Diskusia

heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconburgenlandman:

co by bola tvrdohlava... aj ja som si zvykal velmi dlho a este doteraz obcas zostanem neveriacky zizat na obrazovku B)

ano, lebo Tvoj rozum jaksi automaticky ocakava vyspelejsie reakcie od partnera pri rozhovore... ;)
09.09.2013 11:08
burgenlandman
Príspevkov: 5649
iconheavy:
iconburgenlandman:

co by bola tvrdohlava... aj ja som si zvykal velmi dlho a este doteraz obcas zostanem neveriacky zizat na obrazovku B)

ano, lebo Tvoj rozum jaksi automaticky ocakava vyspelejsie reakcie od partnera pri rozhovore... ;)

od neho ani nie. ale ta strategia ignoru, ked si clovek melie svoje bez ohladu na akekolvek fakty, argumenty a nonsalantne ignoruje akekolvek otazky... ta je jednoducho genialna, to musis uznat :w00t:
Doktori mi povedali, ze maximalne 1 pohar vina denne. Dokazem s tym zit...
09.09.2013 11:11
heavy
iconburgenlandman:

od neho ani nie. ale ta strategia ignoru, ked si clovek melie svoje bez ohladu na akekolvek fakty, argumenty a nonsalantne ignoruje akekolvek otazky... ta je jednoducho genialna, to musis uznat :w00t:

nuz, od neho nie, ale to stalo kopec nervov, ze si clovek ten rozum nejak tak nastavil, ze od neho nie...;) Ja neviem, ci tu ignoraciu u neho mozno nazvat strategiou, nieco take mozno skor ocakavat od hovorcu Bieleho domu, u neho to ma zrejme povod v jednoduchych genoch, ktore zdedil a nerozvíjal...;)
Zdravemu cloveku stacia traja ludia, ktori mu nezavisle na sebe povedia, ze sa myli, aby stiahol chvost. Nie je to hanba, nikto nie je neomylny. Len Mirko, zda sa. Preto si viem dost dobre predstavit, ze ho koli tomuto zivot paradne fackuje...;)
09.09.2013 11:25
burgenlandman
iconheavy:
iconburgenlandman:

nuz, od neho nie, ale to stalo kopec nervov, ze si clovek ten rozum nejak tak nastavil, ze od neho nie...;) Ja neviem, ci tu ignoraciu u neho mozno nazvat strategiou, nieco take mozno skor ocakavat od hovorcu Bieleho domu, u neho to ma zrejme povod v jednoduchych genoch, ktore zdedil a nerozvíjal...;)
Zdravemu cloveku stacia traja ludia, ktori mu nezavisle na sebe povedia, ze sa myli, aby stiahol chvost. Nie je to hanba, nikto nie je neomylny. Len Mirko, zda sa. Preto si viem dost dobre predstavit, ze ho koli tomuto zivot paradne fackuje...;)

podla mna to strategia je, aj ked nie vedoma. to sa zrejme postarala matka priroda B) ved si len predstav mirka, keby sa pustil do otvorenej diskusie :w00t: takto je jeho pancier nepriestrelny a umoznuje mu prezit.
09.09.2013 11:38
heavy
iconburgenlandman:

podla mna to strategia je, aj ked nie vedoma. to sa zrejme postarala matka priroda B) ved si len predstav mirka, keby sa pustil do otvorenej diskusie :w00t: takto je jeho pancier nepriestrelny a umoznuje mu prezit.

no ved prave preto sa neodvazi diskutovat, povidacky znamych a znamych tych znamych povazuje za nepriestrelne argumenty, kazdu temu podlozi nepriestrelnym zazitkom jedneho z tych znamych a ked ani to sa Ti nezda, doporuci Ti nejake abstraktne riesenie, nieco ako zlozit ruzove okuliare & co...;)
09.09.2013 13:26
janaka
Príspevkov: 5969
iconburgenlandman:
iconheavy:
iconburgenlandman:

otvorenu diskusiu zoci-voci by bud neprezil on (dostal by po hube ), alebo ta druha strana (infarkt):scared:
09.09.2013 14:37
burgenlandman
iconjanaka:
iconburgenlandman:
iconheavy:
iconburgenlandman:

otvorenu diskusiu zoci-voci by bud neprezil on (dostal by po hube ), alebo ta druha strana (infarkt):scared:

ja som tu dlhsie nebol a zda sa mi, ze rady diskutujucich hodne preriedli. len mirko je tu stale B) a este heavy s kozou ako stary hroch... :lol:
09.09.2013 14:43
norap
Príspevkov: 263
iconburgenlandman:
iconheavy:
iconnorap:

Mirko ja som napisala, ze mi ten film nic nedal :confused: Kde to vidis ???

