Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 112Choď na stranu 3Choď na stranu 2
Ludmilka
Príspevkov: 1
Ahojte...staviame dom v okoli Schwechatu, vedel by mi niekto prosím poradit nejaku spolahlivu slovensku firmu, ktoru potrebujeme na stavbu a montaz carportu a betonovanie terasy? Vopred dakujem :)

iconrubicek:
ahoj, o firme d7- od znamych mame info, ze su dost nezodpovedni, vela naslubuju, maju problem nieco na cas dodrzat, operuju len tym, ze su rakuska s.r.o. ale skus, mozno budes mat stastie s nimi. mimochodom na rakuskom trhu uz posobia aj dalsie slovenske firmy, ktore maju povolenie a aj dobre ceny.
30.05.2012 11:24
rubicek
Príspevkov: 5
ahoj, nasi znami maju vyborne skusenosti s firmou: alfa devin, maju povolenie na stavbu v rakusku a su velmi seriozni a stavba rastie ako huby po dazdi. kontakt najdes na ich stranke.
11.06.2012 22:22
kathynka
Príspevkov: 4
Čo sa týka D7 BAU, poznam manzelsky par, ktory s nimi stavia a coskoro budu kolaudovat. Treba si pozriet ich web /celkom sa rozrastli/ - maju uz aj vlastne projekcne studio.
15.10.2012 13:22
lucialajc
Príspevkov: 3
:) Dobry vecer mam kontakt na spolahlivych stavbarov, co sa tyka stavby rod domu popripade prestavby rod domov a bytov a prac s tym suvisiacich. Som spokojny zakaznik, preto ich tu odporucam. Blizsie info Jan Vrana 00421 905 566 405
06.11.2012 17:27
zanet_ronny
zdravim, mohli by ste mi poslat vasu email adresu na zanet.pleninger@aon.at? chcela by som sa opytat zopar veci ohladom stavania rd v at so slovenskou firmou. dakujem.
11.04.2013 15:35
bibi29
Príspevkov: 15
Ahojte, posledne co som pisala, to bolo este pred rokom, ci dvoma. Az teraz zaciname realne zhanat stavebnu firmu, tak mozno niektori z vas to uz medzicasom absolvovali a vedia dat kontakt na dobru a spolahlivu stavebnu firmu. My staviame murovany dom... Dakujem za kazde info
06.06.2013 14:30
monka080
iconnewt:
Ahojte, my uz finisujeme so stavbou montovaneho domu cez SK firmu ForDom (www.fordom.sk) specializujucu sa na pasivne a nizkoenergeticke domy (takze aj WBF bez problemov). Povodne sme planovali murovany dom cez inu firmu (tiez SK) ale nestalo to vobec za nic. Teraz uz len lutujeme, ze sme nezacali s firmou ForDom hned od zaciatku. Absolutna spokojnost, profesionalny a zaroven velmi osobny pristup, co slubili to aj dodrzali. Vrelo odporucam!

Co sa tyka firmy D7bau, je to partnerska firma ForDomu, cez nich ale riesime iba WBF a nemame co vytknut.

Newt: ahoj, bola by som velmi rada keby ste sa mi ozvali na moj email: monka080@azet.sk mala by som zopar otazok...Tiez by sme chceli stavat v rakusku....velmi pekne vam dakujem....
29.07.2013 11:51
monka080
iconmaslanakova:
ahoj, prave ideme stavat murovany dom v rakusku so slovenskou firmou, posli mi tvoj mail

ahoj, chcem sa spytat, ci by ste mi mohla poslat blizsie info, ze ktorou firmou ste stavala, ci ste spokojna....planujeme tiez postavit dom v rakusku a zaujimali by ma podrobnosti....Moj email: monka080@azet.sk velmi pekne dakujem
29.07.2013 11:59
einbauschraenke
Príspevkov: 6
Ahojte, zamyslame sa nad stavbou domu v at, zistujem cenove pomery, vie mi niekto z vlastnej skusenosti napisat, kolko ho vysiel taky domcek 3-4 izbovy bungalov, montovany alebo murovany so vsetkymi vybavovackami, okrem pozemku samozrejme, super by bolo, ak si niekto robil veci sam, cize kombinacia firmy a vlastnej prace. ....vopred vdaka....
09.09.2013 18:11
investor
Príspevkov: 6
iconLudmilka:
Ahojte...staviame dom v okoli Schwechatu, vedel by mi niekto prosím poradit nejaku spolahlivu slovensku firmu, ktoru potrebujeme na stavbu a montaz carportu a betonovanie terasy? Vopred dakujem :)

iconrubicek:
ahoj, o firme d7- od znamych mame info, ze su dost nezodpovedni, vela naslubuju, maju problem nieco na cas dodrzat, operuju len tym, ze su rakuska s.r.o. ale skus, mozno budes mat stastie s nimi. mimochodom na rakuskom trhu uz posobia aj dalsie slovenske firmy, ktore maju povolenie a aj dobre ceny.

Pokial chcete usetrit cas a nervy - ruky prec od D7Bau, je to banda smejdov. Pokial vahate, napiste.
02.01.2014 01:05
Zuzlak
Dobry den,

mohla by som Vas poprosit o osobny kontakt? Planujeme totiz staviat dom a zisli by sa nam nejaky rady. Moj kontakt je zuzana.kozmon@gmail.com

Dakujem velmi pekne vopred.

iconnewt:
Ahojte, my uz finisujeme so stavbou montovaneho domu cez SK firmu ForDom (www.fordom.sk) specializujucu sa na pasivne a nizkoenergeticke domy (takze aj WBF bez problemov). Povodne sme planovali murovany dom cez inu firmu (tiez SK) ale nestalo to vobec za nic. Teraz uz len lutujeme, ze sme nezacali s firmou ForDom hned od zaciatku. Absolutna spokojnost, profesionalny a zaroven velmi osobny pristup, co slubili to aj dodrzali. Vrelo odporucam!

Co sa tyka firmy D7bau, je to partnerska firma ForDomu, cez nich ale riesime iba WBF a nemame co vytknut.
02.01.2014 13:12
Davi
Príspevkov: 22
Cez Fordom/fertighauseok by som radsej nestaval.....
02.01.2014 15:08
mom3
Príspevkov: 127
iconDavi:
Cez Fordom/fertighauseok by som radsej nestaval.....

Preco?
02.01.2014 15:36
pali
Príspevkov: 419
A ako sa vlastne vola ta firma?
04.02.2014 15:20

Choď na stranu 1Choď na stranu 112Choď na stranu 3Choď na stranu 2