Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 2123Choď na stranu 4Choď na stranu 3
janaka
Príspevkov: 5969
iconheavy:
iconpetronela22:
Neviem co riesis moj dotaz,mam pocit ,ze vies viac ako ja :cry: ...nemozem si pomost,ale ak nemas skusenost s Tirolskym stavebnym úradom...tak co tiesis Ty dotyčná...:confused:

No, Ty zrejme nevies nic, kedze tu hladas prvotné informacie... nakoniec uplne zbytocne, pochybujem, ze by tu niekto staval penzion v Tirolsku...

spravne, heavy, a hlavne nevie gramatiku;)
19.10.2013 00:22
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconjanaka:

spravne, heavy, a hlavne nevie gramatiku;)

ale bude mat penzion...:w00t: :thumbup:
19.10.2013 08:32
petronela22
Príspevkov: 6
Zvláštne,všetci riešia penzion...podstata otázky je úplne mimo..nooo nic, ...zabudla som Slováci a a nielen at :D /vo viedni/ a závist jedna ruke,že???....nerozumiem rozoberaniu, či tu zbieram prvotné či zbytočné informácie...mám pocit,že ak nemáš k danej téme čo povedať, tak ma do prdele nerieš!...nechápem???:confused: :confused:
19.10.2013 17:24
heavy
iconpetronela22:
Zvláštne,všetci riešia penzion...podstata otázky je úplne mimo..nooo nic, ...zabudla som Slováci a a nielen at :D /vo viedni/ a závist jedna ruke,že???....nerozumiem rozoberaniu, či tu zbieram prvotné či zbytočné informácie...mám pocit,že ak nemáš k danej téme čo povedať, tak ma do prdele nerieš!...nechápem???:confused: :confused:

ja Ta do prdele naozaj neriesim, ver mi...:w00t:
20.10.2013 10:17
terezia13
Príspevkov: 1256
iconheavy:
iconpetronela22:

ja Ta do prdele naozaj neriesim, ver mi...:w00t:
preco nie ? ;)
20.10.2013 12:10
heavy
zrejme to tam nemá rada...;)
20.10.2013 18:16

Choď na stranu 1Choď na stranu 2123Choď na stranu 4Choď na stranu 3