Diskusia

heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconmilosmilosmilos:
celý život sa snažím jednať s ľudmi ľudsky ale vždy sa nájde sviňa ktorá mi začne pripisovať svoje svinské úmysli a fantázie.potom upravým svoje vyjadrovanie na jej úroveň.chápeš havino či dáme ešte o level nižšie?
iconheavy:
Mna by len zaujimalo, preco to musi byt bezpodmienecne spolubyvajuca a nie spolubyvajuci. Zavana mi to nejakou uchylkou, zrejme hladas taku, ktora by poupratovala, navarila a bola este aj po veceroch doma a bola pritulna, na co by Ti inak bola jej fotka, ze... A nehnevaj sa, pytat 300 evri za dieru s matracom na zemi, tak to je drzost. Necudo, ze tam ani stetku nezozenies...;)
Co sa toho obrazku tyka, co keby si ten obrazok premenoval na .jpeg?

O level nizsie? Hmmm... stiahnut ma na Tvoju uroven? Tam by si ma porazil, priznavam...;)
31.08.2013 18:23
marika2772
Príspevkov: 14776
iconmilosmilosmilos:
rozdiskutovalo sa čo?to že sem nemôžem pridať obyčajnú fotku ani informásie o sebe alebo sa na základe chýbajúcich info začala osočovať moja osoba?no nič.nájomníčky mám a tak tu končím.ešte nájsť spôsob ako sa s tejto serioznej stránky nadobro dostať a tak sa pýtam ako zrušiť konto na slováci sk?:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ou jés marika:thumbup: :thumbup: :thumbup: B)

ale nerob z komára, somára....:) misia splnená, nájomnícky sú......:) ako zrušiť konto ja osobne neviem, skús otázku na Vlada. Ale to by mňa osobne netrápilo. Pokial sem nechceš chodiť tak nebudeš. Je to len na Tebe.....:)
Tak sa maj pekne, olá, olá milos....:thumbup:
31.08.2013 20:39
heavy
iconmilosmilosmilos:
nie nie.to ja sa sa ti prispôsobujem havi.snažím sa aj keď viem že by som si tvoje sprosté narážky nemal všímať a proste ťa ignorovať pretože vzhľadom na počet tvojích príspevkov a veľkosť diskutujúcej komunity sa domnievam že ty si jeden s tých čo diskutujúcich skôr odpudzujú ako priťahujú :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

by si mi urobil radost, keby si ma ignoroval, ja buranov nemusim...
31.08.2013 21:10
marika2772
iconmilosmilosmilos:
rád nechávam po sebe čisto marika.;)

tak oslov Vlada, iné Ti poradiť neviem...
31.08.2013 21:40
norap
Príspevkov: 263
iconTerezia5:
Nechapem o com je tato velka diskusia. Ten co niekedy s niekym byval to pochopi na prvy sup. Cena za nezariadeny dvojizbový byt vo Viedni je od 550 plus energie. Ide to urcite aj lacnejsie, ale to sa neda ocakavat samostatna izba.

Absolutny suhlas. Tiez nerozumien tejto diskusii. Vidim to tak, ze na zaciatku sem bol dany inzerat napisany trochu chaoticky, ale ako pises, ten kto s niekym byval,pochopil
hned o co ide. Cena za izbu primerana, kedze sa prenajimaju aj nezariadene izby za tu cenu, zdalo sa mi fer, ze ju chce z 1.najmu zariadit.
A to, ze chce babu a nie chlapa do bytu, povazujem za uplne normalne - hovorim z vlastnej skusenosti - s kamoskou prenajimame tiez jednu izbu v byte, skusali sme tam mat
raz babu, 2 x chlapov, nemali sme na nich stastie,nezavisle od seba, bordelari ako hrom, nedalo sa, museli sme im dat vypoved a hladame uz iba babu. Sme za to uchylacky ?
A vzdy, ked sa niekto ohlasi na inzerat, prve co ziadame, napisat nieco o sebe a kde pracuje.A ano, pri obhliadke izby hraju rolu aj sympatie.Takze rozumiem aj tej fotke, ked
ju pozaduje.

