Diskusia

marika2772
Príspevkov: 14776
mala, ale nie je. Presne, keby sme to tu trochu my nerozvírili, tak sem okrem mirka, nepíše nikto. A aj ten má veru niekedy riadne prestoje....:rolleyes:
A vieš čo je na tom najlepšie? Ze tí, čo nám to najskôr vyčítajú, sú potom takí istí, ako my.....alebo boli takí istí.....;)
[Naposledy editoval marika2772, 04.09.2013 09:20]
04.09.2013 09:02
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
tak ako, objavila by sa sem tam nejaka otazka, len ci by na nu mal kto odpovedat...;)
04.09.2013 09:36
marika2772
iconheavy:
tak ako, objavila by sa sem tam nejaka otazka, len ci by na nu mal kto odpovedat...;)

šak totok....:rolleyes: :D a potom sa to zvrhne, a máme po ptákach.....:w00t:
04.09.2013 09:45
heavy
Objavil som Texas Steak House... az pojdem okolo, zavesim jeden stavnaty steak...;)
04.09.2013 10:44
norap
Príspevkov: 263
iconmarika2772:
mala, ale nie je. Presne, keby sme to tu trochu my nerozvírili, tak sem okrem mirka, nepíše nikto. A aj ten má veru niekedy riadne prestoje....:rolleyes:
A vieš čo je na tom najlepšie? Ze tí, čo nám to najskôr vyčítajú, sú potom takí istí, ako my.....alebo boli takí istí.....;)

Presne Marika, keby ste to vy dvaja nerozvirili ako pises, nepise nikto. Uz som v obraze;)
Cize netreba hladat dalej, max.po 2.stranku, dalsich 20 stranok je ako Cesi hovoria " mimo mísu " :rolleyes: To nabehne vas oblubenec Mirecek z Mnichova a uz to frci:D Pinpong medzi nim a starymi mazakmi. Tam sa uz meni aj slovnik :sleep: Tak na Mirecka by som reagovat nemohla, nekazila by som si deň, tam treba zelezne nervy. Nepresla som este vela tem, ale tolko hluposti co on napisal napriklad o zivote vo Viedni, tak to sa len tak nevidi.Viedeň predsa podla rôznych hodnoteni ohladne kvality zivota obsadzuje popredne miesta, nielen z europskych miest. O tom, ze Viedeň je krasne mesto, ja tvrdim ze aj ciste,aspoň kade ja chodim,nie je pochyb. Podla domacich je Viedeň aj bezpecna.Jeho pohlad na Viedeň je tiez mimo mísu.:D

Takze Marika ja nic nevycitam, to bol môj postreh ze vy dvaja ste velmi aktivni a kedze sa zrejme dlho poznate, tebe staci ze Heavy povie dve slova a uz si cvrknes:D cize potom hrate spolu ping-pong a zabavate sa vy dvaja,comu uplne rozumiem, preto som myslela mat taku svoju akoze" temu " iba pre vas dvoch. Lebo nikto iny sa nepridava, sem tam nabehnu 2-3 mazaci, viac som ich zatial nenapocitala. Je to vasa vec a moj nazor.Uz som pisala, ze som sa na vasich niekolkych trefnych hlaskach aj zasmiala, ked ale hrate spolu ping-pong ako teraz tu, nerozumiem:confused:
04.09.2013 11:37
norap
iconpitu47:
iconnorap:
Ja hladam, hladam a môzem povedat, ze je to fuska sa cez tolko stranok dopracovat k nejakemu vysledku:huh:

v zasade to tu funguje tak, ze ked sa otvori tema, tak prva stranka (niekedy aj druha) je k veci a zbytok je vymena nazorov s mireckom (hary01),
ktory vsade bol, vsetko videl a vsetko vie :lol:

Pitko dakujem , uz som v obraze:)
04.09.2013 11:43
norap
iconpitu47:
iconnorap:
iconpitu47:
iconnorap:
Heavynko dakujem za ponuku, ale neobratim sa na teba o radu:w00t: ja sa radsej pomaly vsetkymi temami preluskam ...

nemusis sa preluskavat, obrat sa na mna ;)

Pitko dakujem za ponuku:) Pridala som si ta teda s dovolenim do mojej databazy pomocnikov ;) V akej oblasti mi môzes byt napomocny ? Myslim samozrejme rady:rolleyes:

ja databazy rad, len nesmiem byt na poslednom mieste...... co sa oblasti tyka, mam siroky zaber ;) a co sa rad tyka, tak ja taky rad ;)

Pitko nie si na poslednom mieste, neboj:rolleyes: Ty tusim nezijes vo Viedni, alebo....? Potrebujem nieco ohladne lekarov vysvetlit, hodim to ale do temy, aby to pomohlo pripadne aj inym:)
04.09.2013 13:13
marika2772
norap, všetkému sa rozumieť nedá. A ten pinpong tu neni len medzi nami, možno teraz 2 dni, ale to je aj tým, že tu chýba pár ľudí, a to boli teda pinpongy. No ale predsa kvôli tomu, teraz nebudeme ticho ani my hádam.
A práve preto, že heavyho poznám, tak mi stačia aj tie 2, ale správne slová na cvrknutie. Ze to nestačí Tebe, rozumiem. Po 2 dňoch tu, je to pochopiteľné. No nie len heavyho slová. Taký pitko, kocúr, to sú tiež dobrí glosátori....:D
mirko, to je už kapitola sama o sebe....:w00t:
04.09.2013 13:57
marika2772
iconheavy:
Objavil som Texas Steak House... az pojdem okolo, zavesim jeden stavnaty steak...;)

