Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 11234Choď na stranu 3Choď na stranu 4
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconhary01:
Vela ludi sa cez moje informacie do sveta dostali...

Kolko? :w00t:
04.08.2013 23:06
hary01
Príspevkov: 12011
heavy ja to neratam,ale to cislo uz bude vysoke...;)
05.08.2013 06:44
heavy
asi ako Tvoje IQ...:w00t:
05.08.2013 08:59
Jantar
Príspevkov: 2758
Ak si niekto myslí, že príde na nejaké internetové fórum a dostane tam kompletný návod ako a čo, tak je trošku mimo reality. Takto to nefunguje, nikto predsa nie je povinný rozdávať len tak informácie. Ja som sem prišla pred 7 rokmi a všetkým som si preskákala sama, dokonca som si zaplatila konzultáciu u jednej daňovej poradkyni. A keď sa ti tu nepáči, tak sem nemusíš chodiť, našťastie sa môžeme slobodne rozhodovať.
06.08.2013 11:19
hary01
Ked citam teraz to co pise Jantar robi sa mi akosi zle na zaludku...ako keby clovek pocul tvrdeho nekompromisneho bankara z Wall Street ktory ide tvrdo a nekompromisne za peniazmi...preto je dnesny kapitalizmus v sracke,lebo ludia prepadli konzumu peniazom a vytraca sa ludskost...ked som ja dosiel v r 2003 do Mnichova na zaciatku nam mc donalds vybavil ubytovnu prac.povolenie na 18mes...slovaci na ubytovni snami pochodili urady banku a nezistne pomohli..ja to uz robim skoro 10r...dnes idem s jednou studentkou na pohovor ..ma telzeit job a chce nieco aushilfe...preco by som jej nepomohol?je tu kratko nepozna Mnichov..ludia ostantne ludmi...;)
06.08.2013 11:37
heavy
Mne sa zase s tych Tvojich chujovin dviha zaludok... ako keby som pocul keketa, ktory nema nic na robote a najradsej by sa zo samej nezistnosti a ochote aj rozdal. Trepes az to v riti picha. Ja urcite nebudem s nikym behat po uradoch, nie som debil. Ked niekto pride a poziada normalne o nejaku radu, vzdy mu je tu v ramci nasich vedomosti poradené. Nie vsetko sa da poradit takto z dialky, niektore pripady su tu naozaj zamotane, niektore pripady len vychcaté. Pokial viem, odpoviem, ale, to je tak vsetko.
A vobec to nema nic spolocne s konzumom, ani kapitalizmom, dilino... prave naopak, socializmus spravil z tych ludi hlupakov bezradne preslapujucich na mieste a cakajucich na prikaz zhora... socializmus zmagoril ludi...
06.08.2013 16:13
Jantar
Príspevkov: 2758
iconheavy:
Mne sa zase s tych Tvojich chujovin dviha zaludok... ako keby som pocul keketa, ktory nema nic na robote a najradsej by sa zo samej nezistnosti a ochote aj rozdal. Trepes az to v riti picha. Ja urcite nebudem s nikym behat po uradoch, nie som debil. Ked niekto pride a poziada normalne o nejaku radu, vzdy mu je tu v ramci nasich vedomosti poradené. Nie vsetko sa da poradit takto z dialky, niektore pripady su tu naozaj zamotane, niektore pripady len vychcaté. Pokial viem, odpoviem, ale, to je tak vsetko.
A vobec to nema nic spolocne s konzumom, ani kapitalizmom, dilino... prave naopak, socializmus spravil z tych ludi hlupakov bezradne preslapujucich na mieste a cakajucich na prikaz zhora... socializmus zmagoril ludi...

Presne tak, dokonale vystihnuté. A ešte jedna poznámka. Aj mne tu bolo pred rokmi v jednej veci poradené a nakoniec to bola úplná nechcem povedať čo. Tu v Rakúsku sú na úradoch ochotní, takže len stačí zdvihnúť riť a behať a pýtať sa a je úplne jasné, že to nebude trvať jeden deň. A behať s niekym po úradoch ako Mireček? A kedy to stíha? Ja pri robote, deťoch a domácnosti nemám čas skoro na nič, som rada, ak raz za čas vybehnem na kávu.
06.08.2013 17:53
hary01
http://www.ischgl.com/de/more/jobs
06.08.2013 19:50
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconhary01:
http://www.ischgl.com/de/more/jobs

:lol: A opäť si dostal mnohých za hranice - vsak :confused: Mozno si mnohí ani nestihnú všimnúť,že vsetko je aktuálne az od novembra ale hlavné, že ty máš pocit z dobre vykonanej prace ako sa mnohí dostali za hranice ( akurát tak tvojho chapania reality ) :lol: :lol: :lol:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
06.08.2013 21:27
hary01
Rudko daj si keksik a ukludni..rakuski hotelieri uz teraz hladaju personal na zimnu sezonu..to len tvojej pometenej hlavicke je vsetko pomiesane..;)
06.08.2013 21:40
Rudiger
Príspevkov: 4180
:w00t: Ja som zabudol Mirecek že ty si ,,odborník" na rakúske hotely v Alpách :lol: Ozaj a do novembra budes záujemcov vodit po Mníchove aby sa nenudili :confused: :lol:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
06.08.2013 22:54
hary01
Rudko kde mam rodinu co robi v rakuskych alpach a sam som tam jednu sezonu odrobil viem ako to tam chodi..a do novembra mozu byt pri mamicke :)
07.08.2013 06:57
janaka
Príspevkov: 5969
ja by som k tej pomoci na internete len tolko, ze ak viem, poradim, ale urcite nebeham "nezistne" s cudzimi ludmi po uradoch, na to je moj cas prilis vzacny, a ano, cas su peniaze, nezijeme uz v socializme. Ak sa niekto rozhodne zit a pracovat v rakusku, mal by ovladat jazyk natolko, aby si mohol obtelefonovat a na uradoch vybavit svoje veci.
Nezistne pomozem rodine a priatelom, ale ak nevedia ani ceknut po nemecky, neda sa curat proti vetru.
A teraz mi mirecek mozes nalozit, a je mi to jedno:w00t:
07.08.2013 12:35
hary01
Ked mam cas mozem zajst s ludmi po uradoch ked nevedia este nemecky..chytracka...tvoju teoriu nemam ani uprdeli :D :D

vecina ludi dosla do cudziny bez nemciny...;)
07.08.2013 13:46
janaka
Príspevkov: 5969
chytracka znaci nie blba, dik za komplimentB) a dam si zmrzlinu:D
07.08.2013 14:40

Choď na stranu 1Choď na stranu 11234Choď na stranu 3Choď na stranu 4