Inak som tu nova a som zhrozena z toho vzajomneho osocovania sa! A to som presla iba 4 temy, lebo nieco hladam. Snad to najdem.
31.08.2013 23:02
kometa
Príspevkov: 547
iconmilosmilosmilos:
:lol: :lol: :lol: :lol: veď vravím kometa. NEPRASKNI!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mal by si navstivit psychiatra. Ty si asi velmi sam sebe fandis, ak si myslis, ze ja kvoli tebe prasknem! Stupila som ti na otlak, ked som ta nazvala lakomcom? A nie si?:lol:
A tvoja uroven vyjadrovnia je na urovni cloveka z poslednej cenovej skupiny! A ty nazyvas heavyho buranom? ty mu nesiahas ani po clenok....tot vsjo.....
31.08.2013 23:04
heavy
iconnorap:
Cena za izbu primerana, kedze sa prenajimaju aj nezariadene izby za tu cenu, zdalo sa mi fer, ze ju chce z 1.najmu zariadit.

Co? Madrac na zemi a nejaka stara skrina za 300 evri? Cena primerana? Si normalna? Mas teda domylene hodnoty. No a skoro som slzu hodil nad jeho scialnym spravanim a slubom, ze z prveho najmu tu izbu zariadi. Za 300 evri nekupis nic, za tri kila Ti akurat tak tu izbu vymaluju...
A to este nehovorim o tom, ze ta sympaticka slecna s vysokoskolskym diplomom mu sice wc dosku neocika, ale, ak bude mat dobre hygienicke navyky, bude sa denne 2x sprchovat a nedajboze bude v zime aj teplomilna a este k tomu dobre kucharka, tych 300 evri sa rozplynie v nakladoch za energie.
01.09.2013 00:21
heavy
iconkometa:

A ty nazyvas heavyho buranom? ty mu nesiahas ani po clenok....tot vsjo.....

akoze ma pozyvas na café? :w00t:
01.09.2013 00:23
Terezia5
Príspevkov: 3
Napr. Ikea Ca 200 E postel, kresla, stolik lampa po 20, chyba koberec. Stara skrina bude asi vintage styl, ked mu na nej zalezi?
Niektori ludia mi pripominaju stary komunisticky vtip.
Pride dedko k doktorovi, ze by si chcel este nieco ,, uzit". Doktor mu predpise Yohinbin a kontrolu za tyzden. Dedko pride po tyzdni cely vysmiaty a hovori: ,, Kazdy vecer zoberiem pol tabletky a funguje". Doktor neveriacky ,, len pol tabletky?" a dedko na to: ,, no ano ja nepotrebujem j...t, mne staci podj...avat"

A este nieco. Pride si na tuto stranku niekto, komu hori spak v Bratislave na stanici a uz prenajima. Wirklich arg.

iconheavy:
iconnorap:
Cena za izbu primerana, kedze sa prenajimaju aj nezariadene izby za tu cenu, zdalo sa mi fer, ze ju chce z 1.najmu zariadit.

Co? Madrac na zemi a nejaka stara skrina za 300 evri? Cena primerana? Si normalna? Mas teda domylene hodnoty. No a skoro som slzu hodil nad jeho scialnym spravanim a slubom, ze z prveho najmu tu izbu zariadi. Za 300 evri nekupis nic, za tri kila Ti akurat tak tu izbu vymaluju...
A to este nehovorim o tom, ze ta sympaticka slecna s vysokoskolskym diplomom mu sice wc dosku neocika, ale, ak bude mat dobre hygienicke navyky, bude sa denne 2x sprchovat a nedajboze bude v zime aj teplomilna a este k tomu dobre kucharka, tych 300 evri sa rozplynie v nakladoch za energie.
01.09.2013 13:17
marika2772
ako vidím, máte na heavyho ťažké srdce, ale určite ste sa vo vyjadreniach sekli. Nie síce každý, každému sadne, ale on rozhodne nie je z tých, čo sa nevyzná. Jemu ten "špak na stanici v BA dohorel pre niekolkými desiatkami rokov"....Tiež neponižuje a neuráža každého, je to skôr váš subjektívny pocit, ale ako sa vraví...."na blbú otázku, blbá odpoved".....
A ja som rozhodne neni z tých, čo by som sa jemu, alebo hocikomu inému pchala do zadku.....čo sa srdci, to na jazyku,(že mirko):D a je mi jedno, o koho ide....ale za heavym stojím, lebo viem aký je, aj ked je pravda, že pre slová nechodí daleko.....:)
01.09.2013 13:54
norap
iconheavy:
iconnorap:

