Diskusia

kocur
Príspevkov: 6416
iconheavy:
iconkocur:

hanbi sa, uz si ho celkom doplietol chudaka... :)

a sak, jeho si raz uchmatne nejaka sekera, ta mu to vysvetli...;)

myslis nejaku mrchu zlatokopku, co pojde po jeho usilovne nastlkanych grosikoch? B)
16.08.2012 09:21
marika2772
Príspevkov: 14776
no, povedz kocur, je komplet? Aj ja som mu to včera vyčítala, ma to naštvalo, že mu takto nalieva kraviny do hlavy a hary si myslí, že on to vážne.......:rolleyes:
16.08.2012 09:21
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconkocur:

myslis nejaku mrchu zlatokopku, co pojde po jeho usilovne nastlkanych grosikoch? B)

Ale tak, sak uznaj, s nim sa nebude ziadna mrcha zadara zapodievat... akoze z lasky...;)
16.08.2012 09:22
kocur
Príspevkov: 6416
iconmarika2772:
no, povedz kocur, je komplet? Aj ja som mu to včera vyčítala, ma to naštvalo, že mu takto nalieva kraviny do hlavy a hary si myslí, že on to vážne.......:rolleyes:

mala by si viac apelovat na jeho svedomie. na teba da... B)
16.08.2012 09:32
pitu47
Príspevkov: 11874
iconkocur:

mirko, vacsina zien je taka, ze na kavicku s cudzimi chlapmi pojde vtedy, ked jej doma nie je dobre. a to zalezi aj od teba, ci jej doma dobre bude, alebo nie. ty si ale tak domotany, ze na zenu ani nepomysli a kup si radsej skrecka, alebo zlatu rybku. psa nie, psi su inteligentni, pes by ti zdrhol... :thumbdown:

kocur, este stale si sa nenaucil pravopis :confused: vecina vecina vecina !!!
16.08.2012 09:38
heavy
iconkocur:

robi co moze, az sa tomu sam cudujem, co ju k tomu motivuje, ale, to je ako hrach na stenu hadzat...;)
16.08.2012 10:49
marika2772
iconheavy:
iconkocur:

robi co moze, az sa tomu sam cudujem, co ju k tomu motivuje, ale, to je ako hrach na stenu hadzat...;)

možno sa mýlim, ale kocur myslel Teba a nie haryho, tam je to totálne zbytočné;)
16.08.2012 12:31
hary01
Príspevkov: 12011
Kocurik tvrdis,ze zena pojde na kavu vtedy s cudzim muzom ak jej doma nieje dobre...potom preco Marika pojde na kavu s heavym?:w00t:

bud strucny :D :D
16.08.2012 13:37
heavy
iconhary01:
Kocurik tvrdis,ze zena pojde na kavu vtedy s cudzim muzom ak jej doma nieje dobre...potom preco Marika pojde na kavu s heavym?:w00t:

odpoviem ja, strucne: Lebo nemoze odolat mojmu sarmu...:w00t:
16.08.2012 14:51
marika2772
iconkocur:
iconhary01:
heavy vychadzky povolene s kamoskami a s rodinou maximalne :)

ak das zene velku volnost to sa cloveku moze vypomstit...zena sa ma starat o rodinu a hotovo...a nie kavicky s inymi chlapmi kde sme..;)

mirko, vacsina zien je taka, ze na kavicku s cudzimi chlapmi pojde vtedy, ked jej doma nie je dobre. a to zalezi aj od teba, ci jej doma dobre bude, alebo nie. ty si ale tak domotany, ze na zenu ani nepomysli a kup si radsej skrecka, alebo zlatu rybku. psa nie, psi su inteligentni, pes by ti zdrhol... :thumbdown:

krásne kocúr, teraz si ho domotal tak, že nevie, ani ako sa volá, hlavne tou prvou vetou.:rolleyes:
17.08.2012 08:53
marika2772
iconhary01:

A prečo by som ja nemohla ísť s heavym, alebo niekym na kávu........? Prosím ťa hary, kocur si robí z Teba prdel, ešte si si to nevšimol?:rolleyes:
Kto je cudzí chlap????????????????????????????????????????.......koho by si tam zaradil. Podla mňa všetci, lebo s každým s kým sa v živote zoznámime je cudzí a v podstate aj zostane, len ho poznáme osobne.
Netrepte mu už kraviny, lebo si vezme za ženu sesternicu.................:)
17.08.2012 09:02
heavy
Mirka nedomotas, on ma jednoducho jasne predstavy o zenach a to sa tazko meni. Sem tam to sice zrelativuje poznamkou "cest vynimkam", on ale ziadne nepozna, len sa tym utesuje. Uz mi je teraz luto tej, co nejakym krutym omylom o neho zakopne...
17.08.2012 09:14
marika2772
iconheavy:
Mirka nedomotas, on ma jednoducho jasne predstavy o zenach a to sa tazko meni. Sem tam to sice zrelativuje poznamkou "cest vynimkam", on ale ziadne nepozna, len sa tym utesuje. Uz mi je teraz luto tej, co nejakym krutym omylom o neho zakopne...

inak podľa kocúrovej teorie, som jedna zničená, zdeptaná, mužom týraná, zanedbávaná, nedocenená a čo ja viem, aká žena:w00t:
čo už narobím, rozkysnutej a botoxom opuchnute knedle, neostáva nič iné, len utekať z domu s cudzími chlapmi na kávu..........:rolleyes:
17.08.2012 09:23
heavy
kocur ma take teorie? Kam ten chlap na ne chodi? :blink:
17.08.2012 09:33
marika2772
iconheavy:
kocur ma take teorie? Kam ten chlap na ne chodi? :blink:

no a nie?...mirko, vacsina zien je taka, ze na kavicku s cudzimi chlapmi pojde vtedy, ked jej doma nie je dobre. ja neviem, asi mu žena často uteká.....:)
17.08.2012 09:40