Diskusia

hary01
Príspevkov: 12011
tak vies..oni po vecine chcu chlapa s titulmi pred menom a zamenom..akasi zaruka ze ten muz zarobi viac euriciek ;)
14.08.2012 20:41
wssk
Príspevkov: 396
iconhary01:
tak vies..oni po vecine chcu chlapa s titulmi pred menom a zamenom..akasi zaruka ze ten muz zarobi viac euriciek ;)

ach tak, ja ti nevim :)

ze pred ucnakem vidim samy auta a kolem toho nejaky privesky. pred prumkou/gymnaziem tech aut tolik nestoji :)
i kdyz manualne pracujici maj kolikrat vice nez clovek s tituly, ze
takze ti cece ta teorie nejak pada
14.08.2012 22:55
hary01
wsk kazda by chcela lekara pravnika ci nieco podobne kde to sype..ano su aj remeselnici co sa maju dobre...ale niektorym zenam ide nielen o peniaze,ale aj o prestiz..;)
15.08.2012 05:39
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconhary01:
wsk kazda by chcela lekara pravnika ci nieco podobne kde to sype..ano su aj remeselnici co sa maju dobre...ale niektorym zenam ide nielen o peniaze,ale aj o prestiz..;)

No, musis devu tak zblbnut, ze jej nebude vadit, ze nie si pravnik...:P
15.08.2012 08:16
kocur
Príspevkov: 6416
iconhary01:

mirko mirko, ty si fakt myslis, ze vsetko je len o eurickach? nevidim to s tebou do buducnosti ruzovo... B)
15.08.2012 09:15
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconkocur:

mirko mirko, ty si fakt myslis, ze vsetko je len o eurickach? nevidim to s tebou do buducnosti ruzovo... B)

ja by som rad videl toho púka, co mu formoval svetonázor...:w00t:
15.08.2012 12:38
hary01
Kocur neviem comu veris Ty,ale dnesne zeny su po vecine vsetky na peniaze a matrialne veci..mozes si vraviet co chce...oni to,len vedia dobre zahrat...aj Materholm mi minule pise...ze ak povie,ze je sbskar v Ba dievcata idu prec..ako nahle povie,ze robi vo Viedni uz su v strehu...jebliny...ktore nepozeraju na nic ine,len na tie skurvene peniaze :thumbdown:
15.08.2012 15:01
hary01
Kocur samozrejme,ze zivot nieje len o peniazoch...to ja davno viem...len vravim,ze coho su dnesne zeny schopne ak zacitia peniaze...vravim otom,ze dnes su pokazene vecina z nich iste ;)
15.08.2012 15:05
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconhary01:
Kocur neviem comu veris Ty,ale dnesne zeny su po vecine vsetky na peniaze a matrialne veci..mozes si vraviet co chce...oni to,len vedia dobre zahrat...aj Materholm mi minule pise...ze ak povie,ze je sbskar v Ba dievcata idu prec..ako nahle povie,ze robi vo Viedni uz su v strehu...jebliny...ktore nepozeraju na nic ine,len na tie skurvene peniaze :thumbdown:

:thumbdown: Myslenie na úrovni života straveneho vo VECINE v kuchyni s rozmermi 2x1,5 metra - a prespikovaneho pilulkami z odpadového kontajnera v lekárni :w00t:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
15.08.2012 15:34
hary01
cesta daleka sokole :lol: :lol: :lol:
15.08.2012 15:35
hary01
jeden chlapik mi raz vravel..urob to ako...urobil som zene 3 deti ..mam rodinu zena nema cas na hluposti..a keby aj vymyslala kto si dnes zenu s 2 ci 3 detmi zoberie..nikto..zaujimava teoria;)
15.08.2012 15:38
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconhary01:
jeden chlapik mi raz vravel..urob to ako...urobil som zene 3 deti ..mam rodinu zena nema cas na hluposti..a keby aj vymyslala kto si dnes zenu s 2 ci 3 detmi zoberie..nikto..zaujimava teoria;)

Len ti ten chlapík zabudol prezradiť že ak si budes cely život lestit bambus sám ako doteraz tak tie 3 deti nebudú :w00t:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
15.08.2012 15:40
hary01
Rudi dam si dake tabletky :lol: :lol: :lol:
15.08.2012 15:41
marika2772
Príspevkov: 14776
iconhary01:

a Ty by si mal záujem o moju dceru??????????:scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: Tak chvalabohu, že by som ju nemusela zabiť, lebo keby si toto prečítala, tak by si myslela, že píšeš z ústavu pre choromyselných a nie z Mníchova a bola by presvedčená, že jej z tvojej strany nič nehrozí;)
Ty si žiadnu nehľadaj, nerieš celkovo ženy a ženské pokolenie, ži si svoj život a zabudni že budeš mať svoje deti, lebo aj tie by boli len príživníckou súčasťou tvojho života na ktoré by si Ty zas musel robiť.:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
15.08.2012 15:42
hary01
Marika krivdis mi:cry: :cry: :cry: :cry:

ako mozes nieco take spinave napisat...ze svoje deti by som bral za prizivnikov...a podobne nezmysly...niekedy dokazes cloveka naozaj prekvapit...v zlom :scared:
15.08.2012 15:44