Diskusia

Rudiger
Príspevkov: 4180
iconhary01:
Pitu na zamestnavatelov z korey a vychodnej europy sa chytaju jedine jednotky gestapa ;)

Noze hod do placu zopar informacii, aki boli ako zamestnavatelia ti z jednotiek gestapa :confused: Verim, ze mas mnozstvo overenych informacii :w00t:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
05.09.2012 15:41
hary01
Príspevkov: 12011
rudi len sa spytaj ludi co robia v samsungu na pase ci pre korejcov na slovensku a povedia ti aka sikana tam vladne...to bola dvojrocna vojenska sluzba v ceskoslovensku za socializmu prechadzka ruzovou zahradou...;)
05.09.2012 15:46
hary01
Príspevkov: 12011
http://beo.sk/ekonomia/1088-vypovede-o-korejskom-vykoristovani-a-sikanovani-sloveniek-na-slovensku
05.09.2012 15:47
pitu47
Príspevkov: 11874
iconhary01:

to bola dvojrocna vojenska sluzba v ceskoslovensku za socializmu prechadzka ruzovou zahradou...;)

si ju absolvoval ako 6-rocny :confused:
05.09.2012 15:54
pitu47
mirecku, ale ja som sa ta vlastne pytal na nemeckych vykoristovatelov.....................
05.09.2012 15:55
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconpitu47:
iconhary01:

to bola dvojrocna vojenska sluzba v ceskoslovensku za socializmu prechadzka ruzovou zahradou...;)

si ju absolvoval ako 6-rocny :confused:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
05.09.2012 16:01
terezia13
Príspevkov: 1256
iconhary01:
rudi len sa spytaj ludi co robia v samsungu na pase ci pre korejcov na slovensku a povedia ti aka sikana tam vladne...to bola dvojrocna vojenska sluzba v ceskoslovensku za socializmu prechadzka ruzovou zahradou...;)
ja som robila 5 rokov u nas na vychode v zavode ,vyrabail sme kabelaze do fordu,po 10 tich rokov to skoncilo a vsetci na to spominame ako na stare zlate casy :) ja ani neviem kto bol vlastne moj nadriadeny ,pohoda,klud,ziaden stres,a uz vobec nie sikana :)
05.09.2012 16:36
terezia13
iconsk:
Tato stranka je fajn pre ludi co ziju v Rakusku, pre tych co sem prichadzaju noví....hladaju radu a podobne.No určite nie som jediný koho velmi tato stranka sklama vzhladom na pár individuii ktorí sa nudia a robia si z kazdeho dobry den.Clovek tu hlada pomoc radu, priatelov ale docka sa len posmeskov.....od ludi co tu denno denne vyseddavaju a asi ani neexistuje tema do ktorej by nenapisali nieco od veci. Ako administratori by ste mali taketo konta blokovat...alebo uzamykat temy ... tak ako to funguje na vela inych portaloch....neda sa ani nahlasit nevhodny komentar ani nic! Myslim si že vacsina ludi radsej hlada inde...co je skoda.Takze tato stranka funguje len pre par ludi pre ich potesenie lebo asi nemaju nic ine na praci aj ked v tomto smere by sa mohli realizovat niekde inde myslim ze na internete maju na to vela priestoru.Myslym ze nepotrva dlho a budu aj v tejto teme :) . Bolo by fajn keby tato stranka bola seriozna!!!
ale ved ona je dost seriozna,a keby sa tu nepisalo aj od veci tak by to bolo take suche a nezazivne,a kazdy kto hlada ten najde,ja som nasla co som hladala :)
05.09.2012 16:44
Jantar
Príspevkov: 2758
iconsk:
Tato stranka je fajn pre ludi co ziju v Rakusku, pre tych co sem prichadzaju noví....hladaju radu a podobne.No určite nie som jediný koho velmi tato stranka sklama vzhladom na pár individuii ktorí sa nudia a robia si z kazdeho dobry den.Clovek tu hlada pomoc radu, priatelov ale docka sa len posmeskov.....od ludi co tu denno denne vyseddavaju a asi ani neexistuje tema do ktorej by nenapisali nieco od veci. Ako administratori by ste mali taketo konta blokovat...alebo uzamykat temy ... tak ako to funguje na vela inych portaloch....neda sa ani nahlasit nevhodny komentar ani nic! Myslim si že vacsina ludi radsej hlada inde...co je skoda.Takze tato stranka funguje len pre par ludi pre ich potesenie lebo asi nemaju nic ine na praci aj ked v tomto smere by sa mohli realizovat niekde inde myslim ze na internete maju na to vela priestoru.Myslym ze nepotrva dlho a budu aj v tejto teme :) . Bolo by fajn keby tato stranka bola seriozna!!!

A čo si predstavuješ pod slovom seriózna? Aby si sa z tej serióznosti neposral(a).
05.09.2012 17:01
pitu47
iconterezia13:
ale ved ona je dost seriozna,a keby sa tu nepisalo aj od veci tak by to bolo take suche a nezazivne,a kazdy kto hlada ten najde,ja som nasla co som hladala :)
:thumbup: mna, ze :love: :thumbup:
05.09.2012 17:15
pitu47
iconJantar:

A čo si predstavuješ pod slovom seriózna? Aby si sa z tej serióznosti neposral(a).

jantarik :love: este si ani v krcme nebola a uz si taka prisna :)
05.09.2012 17:16
terezia13
iconpitu47:
iconterezia13:
ano:love:
05.09.2012 17:33
pitu47
iconterezia13:
iconpitu47:
iconterezia13:
ano:love:

a potom, ze nie sme seriozni :love:
05.09.2012 23:03
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
ako to tu uz odznelo - pre kazdeho je miera serioznosti niekde inde.
mam mazat SMILE-ikov? alebo niektorych drzich prispievatelov.

mozno si to ani nikto nevie predstavit, ale nas rozpocet na stranky ja minimalny.
Napriek tomu si myslim, ze tu clovek najde vela informacii a niektore tie vsuvky nemusim citat do podrobnosti.
len slovo da slovo a naraz je z toho 10 stran a to mam vsetko citat a vymazavat jednotlive slova???

mam zamestnanie, rodinu, nejake to hobby, ...
07.09.2012 01:06
chataPilsko
Príspevkov: 4
:) Ahoj sk,
ja nesúhlasim s Tebou, ja si myslím, že táto stránka pomáha veľmi veľa ľudom, lebo je tu široky záber ponúk, či už na prácu, alebo dopravu, alebo iné služby a vždy sa dá vybrať. Aj niektoré rady sú veľmi dobré a praktické. Čo sa týka komentárov, tak Ti radim nečítaj! Ja si niektoré rada prečítam a vždy sa dobre zabavím. Veď ku našim vystresovaným dňom dobre padne aj smiech. A ten je zadarmo a lieči. Komentáre, ktoré ma neoslovia si nevšimam, tak to rob aj Ty. A propo ďakujem Adminovi, že takáto stránka vôbec je.
07.09.2012 08:02