Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 01234Choď na stranu 2Choď na stranu 4
marekwojcik
Príspevkov: 13
Upozornoval som z vlastnych skusenosti na podvodne inzeraty, aby ludia na to nedoplatili tak ako ja pred par dnami. No vy ste moje upozornenie vymazali. A hlavne pofiderni inzerat ktory ponuka jeden cech do rakuska tam je. Nechapem o serioznosti tejto stranky. Ludia by mali byt upozorneni na vselijakych podvodnikov no vy radsej date priestor tym zlym.
28.06.2014 08:35
marekwojcik
chcem upozorniť na pracu v Rakúsku. Dotyční pán česky hovoriaci sľubuje pracu v Rakúsku do B I L L I . Pozor nenaledte. Píta peniaze za ubytovanie a pracu neposkytne. Spolupracuje s jednou slovenskou romkou... Hovorí si pán "Steiner". Meno si mozno zmení... Jeho tel. cislo je 00 43 650 3026287. Ale pozor tiez ho uz nemusi používať... Dohodí vam pofiderne zmluvy v ang. jazyku. V pripade podozrenia si to overte ich firmu... Povedzte, ze mate známych na polícii,ze si to chcete overiť a potom uvidíte ako zdrhnú...Nedajte sa oklamať!!!!!
28.06.2014 08:39
marekwojcik
pizzeria DA VIVCI
ladislav horvath (ladislavhorvath)|st.laco@centrum.sk|00436604915335|26.06.2014

ako je mozne ze stale ponukaju pracu na take miesto .sef ktori nenavidi krestanou sikana slabe slovo jest budete iba cestoviny a vajicka a nakoniec vas aj tak nevyplati a odrbe na hodinach malo bi sa to riesit na vissich miestach co tam robia zo slovakmi
28.06.2014 08:40
marekwojcik
P O Z O R Aj na tento inzerát a radsej si ho overit!!!!!!!!::sneaky: ..................................................................Nabizime praci v Nemecku pobliz města Zeitz. Jedna se o mega-sklad známého obchodního retezce.V tomto objektu ma nase Personalni firma zastoupeni v mnoha oddeleni napr.: baleni-vybalovani, nakladani na palety, baleni kvetin, uklid haly atd.…práce je vhodna jak pro muze tak zeny, kteří jsou fit a mají vazny zajem o nabizene místo. Smlouva je na HPP(odvody platí firma) a pracuje se na dve smeny 7-9 hodin. Na turnusy nelze. Plat 9Euro brutto + mesicne Bonus za vykon. Dovolena 24 dni, peníze na dovolenou a vanoce (IGZ Tarif).Nastup mozny ihned. Proplaceni cesty.Pozadujeme dobry zdravotni stav a kondici a znalost Nemeckeho jazyka (domluvit se). Dlouhodobejsi spoluprace vitana. Zaslete prosim kvalitni zivotopis v NEMECKEM jazyce na email Personal.1@gmx.de (bez zivotopisu nereagujeme) a zanechte prosim telefonicky kontakt. Vse je bez poplatku a provize.
28.06.2014 08:45
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconmarekwojcik:
Upozornoval som z vlastnych skusenosti na podvodne inzeraty, aby ludia na to nedoplatili tak ako ja pred par dnami. No vy ste moje upozornenie vymazali. A hlavne pofiderni inzerat ktory ponuka jeden cech do rakuska tam je. Nechapem o serioznosti tejto stranky. Ludia by mali byt upozorneni na vselijakych podvodnikov no vy radsej date priestor tym zlym.

To potrebujete este za ruku vodit? To nerozoznate podvod od serioznej ponuky? Ked nie, tak je vam to sudene...
28.06.2014 10:50
hary01
Príspevkov: 12011
Billa v Rakusku si hlada sama personal a nespolupracuje so slovenskymi spekulantami a podvodnikmi...zial heavy chudoba zufalost bieda a nemat co do ust robi svoje..preto su ludia co nemaju nemcinu a peniaze zufaly a naletia kazdemu...
28.06.2014 11:16
janaka
Príspevkov: 5969
prepac, ale ak niekto zaplati za ubytovanie dopredu, koli "pracovnej zmluve v bille", tak nemoze byt normalny, aj ked je zufaly:blink:
28.06.2014 11:20
hary01
Janaka suhlasim,zial to robi ta beznadej a zufalstvo ktore je sucastou zivota na slovenska..
28.06.2014 11:21
heavy
Chudoba nie je ospravedlnenie, aj chudobny clovek moze pohnut rozumom... to su vsetko dobrodruhovia, zodpovedny clovek takto nekoná... a este sa s tym idu chvalit do televizie, ja by som sa od hanby prepadol...
28.06.2014 11:21
heavy
iconjanaka:
prepac, ale ak niekto zaplati za ubytovanie dopredu, koli "pracovnej zmluve v bille", tak nemoze byt normalny, aj ked je zufaly:blink:

poviem to tak trochen expresivnejsie, keby nebolo debilov, nebolo by ani podvodníkov...;)
28.06.2014 11:22
marekwojcik
moji zlaty mudrci... Nikto sa stym nechvali!!! len som chcel upozornit na taketo individuá ktorych je plne rakusko a hlavne k najväscimi podvodnikmi patria SLOVACI a cesi. Necudujem sa, ze v at nas nemusia! Slovak slovaka radsej ojebe ako keby mu pomohol. Hlavne ze nadavaju na turkov a poliakov a neviem na koho este a slovaci su najväscimi uboziakmi... bohuzial! cest vynimkam.
28.06.2014 15:49
hary01
Marek vzdy to tak bolo...cest vynimkam...ja ti mozem odporucit,len posielat ziadosti priamo rakuskym ci nemeckym zamestnavatelom...zabudnut na dakeho slovaka a podobne...ty a zamestnavatel...ty a rakusky zamestnavatel...nie juhoslovan poliak turek...to je riziko odrbu velke....Marek chces pracovat v rakusku?aku mas nemcinu?
28.06.2014 16:23
hary01
http://www.mcdonalds.at/karriere/freie-stellen

kontakt priamo na mc donalds...vyplnte si onlinebewerbung priamo je to na mc donalds odoslite...:thumbup:
28.06.2014 18:17
marekwojcik
diky za pomoc a aj za link. Nemcinu mam slabu, ale anglictinu perfektnu. No v rakusku s ang. jazykom velmi nepochodiš. A na margo tych podvodov, tak to nejde iba o mna. Ja som sa uz poucil na vlastnych chybach. Aj ked som neprisiel ani o cent, no poniektory by im skocili na to. A uz som dost opatrny. No chcel som upozornit ludi aby nenaleteli na podobne inzeraty. To je asi vsetko.
28.06.2014 22:10
hary01
http://restauracie.etrend.sk/restauracie-aktuality/viedenske-hotely-hlasia-straty.html
29.06.2014 08:34

Choď na stranu 1Choď na stranu 01234Choď na stranu 2Choď na stranu 4