Diskusia

sk
Príspevkov: 1
Tato stranka je fajn pre ludi co ziju v Rakusku, pre tych co sem prichadzaju noví....hladaju radu a podobne.No určite nie som jediný koho velmi tato stranka sklama vzhladom na pár individuii ktorí sa nudia a robia si z kazdeho dobry den.Clovek tu hlada pomoc radu, priatelov ale docka sa len posmeskov.....od ludi co tu denno denne vyseddavaju a asi ani neexistuje tema do ktorej by nenapisali nieco od veci. Ako administratori by ste mali taketo konta blokovat...alebo uzamykat temy ... tak ako to funguje na vela inych portaloch....neda sa ani nahlasit nevhodny komentar ani nic! Myslim si že vacsina ludi radsej hlada inde...co je skoda.Takze tato stranka funguje len pre par ludi pre ich potesenie lebo asi nemaju nic ine na praci aj ked v tomto smere by sa mohli realizovat niekde inde myslim ze na internete maju na to vela priestoru.Myslym ze nepotrva dlho a budu aj v tejto teme :) . Bolo by fajn keby tato stranka bola seriozna!!!
05.09.2012 09:43
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconsk:
Tato stranka je fajn pre ludi co ziju v Rakusku, pre tych co sem prichadzaju noví....hladaju radu a podobne.No určite nie som jediný koho velmi tato stranka sklama vzhladom na pár individuii ktorí sa nudia a robia si z kazdeho dobry den.Clovek tu hlada pomoc radu, priatelov ale docka sa len posmeskov.....od ludi co tu denno denne vyseddavaju a asi ani neexistuje tema do ktorej by nenapisali nieco od veci. Ako administratori by ste mali taketo konta blokovat...alebo uzamykat temy ... tak ako to funguje na vela inych portaloch....neda sa ani nahlasit nevhodny komentar ani nic! Myslim si že vacsina ludi radsej hlada inde...co je skoda.Takze tato stranka funguje len pre par ludi pre ich potesenie lebo asi nemaju nic ine na praci aj ked v tomto smere by sa mohli realizovat niekde inde myslim ze na internete maju na to vela priestoru.Myslym ze nepotrva dlho a budu aj v tejto teme :) . Bolo by fajn keby tato stranka bola seriozna!!!

Myslím, že TÁTO STRÁNKA je seriózna dostatočne - to čo tu popisuješ je troška o niečom inom - prečo by sa mal ,,hrať" admin na policajta - počul si uz niečo o slobode slova a demokracii - aj keď s niektorými tvojimi vyjadreniami súhlasím nemyslím si, že máš PRÁVO SÚDIŤ :thumbdown:
PS: a môžeš sa do mňa pustiť B)
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
05.09.2012 10:07
pitu47
Príspevkov: 11874
rudi, ved aj on vyjadril iba svoj nazor :)

ja sice s nim (sk) nesuhlasim, aj toto sme tu uz rozoberali parkrat, ze kazdy KTO CHCE tu najde dolezite informacie ale väcsionu plati to, ze aka otazka, taka odpoved......
a az tak vela tu sk zatial do toho fora neprispel :thumbdown:
05.09.2012 10:25
Rudiger
iconpitu47:
rudi, ved aj on vyjadril iba svoj nazor :)

ja sice s nim (sk) nesuhlasim, aj toto sme tu uz rozoberali parkrat, ze kazdy KTO CHCE tu najde dolezite informacie ale väcsionu plati to, ze aka otazka, taka odpoved......
a az tak vela tu sk zatial do toho fora neprispel :thumbdown:

Ja viem, že mnoho ľudí čo by našli radi prácu v Rakúsku aj bez znalosti jazyka je frustrovanych - ale za to určite táto stránka nemôže
PS: vyjadrit názor a NAVRHOVAŤ represivne opatrenia adminovi je dost veľký rozdiel - teda aspon pre mna ;)
05.09.2012 10:35
pitu47
aj ty mireckovi navrhujes represivne opatrenia, aby uz nehltal pilulky :lol:
05.09.2012 10:40
pitu47
vidis, mily (alebo mila) sk, aj to patri k tomu.......lebo tych par individui si uz aj z teba bude robit dobry den......
05.09.2012 10:43
Rudiger
iconpitu47:
aj ty mireckovi navrhujes represivne opatrenia, aby uz nehltal pilulky :lol:

Nemas pravdu :w00t: Odkedy viem KTO je a co je zac to uz nerobim B)
05.09.2012 10:56
pitu47
iconRudiger:

nebodaj si ho stretol :w00t:
05.09.2012 11:18
Rudiger
iconpitu47:
iconRudiger:

nebodaj si ho stretol :w00t:

Stacilo mi objavit fotku ,,poradcu na zenske otazky“ na zenskych pokecoch :w00t:
05.09.2012 11:19
pitu47
chces tym povedat, ze uz je to jedno ci ich hlta alebo nie :confused:
05.09.2012 11:20
Rudiger
iconpitu47:
chces tym povedat, ze uz je to jedno ci ich hlta alebo nie :confused:

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
05.09.2012 11:28
hary01
Príspevkov: 12011
ja ked mozem pomozem dam tipi a triki..a hlavne adresy na rakuskych zamestnavatelov...nemozem zato,ze ludia bez jazyka ked nemaju ani zaklad a nevedia si poslat ziadost su flustrovany...do psich nausnic ..v bratislave ci inde su uz aj dobre skoly kde aspon minimum nemciny sa moze kazdy naucit a pojde to lahsie...:thumbup:

ludom bez jazyka alebo s minimom nemciny odporucam rakuske alpy sezonu pracu umyvac riadu ci chyzna..dostanu stravu ubytovanie gratis cize skoro celu vyplatu usetris a po sezone jeden bonusovy plat na vyse...a ked budes vo viedni robit za 900euro ciste a ztoho tam zit vela ti neostane a budete zbytocne flustrovany...ale vo Viedni mate 14 platov do roka,takze nieje to zle...len netreba mat velke oci o zapade otom ako sa tam zaraba...zarabaju,len ludia co maju skoly urobene v zahranici a su vysokokvalifikovani..a mi ostatni gastarbeiteri mozeme byt radi,ze sme vo svete a nemusime otrocit za 300euro na slovensku a znasat ponizenia a prikoria od slovenskych ci korejskych zamestnavatelov;)
05.09.2012 12:04
pitu47
iconhary01:

mi ostatni gastarbeiteri mozeme byt radi,ze sme vo svete a nemusime otrocit za 300euro na slovensku a znasat ponizenia a prikoria od slovenskych ci korejskych zamestnavatelov;)

no mirecku a co prikoria nemeckych zamestnavatelov :confused:
05.09.2012 12:52
Rudiger
iconpitu47:
iconhary01:

mi ostatni gastarbeiteri mozeme byt radi,ze sme vo svete a nemusime otrocit za 300euro na slovensku a znasat ponizenia a prikoria od slovenskych ci korejskych zamestnavatelov;)

no mirecku a co prikoria nemeckych zamestnavatelov :confused:

Take nieco neexistuje pre neho zrejme - to su poriadni socialni zamestnavatelia :w00t:
05.09.2012 13:30
hary01
Príspevkov: 12011
Pitu na zamestnavatelov z korey a vychodnej europy sa chytaju jedine jednotky gestapa ;)
05.09.2012 14:49