Diskusia

pitu47
Príspevkov: 11874
norika, len tak na okraj......... toto je jedina mozna "diskusia" s mirkom ....... ked chces s nim "diskutovat" musis sa spustit
na jeho uroven a mnohi tak nizko klesnut ani nedokazu :lol: takze nechcem martina chranit, ale inac sa s nim neda, lebo
na tejto urovni 4.cenovej skupiny je mirko urcite weltmeister :lol:
09.09.2013 21:20
martinw
Príspevkov: 1946
iconpitu47:
norika, len tak na okraj......... toto je jedina mozna "diskusia" s mirkom ....... ked chces s nim "diskutovat" musis sa spustit
na jeho uroven a mnohi tak nizko klesnut ani nedokazu :lol: takze nechcem martina chranit, ale inac sa s nim neda, lebo

asi tak. po dobrom sme to s nim roky skusali, to nefunguje. ked sa chces bavit s 5 rocnym, musis sa i tak vyjadrovat aby to pochopil.
roky sa tu ohana jeho vymyslenymi historkami,pravdami a neexistujucimi ludmi ktorych pozna.a pokial niekdo nieco povie skutocne, tak je to len propaganda a vymyslene.
09.09.2013 21:26
pitu47
iconmartinw:
iconpitu47:

asi tak. po dobrom sme to s nim roky skusali, to nefunguje. ked sa chces bavit s 5 rocnym, musis sa i tak vyjadrovat aby to pochopil.

a aj tak nepochopi :lol:
09.09.2013 21:27
pitu47
iconburgenlandman:

podla mna to strategia je, aj ked nie vedoma. to sa zrejme postarala matka priroda B) ved si len predstav mirka, keby sa pustil do otvorenej diskusie :w00t: takto je jeho pancier nepriestrelny a umoznuje mu prezit.

myslis nieco take, ze mirko na hrad :confused: alebo do politiky :confused: :confused:
09.09.2013 21:45
norap
Príspevkov: 263
iconpitu47:

Pitko ty tomu hovoris diskusia :confused: Ok, dal si to do uvodzoviek, ale ja nerozumiem tomu, preco citite potrebu sa s nim takto natahovat. Ved dnesny vecer medzi nimi dvoma bol o tom, kto je väcsi blbec. Uroveň ozaj 4.cenovej skupiny. O co ide v takejto prestrelke ? Ukazat, i ked na tej istej urovni, ze ja som ten chytry ? No to tazko:blink: No, ja som baba a asi preto tomu nerozumiem.:confused: Ved ked ma niekto uroveň 4. cenovej skupiny, tak sa mu vyhybam a nebudem tu naňho striehnut, kedy sa objavi, aby som si to s nim rozdal. Alebo....?
09.09.2013 21:46
martinw
iconnorap:
iconpitu47:

Pitko ty tomu hovoris diskusia :confused: Ok, dal si to do uvodzoviek, ale ja nerozumiem tomu, preco citite potrebu sa s nim takto natahovat. Ved dnesny vecer medzi nimi dvoma bol o tom, kto je väcsi blbec. Uroveň ozaj 4.cenovej skupiny. O co ide v takejto prestrelke ? Ukazat, i ked na tej istej urovni, ze ja som ten chytry ? No to tazko:blink: No, ja som baba a asi preto tomu nerozumiem.:confused: Ved ked ma niekto uroveň 4. cenovej skupiny, tak sa mu vyhybam a nebudem tu naňho striehnut, kedy sa objavi, aby som si to s nim rozdal. Alebo....?

to len fakt obcas, ako taky ventil. ked musis byt cely den v robote na tvary s usmevom odpovedat a riesit i tie najblbsie napady a poznamky od ludi...
09.09.2013 21:59
pitu47
norika, vies rozoberali sme tu niekedy aj vazne temy (socializmus a ine) no a ked sa ti do diskusie pripojil mirko, ktory
nase vlastne skusenosti rozmetal svojimi "trefnymi prispevkami" o ktorych pocul od znamych a znamych jeho znamych,
tak sme do tej 4. cenovej vpadli aj viaceri :lol: dnes sa mu uz pokusam vyhybat, ale nie stale sa to da
09.09.2013 22:00
pitu47
iconmartinw:
cely den v robote na tvary s usmevom

na tvari martin, na tvari ;)
09.09.2013 22:01
norap
iconpitu47:
iconmartinw:

Pitko moja rec:thumbup: Martin nie je kamarat s gramatikou;)
09.09.2013 22:03
pitu47
norika, martina este mozes poopravit, ale skus mirka :lol:
vecinu z neho nevytrepes, ani keby si sa roztrhala
a ked sa mal otvorit pracovny trh v eurpoe, tak tu pisal
vecne dookola pracovny trch a to uz pililo usi :lol:
09.09.2013 22:09
martinw
iconnorap:
iconpitu47:
iconmartinw:

Pitko moja rec:thumbup: Martin nie je kamarat s gramatikou;)

to bude asi tym, ze skoro desatrocie vyuzivam skoro vylucne nemecky jazyk. cely den v praci,pri pozerani telky, so vsetkymi priatelmi, este i moje dieta so mnou hovori nemecky. a zase tolko chyb nerobim, precitaj si moje prizpevky. a rozhodne nie take chyby , ako mirko, ktore az biju do oci.
09.09.2013 22:11
norap
iconpitu47:

Pitko suhlas:thumbup: Mirko ma strasnu gramatiku, to som si vsimla, ale mozno je to tiez ciastocne tym, ako Martin pise, ze je dlho v Nemecku:D Ja si ale myslim, ze gramatika sa neda zabudnut, ci da ?
09.09.2013 22:24
martinw
iconnorap:
iconpitu47:

Pitko suhlas:thumbup: Mirko ma strasnu gramatiku, to som si vsimla, ale mozno je to tiez ciastocne tym, ako Martin pise, ze je dlho v Nemecku:D Ja si ale myslim, ze gramatika sa neda zabudnut, ci da ?

obcasna chybka sa vludi. v 34 rokoch sa i nieco pozabudne. navyse nemam velmi dovod davat pozor na to ako pisem. zlu znamku mi nikdo do ziackej knizky nezapise.
09.09.2013 22:26
pitu47
iconnorap:
Ja si ale myslim, ze gramatika sa neda zabudnut, ci da ?

ja som pravdepodobne dlhsie tu ako mirko aj s martinom dokopy a suhlasim s tebou,
ale pointa je v tom, ze mirko gramatiku asi nikdy nevedel..... zrejme skoncil povinnu
skolsku dochadzku v 4. triede..........
a tymto prispevkom som si u neho asi vysluzil keksik, kolecko okolo domu a psichijatra :lol:
09.09.2013 22:27
pitu47
iconmartinw:
navyse nemam velmi dovod davat pozor na to ako pisem. zlu znamku mi nikdo do ziackej knizky nezapise.

no do ziackej knizky nie, ale ked si norika potrpi na gramatiku, tak sa snaz, ved sa jej tvoja fotka paci, nevsimol si si ? ;)
09.09.2013 22:29