Diskusia

marika2772
Príspevkov: 14776
iconkarla23:
Marika ako sa pomaha dusiam v ocisci? Jednoducho...ked zanich das obetovat svetu omsu ...a ked sa zanich budes modlit svety ruzenec k Pannej Marii....a kazdy clovek aj Ty mas v rodine zosnulych ktori potrebuju tuto pomoc. :blink:

Co je OCISCEC? ZANICH je co v slov.gramatike? SVETU omšu nepoznam...ani SVETY ruzenec....
Na zvyšok tej komunist.vychodnej europy z ktorej si vzal "roha" smerom do tej kapitalist.zapadnej europy už nereagujes.
Prečo si z toho komunis.blahobytu zdrhol, "drhnes" a budujes ten kapitalistický západ.
Prečo nepomáhas, nepracujes pre krajinu kde si sa narodil? SvEty ruzenec sa môžeš modliť aj v Kežmarku Ty vlastenec.
Kydas na kapitalizmus ako taký, ale zároveň si to tohto systému ušiel zarábať, a na komunistické Slovensko si sa "vyprdol"...Ty svEty ruženec...
Uz si sa oženil...?
21.08.2018 13:38
karla23
Príspevkov: 1304
Marika nastuduj si to...zacni sa sama vzdelavat v krestanskych temach...kup si tu knihu...moznosti mas....:) ...po smrti je bozi sud...ked dusa ide do neba nemusi rodina davat zanu na svete omse ani sa modlit...ked ide do ocisca musi sa dat na svetmu omsu a modlit sa svety ruzenec....ocistec je miesto kde sa dusa ociscuje aby po ocisci prisla cista pred Boha a isla do neba....a ked dusa je poslana do pekla ani modlitby ani omsa nepomoze.....cas mas mozes si nastudovat.....Tym ze mi na zemi nevieme kde ide dusa je nasou povinnostou za duse zomrelych davat na svete omse a tym padom sa skrati cas ich utrpenia v ocisci ...

http://www.boziemilosrdenstvo.sk/ocistec/rozhovor_maria_simma.html

Marika tu Maria Simma rakuska zena ktora napisala tu knihu ti v clanku vysvetli co je ocistec....

https://minoriti.sk/index.php/aktuality/1-aktuality/250-preco-a-ako-sa-modlit-ruzenec

Marika nech sa paci mas tu dva clanky nastuduj si to...ked je Ti to nahodou malo informacii kludne si kup tu knihu...ja ju citam....bude ta ta zaujimat lebo po smrti nic nekonci prave naopak zacina....:)
21.08.2018 13:49
marika2772
Príspevkov: 14776
iconkarla23:
Marika nastuduj si to...zacni sa sama vzdelavat v krestanskych temach...kup si tu knihu...moznosti mas....:) ...po smrti je bozi sud...ked dusa ide do neba nemusi rodina davat zanu na svete omse ani sa modlit...ked ide do ocisca musi sa dat na svetmu omsu a modlit sa svety ruzenec....ocistec je miesto kde sa dusa ociscuje aby po ocisci prisla cista pred Boha a isla do neba....a ked dusa je poslana do pekla ani modlitby ani omsa nepomoze.....cas mas mozes si nastudovat.....Tym ze mi na zemi nevieme kde ide dusa je nasou povinnostou za duse zomrelych davat na svete omse a tym padom sa skrati cas ich utrpenia v ocisci ...

http://www.boziemilosrdenstvo.sk/ocistec/rozhovor_maria_simma.html

Marika tu Maria Simma rakuska zena ktora napisala tu knihu ti v clanku vysvetli co je ocistec....

https://minoriti.sk/index.php/aktuality/1-aktuality/250-preco-a-ako-sa-modlit-ruzenec

Marika nech sa paci mas tu dva clanky nastuduj si to...ked je Ti to nahodou malo informacii kludne si kup tu knihu...ja ju citam....bude ta ta zaujimat lebo po smrti nic nekonci prave naopak zacina....:)

Mirko dakujem za odbor.literaturu......ešte mi odpovedz na otazky ohľadom výhod komunizmu z ktorého cela tvoja rodina "zdrhla"...do toho "hnusneho kapitalizmu"....prečo na tych kapitalistov robite, a nepodporujete ten "skvely socializmus" s patrickami v ruke a modlenim svEteho ruzenca, aby ste ocistili duše zomrelych.?
Peklo, nebo, patricky, modlenie., "ociscec"....Mirko Tebe uz total preplo...?
A uz si sa ozenil s tou so spinkou za nechtami?
[Naposledy editoval marika2772, 21.08.2018 20:36]
21.08.2018 17:44
pitu47
Príspevkov: 11874
toto by sa mohlo zjednodusene volat: Ako mirko pomocou ocisca a svetej panenky skakavej v lete prebral mariku zo zimneho spanku
21.08.2018 22:38
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
iconkarla23:
https://cestovanie.sme.sk/c/1546923/do-mariazellu-mieria-putnici-z-celej-europy.html

Tu si mozete precitat clanok o historickej udalosti v Rakuskom Mariazellu....:thumbup:

Mirko, ja som bol minuly tyzden. Organizujem put uz 10 rokov - ide nas okolo 60-70 - 4 dni ... okolo 100 km...
21.08.2018 23:30
karla23
http://modlitba.sk/?p=2788

Je napísané v liste Galaťanom 6,7 : Nemýľte sa: Boh sa vysmievať nedá. Čo človek zaseje, to bude aj žať.

