Diskusia

janaka
Príspevkov: 5969
mne je tiez divne , ze to musi byt len spolubyvajuca a tiez, ze je taky zufaly z toho, ze sem nemoze vlozit svoju fotku. Iba ak by hladal nejaku devu na zoznamenie:-/
Ak si davam inzerat, ze nieco, a nie seba ponukam, nepotrebujem mat svoju fotku vylepenu na nejakej stranke, ci...:blink:
29.08.2013 12:03
Rudiger
Príspevkov: 4180
:w00t: Myslím, že s tvojim ,,dokonale serioznym" postojom pre teba nebude problem nájsť tu ,,pravú" :lol: :lol: :lol:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
29.08.2013 14:38
marika2772
Príspevkov: 14776
iconmilosmilosmilos:
stačí keď nebude ostiavať hajzel a opláchne po sebe vaňu a umyvadlo a samozrejme že uprace a nebude čakať kým sa to stane.rovnako nemusím smradľavé tenisky a pravidelné pivo.proste chlapa za spolubývajúceho určite nechcem.tý nech si poradia sami.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: chlapci to čo tam je je iba dočasné samozrejme že postupne si byt zariadim a komu sa zdá 300€ moc ten sa môže pojebať.
:lol: :lol: :lol: dievčinka samozrejme že sa budem musieť zoznámiť a akceptujem že rovnako ako ja sa nechcem denne stretať s malou špinavou tlstou cigošku ktorá fajá turkom za dvacku nemusím byť ani ja každému sympatický.paňatno?

:D :D :D :D :D :D dokonalé objasnenie.......:w00t:
len sa opýtam, to sa dá aj p.....ť sám seba?:w00t:
a môže Ti byť šum a fuk, čo robí v pracovnej, alebo mimopracovnej doby, hlavne že nebude "oštiavať hajzel"...:D
inak paňatno.....:thumbup: :thumbup: len ju nájsť...:w00t:
29.08.2013 14:44
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
ale inzerat si daj do spravnej rubriky!
:thumbdown:
30.08.2013 00:24
marika2772
iconmilosmilosmilos:

poznáš to nie?umývaš tiež po tom svojom obkladačky na stene a neozveš sa a nevymáchaš mu v tom xicht :rolleyes:
nie nemôže mi to byť jedno.isté povolania v sebe nesú riziká.rovnako ich priťahujú určité typy ľudí a fakt tu nechcem sfetovanú alebo ožratú reprezentantku slovenskej republiky.

veru nepoznám. Po tom svojom obkladačky neumývam, lebo prijal ženské pravidlá "cikania"....:) takže v tvojom prípade by tie obkladačky umývala ona po Tebe, nie naopak....či?
ten s tým "velkým srdcom a delením sa" bol dobrý....:D hlavne sa rozdeliť o ten nájom, a gruntovanie..:w00t: inak paňatno....:w00t:
30.08.2013 08:51
marika2772
ani jedno, ani druhé, ani tretie...:) len ma to " dobré srdce a delenie" rozosmialo, nič viac. Samozrejme amortizácia matracu, aj tej žiarovky je nespochybnitelná...ja len že sranda musí byť, aj keby na chleba nebolo...:D
Princezná nie som, ale tatu mám famózneho...práve sa "kebrí" s rajčinovým pretlakom, a nikto ho u nás neje....:D ale jeho manželka sa v živote nestratí....:)
Hovorí sa že: " Chlap, ktorý sa k svojej žene správa ako k princeznej, znamená, že bol vychovávaný kráľovnou".....;)
30.08.2013 13:40
marika2772
nie, som z mäsa a kostí, ale srandu mám rada......nemaj boja, ten si so mnou srandy užije....:)
30.08.2013 14:16
marika2772
iconmilosmilosmilos:
zabudla si na kľučky vypinače podlahu riady sprchovú batériu kuchynské spotrebiče laminátovú podlahu kuchynskú linku práčku náter na stenách........za to čo som nespomenul sa ospravedlňujem :rolleyes:

nemusíš sa ospravedlňovať, ja som vychádzala z tvojho prvotného opisu zariadenia....:)
30.08.2013 14:18
Terezia5
Príspevkov: 3
Nechapem o com je tato velka diskusia. Ten co niekedy s niekym byval to pochopi na prvy sup. Cena za nezariadeny dvojizbový byt vo Viedni je od 550 plus energie. Ide to urcite aj lacnejsie, ale to sa neda ocakavat samostatna izba.
30.08.2013 15:25
kometa
Príspevkov: 547
iconmilosmilosmilos:
zabudla si na kľučky vypinače podlahu riady sprchovú batériu kuchynské spotrebiče laminátovú podlahu kuchynskú linku práčku náter na stenách........za to čo som nespomenul sa ospravedlňujem :rolleyes:

jaaaj, davno som necitala takeho vypocitaveho lakomca! ja mam nastastie vlastnu strechu nad hlavou, nepotrebujem podnajom, ale keby som tam mala byvat, ten typek by mi asi aj dychanie vzduchu v jeho byte zapocital do najomneho:lol:
30.08.2013 22:44
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconmilosmilosmilos:
chodí sem veľa takých drbnutých ako je kometa čo nejskôr bľabocú a potom čítajú?pre tebea ty intergalaktická pi.. nájom je stanovený na 300€.je to menej ako pýta ktokoľvek iný a skôr ako začneš niekoho osočovať rozmýšľaj aby sa ti nestalo to čo teraz. nepraskni ty sviňa.dobre? rád som ťa spoznal