Tebe sa len o mäse sníva, a kde by si čo zjedol....:rolleyes:
04.09.2013 14:00
norap
iconmarika2772:
norap, všetkému sa rozumieť nedá. A ten pinpong tu neni len medzi nami, možno teraz 2 dni, ale to je aj tým, že tu chýba pár ľudí, a to boli teda pinpongy. No ale predsa kvôli tomu, teraz nebudeme ticho ani my hádam.
A práve preto, že heavyho poznám, tak mi stačia aj tie 2, ale správne slová na cvrknutie. Ze to nestačí Tebe, rozumiem. Po 2 dňoch tu, je to pochopiteľné. No nie len heavyho slová. Taký pitko, kocúr, to sú tiež dobrí glosátori....:D
mirko, to je už kapitola sama o sebe....:w00t:

Marika mas pravdu, nikto nemôze ani tebe ani mne ani nikomu inemu urcovat, co ma kedy a kde napisat. Nazor ale môze napisat kazdy,nie ?Neznamena to ale, ze ho musis prijat.Je jasne, ze za tie roky co sa s Heavym poznate,tak vam vela netreba.Niekedy staci iba pohlad medzi spriaznenymi dusami a je veselo:D Ja tomu uplne rozumiem.Len tym, ze som na to natrafila zatial v kazdej teme, nepochopila som, preco aj ta vymena nazorov s Mireckom nemôze byt na jednom mieste:confused: Ja netvrdim, ze to tak ma byt, je to len taka recnicka otazka.Nic viac. Tak sa nenechajte rusit vo vasej debate:)
04.09.2013 14:25
marika2772
Ja som niekde uviedla, že nemôžeš napísať svoj názor:blink:? Len som si myslela, že ked si písala, že si už v obraze, tak vieš, prečo sa to vždy tak nejak zvrhne.:)
Nie, debaty s mirkom nemôžu byť v jednej téme, lebo on kde ho napadne, tak treskne volovinu, alebo prilepí nejakú"kačicu". A ked chceš zareagovať, tak je absolutne prirodzené, že mu nebudeš odpovedať v nejakej jeho určenej téme, kde ani nikto nevie, o čom je v danom momente reč. No a postupne mirko stratí dych, alebo nemá čas, a zrazu tam ostanú len jeho oponenti, a už to ide.
Ja si myslím, že to je práve to, čo sa Ti snažil pitko vysvetliť. Samozrejme, že nie vždy je to len mirkovou aktivitou. ....:) Ani my to tak nemáme vždy v úmysle, ale jednoducho zrazu je to "mimo mísu".....A práve to je to, že som si ho vedela pri tej "vrtačke a mokrej stene" predstaviť, že ako by to podal na živo. Preto som si od smiechu "cvrkla".:)
Asi bude lepšie neriešiť to, lebo sa tým aj tak nič nevyrieši...to chce čas....
04.09.2013 15:00
norap
iconmarika2772:
Ja som niekde uviedla, že nemôžeš napísať svoj názor:blink:? Len som si myslela, že ked si písala, že si už v obraze, tak vieš, prečo sa to vždy tak nejak zvrhne.:)
Nie, debaty s mirkom nemôžu byť v jednej téme, lebo on kde ho napadne, tak treskne volovinu, alebo prilepí nejakú"kačicu". A ked chceš zareagovať, tak je absolutne prirodzené, že mu nebudeš odpovedať v nejakej jeho určenej téme, kde ani nikto nevie, o čom je v danom momente reč. No a postupne mirko stratí dych, alebo nemá čas, a zrazu tam ostanú len jeho oponenti, a už to ide.
Ja si myslím, že to je práve to, čo sa Ti snažil pitko vysvetliť. Samozrejme, že nie vždy je to len mirkovou aktivitou. ....:) Ani my to tak nemáme vždy v úmysle, ale jednoducho zrazu je to "mimo mísu".....A práve to je to, že som si ho vedela pri tej "vrtačke a mokrej stene" predstaviť, že ako by to podal na živo. Preto som si od smiechu "cvrkla".:)
Asi bude lepšie neriešiť to, lebo sa tým aj tak nič nevyrieši...to chce čas....

Ja ok, alles klar:rolleyes: Lepsie to neriesit. Tak sa nenechajte rusit:)
04.09.2013 15:28
heavy
iconnorap:
nepochopila som, preco aj ta vymena nazorov s Mireckom nemôze byt na jednom mieste:confused:

Uz sme sa pokusali to spravit, aby to bolo na jednom mieste, len Mirko nas ignoruje a hadze svoje perlicky kde pride...

MIRECKOVE PERLY
http://www.slovaci.at/diskusia/topic/2795.html
04.09.2013 17:33
janaka
Príspevkov: 5969
iconheavy:
iconjanaka:

o tom ja neviem nic, nazivo som ta este nevidela, ak nepocitam ten tvoj(:lol: ) krasny potret tuna:w00t:

ked ma uvidis, tak Ti spadnu nohavicky...;) :blush:

ako vies(ze nejake mam na sebe)?:w00t:
04.09.2013 22:49
heavy
iconjanaka:

ako vies(ze nejake mam na sebe)?:w00t:

Ked spadnu, tak mas, ked nespadnu, tak nemas....;)
04.09.2013 23:42