Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 012345Choď na stranu 2Choď na stranu 5
martinw
Príspevkov: 1946
osobne by som bral nieco taketo : http://www.mfpro.sk/projekt/village-34
4 spalne + kuchyna s obyvcakou. za 107 000
11.11.2013 17:09
kiska22
Príspevkov: 2
marika2772, ďakujem ti..:) či už za tvoj komentár alebo že si ma dopredu pripravila :rolleyes: ano, ale z časti aj viem čo ma čaká..keďže už tých pár fór na túto diskusiu som si prečítala..takže viem o čom a o kom píšeš :D

ešte raz díky..:thumbup:

martinw, to vyzerá dosť zaujímavo..nás však skôr láka taký bungalov aký je aj tam na výber...a ak by som ťa mohla poprosiť ešte, nevieš nejaké info ešte okolo toho?cena pozemku asi v tom nieje zahrnutá, však?

diky :)
11.11.2013 19:20
hary01
Príspevkov: 12011
Karol by sa do Rakuska netrepal....len zabudol povedat,ze je tam 24r....

Kiska mozete to urobit tak,ze napr budete rok dva v rakusku byvat pracovat setrit a uvidite casom ci chcete tam zit,alebo nie....lebo kupit si niekde nehnutelnost bez toho aby som vedel aky je tam zivot a co tam budem dlho nieje rozumne,..mozete si kupit nehnutelnost niekde na sk vo svojom rodnom kraji a v rakusku zit cely zivot v ponajme...
12.11.2013 07:49
marika2772
Príspevkov: 14776
iconhary01:
Karol by sa do Rakuska netrepal....len zabudol povedat,ze je tam 24r....

mudrlant, zas nevie čo čítal.......heavyho sa totiž nikto nepýtal kedy do AT odišiel, ale išlo o názor, ako by to v ich veku riešil on .....BARON - DILINO.....;)
12.11.2013 08:18
hary01
Nap ludia co maju byt vo svojom osobnom vlastnictve v Bratislave pre nich je vyhodnejsie mat Rakusko na peniaze a v Bratislave neplatia najom...ako Materholm pendler...:)
12.11.2013 09:14
hary01
Marika mas pravdu...mi slovaci v zahranici zijeme o konzervach a salame z tesca:)
12.11.2013 09:16
hary01
nieco pre moju Mariku najmilovanejsiu a nascestovanejsiu :D :D :D

http://www.aktuality.sk/clanok/239436/prezidentsky-kandidat-behyl-ludia-sa-citia-byt-pravom-oklamani/

Ale je to užívanie si dôchodku? Choďte sa pozrieť, ako žijú starí ľudia v rôznych domovoch dôchodcov a sociálnych služieb, aká je tam apatia. Oni sa niekedy cítia ako odložené zvieratká. Ľudia páchajú aj sociálne samovraždy. To nie je život. Problém je v tom, že systém nie je nastavený tak, aby mladí tvorili hodnoty, z ktorých by sa následne aj zabezpečil dôstojný život dôchodcom. Klasický systém o troch grošoch, kedy jeden vraciam, druhý sporím, resp. požičiavam a z tretieho žijem, tu nefunguje. My už prejedáme aj to, čo ešte nemáme. Dlh je totiž obrovský. A ja som zdesený, čo nastane, keď náš dlh prekročí hrubý domáci produkt.
12.11.2013 09:18
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconhary01:
Choďte sa pozrieť, ako žijú starí ľudia v rôznych domovoch dôchodcov a sociálnych služieb, aká je tam apatia.

V kolkych domovoch dochodcov si sa uz bol pozriet TY :confused:

A ja som zdesený, čo nastane, keď náš dlh prekročí hrubý domáci produkt.

Vy mate doma nejaky VAS vlastny hruby domaci produkt :confused: :confused: :confused:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
12.11.2013 09:31
marika2772
iconhary01:
Marika mas pravdu...mi slovaci v zahranici zijeme o konzervach a salame z tesca:)

MY slováci, ked už...;) ale očividne si myslel v jednotnom čísle, takže máš pravdu, písala a myslela som VYHRADNE TEBA, lebo aspoň TU každý niečo vo svojom živote dosiahol a nadobudol. Ci už doma, alebo v zahraničí.....samozrejme okrem Teba.....;)
12.11.2013 09:33
Rudiger
Pre kiska22 :

Ak teda zarabate dobre toto by stalo za uvahu : http://www.topky.sk/cl/13/1359205/Kupa-bytu-na-Machnaci--Povieme-vam-preco-ANO-
12.11.2013 09:36
marika2772
iconhary01:

dakujem to je od Teba veľmi milé......:rolleyes:
a len keby si mi vysvetlil spojenie mňa, s tým článkom....:blink: daj tvoj pohľad čo je HDP, a jeho vplyv na ekonomiku....:w00t:
12.11.2013 09:39
kocur
Príspevkov: 6416
iconhary01:

http://www.aktuality.sk/clanok/239436/prezidentsky-kandidat-behyl-ludia-sa-citia-byt-pravom-oklamani/

Ale je to užívanie si dôchodku? Choďte sa pozrieť, ako žijú starí ľudia v rôznych domovoch dôchodcov a sociálnych služieb, aká je tam apatia. Oni sa niekedy cítia ako odložené zvieratká. Ľudia páchajú aj sociálne samovraždy. To nie je život. Problém je v tom, že systém nie je nastavený tak, aby mladí tvorili hodnoty, z ktorých by sa následne aj zabezpečil dôstojný život dôchodcom. Klasický systém o troch grošoch, kedy jeden vraciam, druhý sporím, resp. požičiavam a z tretieho žijem, tu nefunguje. My už prejedáme aj to, čo ešte nemáme. Dlh je totiž obrovský. A ja som zdesený, čo nastane, keď náš dlh prekročí hrubý domáci produkt.

skus prejedat len to, co mas a uvidis ako sa tvoj hruby domaci produkt stane tensim. aspon usetris na toaletnom papieri... :lol:
12.11.2013 09:55
Rudiger
Chvíľka ( ekonomickej ) poézie pre mirecka :

Hary - rozdiel medzi HDP a produktom tvojho HC ( hrubého čreva ) je dost veľký aj ked to občas smrdí takmer rovnako :w00t:
12.11.2013 10:10
marika2772
iconkocur:

skus prejedat len to, co mas a uvidis ako sa tvoj hruby domaci produkt stane tensim. aspon usetris na toaletnom papieri... :lol:

kocur, ja by som tak strašne chcela počuť od neho čo je HDP a čo má s ekonomikou, že si to ani nevieš predstaviť....:D To jeho HDP je veľmi riedke, to sa už ani stenšiť nemôže...:rolleyes:
12.11.2013 10:22
kocur
Príspevkov: 6416
iconmarika2772:
iconkocur:

kocur, ja by som tak strašne chcela počuť od neho čo je HDP a čo má s ekonomikou, že si to ani nevieš predstaviť....:D To jeho HDP je veľmi riedke, to sa už ani stenšiť nemôže...:rolleyes:

obavam sa ale, ze toto tvoje zelanie ostane nevyslysane rovnako, ako zelania vsetkych co si kedy dovolili polozit mirkovi nejaku zmysluplnu otazku. nestojite mu ani za to, aby si odpoved vyguglil a odprezentoval... :lol:
12.11.2013 10:32

Choď na stranu 1Choď na stranu 012345Choď na stranu 2Choď na stranu 5