Diskusia

kocur
Príspevkov: 6416
iconmarika2772:
iconkocur:
iconmarika2772:
lenže mirko by ním nikdy nebol, to ja som inak fajnová:) tak vyhnal, to mi je jasné, lebo on potrebuje hlavne sprostú:w00t:
ste ho dobre zmrvili chudáka, sak sa môže zblázniť a daj mu odpoved.:w00t:

a aku odpoved mu to mam dat? nero... :confused:

Kocurik tvrdis,ze zena pojde na kavu vtedy s cudzim muzom ak jej doma nieje dobre...potom preco Marika pojde na kavu s heavym?:w00t: tak a urob mu v tom jasno;)

ja mu mam v tomto robit jasno :blink: a odkial mam ja vediet, preco pojde marika s heavym na kavu? :blink:
17.08.2012 11:10
marika2772
Príspevkov: 14776
sak ked si mu natlacil do hlavy, kedy žena uteká z domu, tak mu včul vysvetli, prečo idem z heavym na kávu:D
17.08.2012 11:44
kocur
iconmarika2772:
sak ked si mu natlacil do hlavy, kedy žena uteká z domu, tak mu včul vysvetli, prečo idem z heavym na kávu:D

a ako mu to mam vysvetlit, ked to sam neviem? :huh: len heavy to uz ciastocne objasnil... B)
17.08.2012 11:51
marika2772
tak teraz mu môže aj hlavu roztrhúť, ja neviem, čo vás vedie k tomu, že mu to takto komplikujete. Stále ho tisnete do väčšieho chaosu:thumbdown:
jasné, heavy to objasnil, jak to jemu pasuje:rolleyes: ale ja sním idem preto na kávu ,lebo on chce ísť so mnou:sneaky:
17.08.2012 12:07
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconkocur:

a ako mu to mam vysvetlit, ked to sam neviem? :huh: len heavy to uz ciastocne objasnil... B)

Socialne siete?:w00t: No nie, ja mam tak nazor na vec, ze ked zena ide na kafe, neznamena to hned, ze ide s nejakym cudzim muzom a preto, ze to doma nema v poriadku. Clovek je spolocensky tvor a je samozrejme, ze z mojho pohladu je to velice zriedkave, ked povie doma zena, ze ide s inym muzom na kafe. Kludne moze povedat ze s kamoskou a nic tym nepokazi.... tot moj nazor...;)
17.08.2012 12:11
kocur
iconmarika2772:
tak teraz mu môže aj hlavu roztrhúť, ja neviem, čo vás vedie k tomu, že mu to takto komplikujete. Stále ho tisnete do väčšieho chaosu:thumbdown:
jasné, heavy to objasnil, jak to jemu pasuje:rolleyes: ale ja sním idem preto na kávu ,lebo on chce ísť so mnou:sneaky:

tvoje vysvetlenie ma vazne slabiny. aj mirko by s tebou chcel ist na kavu, ale s nim nejdes... mam pocit, ze tato krivda je skutocnym pozadim jeho otazky a nie moja "teoria" :lol:
17.08.2012 12:20
marika2772
každého priateľa, známeho, sme raz museli stretnuť nie? Takže u nás doma je celkom normálne, ked muž povie, bol s kolegynou, známou na kávu a casto ide aj s vdacnou klientkou-pacientkou. A ja tak isto. Nemám dôvod klamať a povedať, že som niekoho spoznala. Ak v manželstve všetko funguje, je tam dôvera medzi partnermi, tak nevidím dôvod na nejaké bočáky.
A ked ide na kavu, kde ho vidí 100 ľudí a z toho ho 30 pozná, tak asi vie,že tam môže sedieť s kludným svedomím, lebo vždy sa nájde niekto, kto nám vzájomne oznámi, že nás videl tama tam a pohlavie dotyčnej osoby nevynímajúc.......;)
Jednoducho je to o fungujúcom manželstve a vzťahu.
A tiež nemáme problém tým "cudzím" predstaviť jeden, druhého. Kludne na tú kavu s heavym, môžem prísť aj s ním.:)
17.08.2012 12:27
heavy
No, nechcem kritizovat, ale, ked mam rad priamu rec, poviem to takto. Ta vasa vzajomna dovera, Marika, je dotiahnuta do dokonalosti. Len neviem, ci si to Ty tam dotiahla, alebo Tvoj partner.
Trvat vo vztahu na tom, aby sme si hovorili vsetko, zdoverovali sa aj s detailami, nem gut. Kazdy z partnerov ma narok na nejake tie svoje nevinne tajomstva, ci nejake male hriechy, inak si clovek pripada celkom nahy a zranitelny... to sa sice Teba netyka, to hovorim len ako dodatok k tej vzajomne dovere. Preto je celkom vzrusujuce, ked Ta partner celkom neprekukol a stale si pre neho zaujimavy.
17.08.2012 12:42
kocur
iconheavy:
No, nechcem kritizovat, ale, ked mam rad priamu rec, poviem to takto. Ta vasa vzajomna dovera, Marika, je dotiahnuta do dokonalosti. Len neviem, ci si to Ty tam dotiahla, alebo Tvoj partner.
Trvat vo vztahu na tom, aby sme si hovorili vsetko, zdoverovali sa aj s detailami, nem gut. Kazdy z partnerov ma narok na nejake tie svoje nevinne tajomstva, ci nejake male hriechy, inak si clovek pripada celkom nahy a zranitelny... to sa sice Teba netyka, to hovorim len ako dodatok k tej vzajomne dovere. Preto je celkom vzrusujuce, ked Ta partner celkom neprekukol a stale si pre neho zaujimavy.

ako delostrelecka priprava nem zle... :thumbup:
17.08.2012 12:43
heavy
Myslis, ze z druhej strany pridu ruske katuse? :w00t:
17.08.2012 13:00
kocur
iconheavy:
Myslis, ze z druhej strany pridu ruske katuse? :w00t:

to neviem, v kazdom pripade odporucam bleskovy utok a rychly postup za ucelom vytvorenia predmostia... ;)
17.08.2012 13:07
heavy
Marika isla na obed, pride posilnena...:w00t:
17.08.2012 13:14
kocur
iconheavy:
Marika isla na obed, pride posilnena...:w00t:

posilnena o tu fesnu kolegynu? :w00t:
17.08.2012 13:16
heavy
iconkocur:

posilnena o tu fesnu kolegynu? :w00t:

blondina... trojky a dlhe nohy... moze byt? :blush:
17.08.2012 13:35
heavy
aj vnutornu krasu ma... aby som nezabudol... akonahle si vo vnutri, kráááása...:w00t:
17.08.2012 13:36