-2 roky .
Tak som sa sekla :( Ale vo virtualnom svete je to fakt jedno :)
24.02.2017 14:57
kocur
Príspevkov: 6416
icon2Jana2:
iconkocur:
iconheavy:
iconkocur:

uz som to davno spocital - dama je v najlepsich rokoch... B):thumbup:

a ze sa ani necudujem... ze si si to spocital...:)

Kocur, tak ma napadlo - nie je to sice podstatne - ale mozno pre lepsi pocit :) Nie som typ Babky - demokratky s pneumatikou okolo brucha z ilustracnych fotiek zo sportovej haly v BA :rolleyes: pracujem s mladymi dizajnermi a v tejto brandzi musis o seba dbat ;) Pokial som hovorila o vrstovnikoch, tak ja beriem za vrstovnikov 30-39,40-49,50-59 , nie + 1-2 roky .
Tak som sa sekla :( Ale vo virtualnom svete je to fakt jedno :)

a co riesis baba jedna? :w00t: mne je to uplne fuk - vek je to posledne podla coho posudzujem cloveka... B)
24.02.2017 15:01
2Jana2
iconkocur:

a co riesis baba jedna? :w00t: mne je to uplne fuk - vek je to posledne podla coho posudzujem cloveka... B)

Ja som tu zacala riesit vek :confused: :D Mozes mi aj Mutti oder Tante hovorit :)
24.02.2017 15:03