Strasne tvrdohlvá si... zvykni si, ze dialog s nim sa musi zaobist bez kontrolnych otazok z Tvojej strany...;)

Chlapci ja nie som tvrdohlava, ale trpezliva:rolleyes: Mne Mirko odpovedal na moju otazku:) Nesmiete byt k nemu zli a pekne poprosit, ako ja, aj 2 x :D a vysiel farbou von, v Amerike nikdy nebol:blink: Ja viem, ze pre Vas to nie je novinka, ale ja som to chcela pocut od neho, ked tolko na tu Ameriku nadava.
09.09.2013 15:43
norap
Príspevkov: 263
Burgi, ja som dnes ostala neveriacky zizat na obrazovku ked som dostala od niekoho mailom nejake foto-vtipy a ked som to otvorila"skocila" na mňa tvoja imidzova fotka:D . Nie ze by som si myslela na tomto fore, ze si to skutocne ty, aj tak ma to v prvu sekundu prekvapilo:blink:
09.09.2013 15:49
burgenlandman
iconnorap:
Burgi, ja som dnes ostala neveriacky zizat na obrazovku ked som dostala od niekoho mailom nejake foto-vtipy a ked som to otvorila"skocila" na mňa tvoja imidzova fotka:D . Nie ze by som si myslela na tomto fore, ze si to skutocne ty, aj tak ma to v prvu sekundu prekvapilo:blink:

ak na teba skocila len moja fotka, tak to si ostala znacne ochudobnena o nezabudnutelny zazitok B)
09.09.2013 16:04
hary01
Príspevkov: 12011
Mna zas udivuje ako heavy a spol chvalia ameriku pritom v Rakusku vo Viedni sa triasli oto aby ich Rakusko neposlalo dalej..nato totiz nemali gule...;)
09.09.2013 18:08
martinw
Príspevkov: 1946
iconhary01:
Mna zas udivuje ako heavy a spol chvalia ameriku pritom v Rakusku vo Viedni sa triasli oto aby ich Rakusko neposlalo dalej..nato totiz nemali gule...;)

ty tiez nemas gule a zijes..... , otrocis, a nehladas si nieco lepsie s moznostou postupu, pritom tvrdis, o kolkych moznostiach vies a udajne vies trosku nemecky.
jedine dufat, ze nie si ako slimak a nerozmnozis sa. v mene darwina, nerozsiruj svoj geneticky kod....
09.09.2013 18:41
hary01
Ja pracu nepotrebujem menit Martin..na letisku uz par rokov nerobim mam lepsie mesto..dufam,ze som ti touto informaciou nesposobil infarkt...ty slovensky gastarbeiter vo Viedni...robis niekde v sklade trula a vyskakujes ;)
09.09.2013 19:13
martinw
Príspevkov: 1946
iconhary01:
Ja pracu nepotrebujem menit Martin..na letisku uz par rokov nerobim mam lepsie mesto..dufam,ze som ti touto informaciou nesposobil infarkt...ty slovensky gastarbeiter vo Viedni...robis niekde v sklade trula a vyskakujes ;)

hahahahhahahahahahhahahahahahahahahahahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no samozrejme ti verim, mnichovsky otrok.
09.09.2013 19:17
hary01
Martin zcoho sa smejes?ze robis poskoka v sklade?....ale za pracu sa nemusis hanbit...chod sa spytat na letisko v Mnichove ludi pri batozine ci sa citia otroci...ked myslis,ze otrok pocas prace si dozici kavu cita noviny...necham ta zit v omyle...;) ..smej sa ztoho aki si hlupi...:cry:
09.09.2013 19:30