Diskusia

heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
Burgi, nemozeme nechat socanov ako je Mirko experimentovat, na to nie je cas, to co socani dokazu, nam uz predviedli...:w00t: Ani nejakeho posunu k Balkanu sa neobavam, ked to nedokazal Meciar a mal na to skvelu prilezitost, tak Fico to neurobi. Je to sice klasicky tlchuba, ale, zda sa, ze nie az taky hlupy, aby ignoroval EU a viedol SK svojou vlastnou cestou k stastnym zajtrajskom.
12.09.2013 12:26
janaka
Príspevkov: 5969
iconburgenlandman:
iconhary01:
Burgi co Ta hneva?ze Lasica opisal pravdivo dnesnu spolocnost?:blink:

hovno. lasica je v pohode - tieto ulety netreba brat vazne, lebo inokedy zase bude hovorit presny opak, ako bol za komunistov buzerovany a tak.. skor ma hneva, ze tieto dristy pocuvam coraz castejsie a najcastejsie od ludi, co v tych casoch este curali do plienok a prd vedia :P

Lasica ten clanok nepisal, on sa od neho distancoval, pisomne este r.2011, tusim
12.09.2013 12:36
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconjanaka:

Lasica ten clanok nepisal, on sa od neho distancoval, pisomne este r.2011, tusim

To Mirka nepotesi...:w00t:
12.09.2013 12:46
janaka
Príspevkov: 5969
iconheavy:
iconjanaka:

To Mirka nepotesi...:w00t:

ved som mu to uz dnes pisala, ze mu nechcem kazit den/ v inej rubrike/;)
12.09.2013 12:52
burgenlandman
Príspevkov: 5649
iconjanaka:
iconburgenlandman:
iconhary01:
Burgi co Ta hneva?ze Lasica opisal pravdivo dnesnu spolocnost?:blink:

hovno. lasica je v pohode - tieto ulety netreba brat vazne, lebo inokedy zase bude hovorit presny opak, ako bol za komunistov buzerovany a tak.. skor ma hneva, ze tieto dristy pocuvam coraz castejsie a najcastejsie od ludi, co v tych casoch este curali do plienok a prd vedia :P

to som nevedel, ale tym lepsie. moc mi to nanho nesedelo...
Doktori mi povedali, ze maximalne 1 pohar vina denne. Dokazem s tym zit...
12.09.2013 13:34
burgenlandman
iconhary01:
Burgi Ty nemas sajnu otom ako ziju na slovensku ti ludia co su bez prace a co robia za almuznu...tym sa o steaku autach a zahranicnych dovolenkach moze,len snivat..oblbnut mozes svoje deti stou propagandou...ja nevravim aby na hranici boli droty vojaci,...ale aby sa terajsi rezim poludstil...lebo sa mozeme dozit este inych revoluci...;)

ty mas samozrejme sajnu o vsetkom, co? ty propaganda... he - vedomostna sutaz medzi nami dvomi, to by bolo povyrazenie... :)
12.09.2013 13:38
hary01
Príspevkov: 12011
Burgy teba realita obycajneho cloveka vobec nezaujima...pises si svoje..a s plnym bruchom z Rakuska kricis ako je Ti dobre...
12.09.2013 13:44
burgenlandman
iconhary01:
Burgy teba realita obycajneho cloveka vobec nezaujima...pises si svoje..a s plnym bruchom z Rakuska kricis ako je Ti dobre...

tusim si sa zlakol tej vedomostnej sutaze suhajko, co? ;) zrejme tusis ako by to dopadlo... :lol:
12.09.2013 13:46
hary01
Príspevkov: 12011
ano tusim ...bolo by to tvoje fliasko...a pred teba by som postavil nezamestnanych na slovensku a tych co robia vo fabrikach na kapitalistu za almuznu...asi by si utekal...:lol: :lol:
12.09.2013 13:49
burgenlandman
iconhary01:
ano tusim ...bolo by to tvoje fliasko...a pred teba by som postavil nezamestnanych na slovensku a tych co robia vo fabrikach na kapitalistu za almuznu...asi by si utekal...:lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: ty ftipalku... ;) schvalne, vies co je to EBITDA?
12.09.2013 13:52
burgenlandman
aha, teda nevies a radsej si sa isiel schovat :) to je skoda, mohol si sa nieco naucit. mohol som ti to vysvetlit a objasnit este zopar dalsich pojmov a vztahov medzi nimi. a keby si to vsetko pochopil, spravne pospajal a dosadil si do prislusnych vzorcov spravne hodnoty vyslo by ti na konci, preco maju slovaci vo fabrikach take nizke platy. hm? :rolleyes:
12.09.2013 14:23
pitu47
Príspevkov: 11874
iconburgenlandman:
moji pribuzni, co ziju na dedinach a robia robotnikov vo fabrikach, sa maju presne tak, ako sa mali kedysi za socika.

s tym rozdielom, ze ked sa im zachce a usetria si 25 slovenskych euro na vlak (ak auto nemaju) tak si zajdu do Viedne na vylet, co si Ty a ja mohol
akurat tak s prstom na mape a aj to len ked si bol v miestnosti sam, aby ta niekto neudal.........
12.09.2013 14:29
burgenlandman
ale teraz na oplatku - mohol by si mi mirko zase ty vysvetlit, preco maju take mizerne platy aj uradnicky na obecnych uradoch, zdravotne sestry, ucitelia, alebo vratnici na ministerstvach? :huh: aj za to mozu ti zli a skaredi kapitalisti? ale ako? ved obecne urady, statne nemocnice, skoly a vratnice na ministerstvach zatial nikto nesprivatizoval... hm? :huh:
naozaj ti budem vdacny, ked mi to objasnis... :)
12.09.2013 14:30
pitu47
Príspevkov: 11874
a ja by som na tvojom mieste burgi podal lotto, kde sanca na vyhru prvej ceny je daleko daleko vyssia, ako sanca na mirkovu odpoved :lol:
12.09.2013 14:33
burgenlandman
iconpitu47:
a ja by som na tvojom mieste burgi podal lotto, kde sanca na vyhru prvej ceny je daleko daleko vyssia, ako sanca na mirkovu odpoved :lol:

aaale, za opytanie nedam nic :)
12.09.2013 14:35