Ked chces robit stranku serioznou, mal by si najprv upravit svoj slovnik... na jednej strane pises o serioznosti a na druhej sa spravas ako primitivny buran...
31.08.2013 00:22
marika2772
iconmilosmilosmilos:
iconmarika2772:
nie, som z mäsa a kostí, ale srandu mám rada......nemaj boja, ten si so mnou srandy užije....:)
:lol: :lol: :lol: :lol: úprimne ho ľutujem ale na druhú stranu si určite fajn kámoška.
:lol: :lol: :lol: a ja teda neviem.tebe príde zábavné przniť tu tému o serioznosti fóra v ktorom je?mne strašne.:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

- tak môjho muža lutovať vôbec nemusíš, tomu môžeš akurát závidieť. To Ti GARANTUJEM.....;)
- kamarátka som určite fajn, ale to musia povedať iní.... :)
- To s tým príznením témy si robíš srandu???????????????????????????????. Ja príznim tému? A čím prosím ťa? Ze som tu trochu posrandovala? Nikde nie je jedno jediné vulgárne slovo, alebo nadávka....:blink: :blink: Sa pozri na svoje vyjadrovanie ku komete, alebo to o tom "p.jebaní". Ved to je pod uroven, alebo ešte tak 4 cenová bez obsluhy, a to tu vypisuješ, akú úroveň by mala mať tvoja spolubývajúca. No podľa tejto prezentácie, by s Tebou možno vydržala akurát tá "slovenská prezentácia" ožratá, a sfetovaná, lebo tej by bol jedno tvoj vyjadrovací slovník.....;)
A teraz sa kludne do mňa pusti nadávkami......
31.08.2013 10:59
kometa
Príspevkov: 547
iconmilosmilosmilos:
chodí sem veľa takých drbnutých ako je kometa čo nejskôr bľabocú a potom čítajú?pre tebea ty intergalaktická pi.. nájom je stanovený na 300€.je to menej ako pýta ktokoľvek iný a skôr ako začneš niekoho osočovať rozmýšľaj aby sa ti nestalo to čo teraz.:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nepraskni ty sviňa.dobre?:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: rád som ťa spoznal

Uboziak :thumbdown: ja teba vobec netuzim spoznat, s takymi primitivmi sa nezoznamujem..........,,Vtaka poznas po peri a cloveka po reci" odpisovat nemusis, na tvoje komentare :thumbdown: nie som zvedava
31.08.2013 13:33
marika2772
iconmilosmilosmilos:
tým že sa diskutuješ o niečom úplne inom marika?

obsah každého príspevku sa točí o tvojom byte. Možno je tam pár myšlienok iných, ale formou zabavy. Sám si podotkol, že sa "bavíš"....a stále rozmýšľam, že akú diskusiu si vlastne chcel viesť, teda ohľadom čoho....alebo čo by malo, alebo má byť predmetom tej diskusie....;) Ja som sa do Teba nijako vulgárne nenavážala, jedine som trochu posrandovala. A myslím si že som ničím neznevážila ani tvoj úvodný diskusný príspevok, ani Teba. To si skôr urobil vlastným slovníkom....
31.08.2013 15:38
marika2772
iconmilosmilosmilos:
:rolleyes: no veď práve.a prvý príspevok sa týkal okren meho aj serioznosti fora.prečo si si vybrala byt a moju osobu?
pre moje veľké srdce ti dám jednu radu "neposudzuj ľudí podľa toho ako sa správajú k iným ale podľa toho ako sa správajú k tebe";) rozumné nie?

takže, táto téma bola neaktívna od 17.9.2012, oživil si ju Ty, svojim príspevkom, na ktorý reagovali viacerí, rôznym spôsobom. Ciže nevybrala som si ťa ani ja, ani nikto iný, nejakým tipovacím spôsobom. Je pravda, že do príspevkov bolo vložené aj niečo mimo "mísu". Ja som reagovala skôr vtipne, nebolo mojim úmyslom ťa ani urážať, ani posudzovať.
Každý nech posudzuje sám za seba. Ja som len podotkla, že na základe tvojich niekoľkých vulgárnych vyjadrení, si obraz urobí každý sám za seba.
Ak som sa ťa nejako dotkla,(čo si nemyslím) sa ospravedlňujem.
A som presvedčená, že keby si si bol dal inzerát, že hľadáš spolubývajúcu, tak k tejto konverzácii určite nedôjde. Dal si to do diskusie, tak sa to rozdiskutovalo.
Ja sa držím pravidla: "Chovaj sa k ľuďom tak, ako chceš, aby sa oni chovali k Tebe"....;)
31.08.2013 18:13