Heavy sorry, ale to nie je o mojich domylenych hodnotach. 6 rokov po skole som absolvovala rôzne staze v niekolkych krajinach, posledna skusenost zo Zenevy. Rok som byvala
v 3-izbovom byte s dvoma dalsimi ludmi,mala som prenajatu izbu 13 m2 nezariadenu, s matracom na zemi a stendrom na saty, mesacne za 1.400,-CHF co je v prepocte asi 1.150,-€ a to som sa tesila, ze si ma vybrali. Postel som si kupila sama za 150,-€ plus ostatne veci, ktore som tam potom nechala.Taka je realita dnes. Tiez mi isla hlava kolem:confused: V Parizi mi platila organizacia 600,-€ za byvanie, ani nie za izbu, ale len za postel v izbe spolu s dalsimi 3 babami a sem tam nejakou myskou na navsteve:( Mohla by som pokracovat. Skusenosti habadej, nielen s cenami izieb, ale aj so spolubyvajucimi. Keby si to mal absolvovat, rozmyslel by si si, s kym budes byvat pod jednou strechou. Preto som hned vedela o com je rec a tak som reagovala. V porovnani s cenami izieb v inych krajinach sa mi zdalo 300,-€ vo Viedni ako cena primerana az nizka / zavisi od Bezirku / Tiez by som radsej platila menej.A co sa tyka uchylov, urcite sa najdu, ale ti prenajimaju väcsinou izby za symbolicku cenu 50,-€ Takze bud rad ze to nemusis riesit a mas vlastne byvanie, predpokladam.Som presvedcena o tom, ze keby si sam prenajimal svoj byt alebo len izbu, nedal by si ho komukolvek a riadne by si si ho preklepol.To nie je o vyzore,alebo tituloch, ale aj o zodpovednosti, aby dotycna osoba riadne a nacas platila , atd.Co sa tyka spotreby vody a ostatnych energii,to sa riesi pri vyuctovani -nedoplatok sa deli medzi vsetkych. Inak izba sa da zariadit slusne aj za malo peňazi, no a vymalovat ? To snad zvladnes aj sam, ci nie ?:rolleyes:
[Naposledy editoval norap, 01.09.2013 16:37]
01.09.2013 16:19
heavy
iconnorap:

Heavy sorry...

Mas prepacene...;) Neviem, ake ceny su v Europe, predpokladam vsak, ze kazda väcsia metropola ich ma vysoke. Mne islo skor o princip. Ako, hladat niekoho do diery s matracom na zemi a pytat za to tri kila, jaksi nema moje niveau. Ked je to moj byt, tak tu izbu aspon spravim bývatelnou, utulnou. A potom si do nej mozem vyberat cloveka. Nie ponuknut loch a hladat do nej akademika s dobrou vychovou, co dviha prkynko...
01.09.2013 17:01
heavy
iconmarika2772:
ako vidím, máte na heavyho ťažké srdce...

Poznas ma a urcite Ti je jasne, ze ma to teraz velice trapi, hryzem si nechty a urcite nebudem aspon tri dni spat...;)
01.09.2013 17:02
marika2772
iconheavy:

Poznas ma a urcite Ti je jasne, ze ma to teraz velice trapi, hryzem si nechty a urcite nebudem aspon tri dni spat...;)

šak totok......:rolleyes: obhryzené nechty nič moc, 3 bezsenné noci tiež.......ale Ty sa z toho vylížeš.... držím palce.....;)
01.09.2013 19:39
norap
iconheavy:
iconnorap:

Heavy sorry...

Mas prepacene...;) Neviem, ake ceny su v Europe, predpokladam vsak, ze kazda väcsia metropola ich ma vysoke. Mne islo skor o princip. Ako, hladat niekoho do diery s matracom na zemi a pytat za to tri kila, jaksi nema moje niveau. Ked je to moj byt, tak tu izbu aspon spravim bývatelnou, utulnou. A potom si do nej mozem vyberat cloveka. Nie ponuknut loch a hladat do nej akademika s dobrou vychovou, co dviha prkynko...

Heavy ty nieco nevies ?:confused: Prebehla som niekolko tem a sa mi zda, ze som niekde citala, ze vies vsetko;) alebo to bol niekto druhy? Mam v tom este chaos. V kazdom pripade som rada, ze som obohatila tvoje znalosti:rolleyes:
Este k tej izbe - nemusi to byt zakonite diera s matracom na zemi,ja som tu izbu v Zeneve urcite ako dieru nevnimala, napriek tej obrovskej sume. Oni sa nemuseli ani namahat robit izbu utulnou, zo zaujemcov si mohli vyberat.
01.09.2013 20:56