Diskusia

heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
Vlado je admin, jemu sa podakuj, je cool, poznam osobne, dali sme nejake vinko spolu...:P
07.09.2012 09:24
pitu47
Príspevkov: 11874
iconchataPilsko:
:) Ahoj sk,
ja nesúhlasim s Tebou, ja si myslím, že táto stránka pomáha veľmi veľa ľudom, lebo je tu široky záber ponúk, či už na prácu, alebo dopravu, alebo iné služby a vždy sa dá vybrať. Aj niektoré rady sú veľmi dobré a praktické. Čo sa týka komentárov, tak Ti radim nečítaj! Ja si niektoré rada prečítam a vždy sa dobre zabavím. Veď ku našim vystresovaným dňom dobre padne aj smiech. A ten je zadarmo a lieči. Komentáre, ktoré ma neoslovia si nevšimam, tak to rob aj Ty. A propo ďakujem Adminovi, že takáto stránka vôbec je.

:thumbup: pekne napisane :thumbup:
07.09.2012 13:58
pitu47
Príspevkov: 11874
a vobec, taki ako sk sa mi najvica pacia....... pridu, napluju a viac sa neukazu :thumbup:
07.09.2012 13:59
hary01
Príspevkov: 12011
dnes v kauflande v Mnichove som objavil steaky z australskej kengury...no nekup to ..a popritom aj steaky z jelena som kupil :w00t: :w00t:

Karle Ty si mäsovy typ..steaky z kengury si jedol?

inac vo Viedni je Kaufland?
07.09.2012 14:53
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconpitu47:
a vobec, taki ako sk sa mi najvica pacia....... pridu, napluju a viac sa neukazu :thumbup:

Ja si myslim, ze ukazu - len si na to naplutie daju tolko namahy, aby sa registrovali pod inym-novym nickom a potom uz len chodia pod povodnym menom pozorovat reakcie :w00t:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
07.09.2012 15:45
Rudiger
iconhary01:
dnes v kauflande v Mnichove som objavil steaky z australskej kengury...no nekup to ..a popritom aj steaky z jelena som kupil :w00t: :w00t:

Tak taras az sa prasi - v ziadnom Kauflande v Mnichove STEAK AUS KÄNGURU nedrzia :w00t: Som dnes v Mnichove a dal som si tu pracu sa v jednom z nich zastavit a kvoli tebe som sa na to pytal - takze si PRVOTRIEDNY TARAJ :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
PS: Ale pritom ma to vobec neprekvapilo B) - klasika mirecek chce byt zaujimavy :P ( pre tvoju informaciu Filialka : Ollenhauerstraße 4 - München ) :w00t:
07.09.2012 15:56
heavy
iconhary01:

Vo Viedni Kaufland nie je. Mäso z kenguru som nejedol, ale, jedol som steak zo pstrosa v jednej restike.
07.09.2012 16:42
hary01
heavy ako Ti chutil pstros?
07.09.2012 20:15
hary01
Rudi to je naozaj zahada..lebo ja som dnes kupil steaky z australskej kengury..boli v mraziacom boxe...ale mozno,ze si bol v Mnichove na inej planete :rolleyes:
07.09.2012 20:21
heavy
iconhary01:
heavy ako Ti chutil pstros?

Ja som to skusil, lebo som to este nikdy nejedol. Ja si uz presne nepamatam, ale, chutilo mi to, vyzeralo to uplne ako normalny steak, len mäso bolo jemnejsie, vlacnejsie, aj ked bolo uplne prepecene. Ja tie medium steaky s krvou nemam rad, mi to pripada ako taka nedokoncena symfonia...;)
07.09.2012 20:31
strajana
Od: wels
Príspevkov: 2793
ja sa pridavam ciastocne k zakladatelovi tejto diskusie.

Nie preto, lebo nerada citam blbosti, (obcas sa v tom viem poriadne vyzit),

skor preto, ze si viem predstavit, ake zlozite, narocne, nervy zrajuce, casovo vycerpavajuce moze byt eliminovanie praktickych odpovedi z diskusie dlhej 15 stranok.

Ja osobne by som uvitala tiez, ak by sa k zalozenej konkretnej teme pisali odpovede tykajuce sa aspon ciastocne tej -ktorej temy.

Lenze si samozrejme uvedomujem aj to, ze sme ludia, a ak nemusime, tak sa istych reguli pridrziavat nebudeme, uz len zo zasady, ze NEMUSIME.

Ako priklad nam moze posluzit tato diskusia - tvoria ju ludia, ktori sa tu nachadzaju, ak by sa tu nenachadzali, nebola by tu ziadna diskusia.

Ja by som uvitala moznost, ak by ten, ktory zalozil diskusiu, mal moznost vymazavat z nej prispevky, (napr. z dovodu, ze sa jej netykaju, alebo

hoc aj preto, ze mu prispievajuca osoba nie je sympaticka heh, tak by to bolo ferove:-)))
16.09.2012 11:28
Rudiger
iconstrajana:
ja sa pridavam ciastocne k zakladatelovi tejto diskusie.

Nie preto, lebo nerada citam blbosti, (obcas sa v tom viem poriadne vyzit),

skor preto, ze si viem predstavit, ake zlozite, narocne, nervy zrajuce, casovo vycerpavajuce moze byt eliminovanie praktickych odpovedi z diskusie dlhej 15 stranok.

Ja osobne by som uvitala tiez, ak by sa k zalozenej konkretnej teme pisali odpovede tykajuce sa aspon ciastocne tej -ktorej temy.

JOJ mila strajana - ked ono to maju napr. take gazdinky-opatrovatelky u plastickeho chirurga ťažké - niekde sa predsa musia ,,realizovať" čo na tom že píšu všade tie svoje blaboly - hlavne že maju konečne pocit dolezitosti a môžu sa anonymne hrať na NIEKOHO :w00t: Takze ako sa tu dovolat serioznosti ked mnohi ľudia tak radi žijú v klamstve :thumbdown:
16.09.2012 16:48
heavy
Rudko, pouzijem Tvoju repliku, ak dovolis: Manche mögen sie, die anderen können sie... do ktorej skupiny patris, nebudem rozvadzat, si znamy blitzdenker, urcite to pochopis sam... Ale k veci, Rudko. Z Tvojich 2874 prispevkov je tak 99,9% mlatenie prazdnej slamy, o tom sa urcite nebudeme dohadovat. Ale, aby som Ta ukludnil, u mna je to podobne, takze, ak si otvaras hubu na niekoho ineho, kukni pri tom na seba.
17.09.2012 08:05
heavy
Mna by len zaujimalo, preco to musi byt bezpodmienecne spolubyvajuca a nie spolubyvajuci. Zavana mi to nejakou uchylkou, zrejme hladas taku, ktora by poupratovala, navarila a bola este aj po veceroch doma a bola pritulna, na co by Ti inak bola jej fotka, ze... A nehnevaj sa, pytat 300 evri za dieru s matracom na zemi, tak to je drzost. Necudo, ze tam ani stetku nezozenies...;)
Co sa toho obrazku tyka, co keby si ten obrazok premenoval na .jpeg?
29.08.2013 09:29
Rudiger
Nuz ,,mily" SMILOS o serioznosti fóra zrejme nerozhoduje fotka - skôr ZÁMER s ktorým prispievatelia diskutuju ... A co sa týka ,,tvojej serioznej" ponuky sa radšej komentára zdrzím - časť ti uz napísal heavy ... Ty ziarovka miesto lustra :D :lol: ;)
29.08.2013 10:07