Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 1123Choď na stranu 3Choď na stranu 3
petronela22
Príspevkov: 6
Aha...no už rozumiem odpovedi,prečo sa neobratim na urady a spolieham sa na odpovede tu.... uznávam,bola chyba zkusiť to...no tieto odpovede a reakcie sú horšie ako som očakavala....no rozhodne ma dojalo,že som sa chcela svojou otázkou ukázať čo mám...to by bol ubohý pokus...no viac menej vidím,že ďalej tu nemá zmysel strácať čas...a čítať hodne obmedzené odpovede...ďakujem
18.10.2013 08:07
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconpetronela22:
Aha...no už rozumiem odpovedi,prečo sa neobratim na urady a spolieham sa na odpovede tu.... uznávam,bola chyba zkusiť to...no tieto odpovede a reakcie sú horšie ako som očakavala....no rozhodne ma dojalo,že som sa chcela svojou otázkou ukázať čo mám...to by bol ubohý pokus...no viac menej vidím,že ďalej tu nemá zmysel strácať čas...a čítať hodne obmedzené odpovede...ďakujem

:thumbup: Velmi spravne - pochopila si to dost skoro - gratulujem a držím palce aj ked viem z vlastnej skúsenosti, ze ťa čaká boj s veternými mlynmi. Ja by som radšej na tvojom mieste kúpil nieco ,,hotové" B)
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
18.10.2013 09:35
hary01
Príspevkov: 12011
Petronela rakuske urady Ti snad povedia viac informaci...ani ja ani heavy sme este penzion v rakusku nestavali :D
18.10.2013 10:21
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
Sral by som cely penzion...
18.10.2013 10:25
janaka
Príspevkov: 5969
ja som penzion v rakusku este nestavala a ani by som sa do do toho nepustila, ani keby som vyhrala 1.cenu v lotte - ale, keby ma nieco take postretlo, urcite by som sa nesla informovat na slovaci vo viedni.at:blink: :rolleyes:
18.10.2013 12:34
Rudiger
iconjanaka:
ja som penzion v rakusku este nestavala a ani by som sa do do toho nepustila, ani keby som vyhrala 1.cenu v lotte - ale, keby ma nieco take postretlo, urcite by som sa nesla informovat na slovaci vo viedni.at:blink: :rolleyes:

Asi si trocha ..mimo misu.. - ved slovaci.at nie je len o Viedni :scared:
18.10.2013 12:45
janaka
tak pardon:w00t:
18.10.2013 12:51
Rudiger
iconjanaka:

Ja viem. ze pre Blavakov je SVK len Blava a pre niektorych Slovakov je Rakusko len Wien - chcel som ti len trocha rozsirit obzor a prehlad ;)
18.10.2013 13:34
janaka
iconRudiger:
iconjanaka:

Ja viem. ze pre Blavakov je SVK len Blava a pre niektorych Slovakov je Rakusko len Wien - chcel som ti len trocha rozsirit obzor a prehlad ;)

nemusis mat strach o moj obzor a prehlad;)
a neber vsetko tak osobne, ked som namiesto slovaci.at napisala slovaci vo viedni.at:O /nebol to umysel, ktory ty hned za vsetkym hladas:confused: A neviem, ci si nevsimol, ale tam aj a.t
v mojom prispevku som poukazovala na to, ze tu na tychto strankach by nemala dotycna hladat rady, tykajuce sa jej problemu, ved aj ty si jej odpovedal, ze by sa mala obratit na urady, takze takB)
18.10.2013 14:16
IgorS
Príspevkov: 5
Napr tu nedaleko Hotel Mozzart v Ried im Oberinntal, Tirol maju Rusi
18.10.2013 15:01
hary01
Igor im patri aj Tirolerhof,Strudlhof a Maximilian....:blink: ale to iste vies...v Mozarte robi velmi vela slovakov...
18.10.2013 15:13
IgorS
Príspevkov: 5
iconhary01:
Igor im patri aj Tirolerhof,Strudlhof a Maximilian....:blink: ale to iste vies...v Mozarte robi velmi vela slovakov...

Nie nevedel som o tom, o tom ze to tu maju rusi mi povedal jeden majitel ineho hotea, pre ktoreho som robil zakazku
18.10.2013 15:17
hary01
tak rusi co mozu skupuju....
18.10.2013 15:20
petronela22
Príspevkov: 6
Neviem co riesis moj dotaz,mam pocit ,ze vies viac ako ja :cry: ...nemozem si pomost,ale ak nemas skusenost s Tirolskym stavebnym úradom...tak co tiesis Ty dotyčná...:confused:
18.10.2013 15:34
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconpetronela22:
Neviem co riesis moj dotaz,mam pocit ,ze vies viac ako ja :cry: ...nemozem si pomost,ale ak nemas skusenost s Tirolskym stavebnym úradom...tak co tiesis Ty dotyčná...:confused:

No, Ty zrejme nevies nic, kedze tu hladas prvotné informacie... nakoniec uplne zbytocne, pochybujem, ze by tu niekto staval penzion v Tirolsku...
18.10.2013 17:07

Choď na stranu 1Choď na stranu 1123Choď na stranu 3Choď na stranu 3