Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 31234Choď na stranu 5Choď na stranu 4
materholm
Príspevkov: 953
Co sa tyka tej agentury Ost Personal aj ja som uvazoval nad ponukou nakolko mali len ako jedna z dvoch subnejktov zo Slovenska ponuku do Viedne.Ale vyguglil som nejakeho pana co anonymne mal velmi tazke srdce na tuto agenturu ktory robil nieco na stavbe a doslo k pracovnemu urazu.Ak najdem ten link alebo text zverenim tu.Diskusne fora maju svoju cenu.
21.04.2012 20:41
materholm
Hary.........Ano tie nemecke programy su velmi lacny a efektivny ucitel ale velka chyba je v tom ked si pustis ORF a mas snahu pozerat ale rodina chce pozerat nieco ine a tak si nuteny to vypnut ci prepnut alebo pozerat len ked si doma sam....ALe skutocne je to dobre lebo obraz so zvukom cloveku vela napovie V Rakusku ked si je nemcina vsade okolo teba. Aj ja som kazde rano vlakom pocuval stale tu istu pesnicku v nemcine v ramci ceny listka. Mozno sice otrepanu ale ked ju clovek pol roka bude pocuvat neverim ze sa mi nevryje do pamati. Skor by som sa hneval keby mi na ceste do prace ficala anglictina .Tu rad nemam a pre mna je momentalne nepodstatna, V obchode kde som strazil ficala cely den anglictina v podobe pesniciek ale ked som robil v Sudtirol v kuchyni tak ficali tirolacke lodlovacky ,spravy a aj radiotrh prace.Bolo tam malo rusivych vplyvov jazyka.Tak isto aj cestovanie MHD je pre slovaka velky prinos.Pocuje deti,nahravky,vety a domysla si.AK ma zas niekto pracovisku v supermarkete kde sa spievaju vianocne koledy tiez to nie je zle.Napriklad taka Ticha noc.Ani navsteva kostola pre veriaceho cloveka nemusi byt zla.No to zas je malo pravdepodobne u Pendlera .Ale zas ja kebyze mam volno par hodin a neviem sa inak premotat preco by som nezasiel na rakusku orginal omsu.Posedim si a mozno sa na mna aj nieco nalepi.Ale bola by sranda ist na spoved v nemcine. Inak co sa telefonovania tyka by ma velmi zaujimalo ake vysoke percento ludi pracu odmietne koli tomu ak hlada pracu a niekto mu zavola v nemcine.Pride stress strach z neuspechu.
21.04.2012 21:01
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
materholm, zacinam pochybovat o Tvojom zdravom rozume... co na to Tvoja manzelka? :w00t:
21.04.2012 21:11
materholm
Heavy........Preco pochybujes o mojom zdravom rozume???? Niesom zenaty. Som slobodny clovek v slobodnej krajine.:)
21.04.2012 21:41

Choď na stranu 1Choď na stranu 31234Choď na stranu 5Choď na stranu 4