Tu sú príklady nejakým mužov a žien ktorí zosmiešňovali Boha:

John Lennon (anglický spevák)
Niekoľko rokov dozadu počas rozhovoru pre American Magazine povedal:
„Kresťanstvo zanikne, vytratí sa. Nemusím sa o tom hádať, som o tom úplne presvedčený.
Ježiš bol OK, ale jeho témy boli príliš jednoduché. Dnes sme my slávnejší než On.“ (1996) Lennon, po tom čo povedal že Beatles boli slávnejší než Ježiš Kristus bol strelený 6 krát.

Tancredo Neves (Prezident Brazílie)

Počas jeho predvolebnej kampane povedal, že ak dostane 500,000 hlasov tak ani Boh nebude môcť zabrániť aby bol prezidentom. Dostal hlasy, ale ochorel a deň predtým ako mal byť vymenovaný za prezidenta, zomrel.

Cazuza (bi-sexuálny brazílsky skladateľ, spevák a poet)

Počas jeho show v Rio de Janeiro fajčil cigaretu, vyfukoval obláčiky dymu do vzduchu a povedal: „Bože, to je pre teba.“
Zomrel vo veku 32 rokov keď mal AIDS a v ukrutných bolestiach.

Thomas Andrews – človek ktorý dal postaviť Titanic
Po jeho konštrukcii sa reportér opýtal aký bezpečný je.
S iróniou v hlase odpovedal:
„Ani Boh ho nemôže potopiť.“
…všetci vieme čo sa stalo s Titanicom… 1523 obetí tejto katastrofy.

Marilyn Monroe (americká herečka)
Bola navštívená najväčším americkým evanjelizátorom Billym Grahamom počas prezentácie jej show. Billy povedal že Duch Boží ho poslal aby jej kázal. Po vypočutí toho čo chcel kazateľ povedať, odpovedala: „Ja nepotrebujem vášho Ježiša.“
O týždeň neskôr bola nájdená mŕtva v jej apartmáne.

Bon Scott (spevák)
Bývalý vokalista AC/DC. V jednej piesni z roku 1979 spieval:
„Nezastavujte ma, idem cestou dolu, dolu na diaľnici do pekla.“
19. februára 1980 Ben Scott bol nájdený mŕtvy; zadusený vlastnými zvratkami.

Campinas (v roku 2005, Brazília)
Skupina priateľov, opití, išli vyzdvihnúť ďalšiu ich priateľku.
Matka odprevádzala túto dievčinu k autu a bola veľmi znepokojená opilstvom ostatných, tak povedala dcére držiac jej ruku: „Moja dcéra, choď s Bohom a nech Ťa ochráni.“
Ona odpovedala: „Iba ak by Boh cestoval v kufri, pretože tuná sme už plní.“
O hodinu neskôr, matka sa dozvedela že sa stala vážna havária a všetci zomreli.
Dokonca auto nedokázalo byť rozpoznané o aké auto išlo, ale kufor auta bol neporušený.
Polícia dala informáciu, že si nevedia vysvetliť ako mohol kufor zostať neporušený.
Na ich prekvapenie, vo vnútri kufra bola škatuľa s vajíčkami, ani jedno nebolo rozbité

Christine Hewitt (Jamajská žurnalistka a zabávačka)
Povedala, že Biblia (Slovo Božie) bola najhoršou knihou aká kedy bola napísaná.
V júni 2006 bola nájdená zhorená na nepoznanie vo vlastnom automobile.

Ešte oveľa viac dôležitých ľudí zabudlo že nie je iné meno ktorému by bola daná taká autorita ako menu Ježiš. Veľa ľudí zomrelo, ale len Ježiš vstal a stále žije.
22.08.2018 07:51
2Jana2
Príspevkov: 493
iconkarla23:
....vsetko oco budete ziadat cez modlitbu sveteho ruzenca k Pannej Marie dostanete ...a dnes ked europa celi navalu cudzich kultur ktori nemaju dobre umysly s europou tak modlitba ruzenca na zachranu nasej kultury ma svoj vyznam..cize kazdy krestan sa moze pomodlit svety ruzenec a prosit svetu Pannu Mariu na zachranu nasej kultury a europy. Tie clanky su dokazom toho ze je to mozne.

:confused: Mirko, ja som netusila, ze je to take jednoduche ! Co to ti politici stale riesia ? Migraciu, ochranu hranic, kvoty ...Este na to neprisli, ze staci sa modlit :confused:

Mirko, vysvetli mi prosim jednu vec . Ako moze Pan Boh pripustit, aby sa rodicom, ktori sa neustale modlia, su silne veriaci, narodi syn postihnuty /dawnov syndrom / dcera zdrava, ale v 17 - rokoch prave zomrela na rakovinu ! Modlili sa k Panenke Marii, Panu Bohu aj k Jezisovi, aby nezomrela. Nepomohlo ! Kde je spravodlivost ? V jednom z tych odkazov si pisal, ze neveriaci / napr. Lenon / boli Panom Bohom za to potrestani smrtou. Ako to vlastne je :confused:
22.08.2018 22:47
karla23
Šesťstranový obsiahly psychologický posudok, zostavený z poverenia profesora teológie Dr. Ewalda Böhma z Innsbrucku, potvrdzuje, že u Márie Simmy nemôže byť ani reči o hystérii či psychopatii.
23.08.2018 07:16
karla23
Ešte jeden zážitok Márie Simmy s dušami z očistca. „Bolo to v roku 1954 pri veľkej lavínovej katastrofe. Istý 20-ročný mladík (býval v dome, ktorý bol dobre chránený pred lavínami) počul v noci výkriky o pomoc. Hneď vstal a chcel ísť von, no jeho matka ho zdržiavala: ‚Teraz by mali pomáhať iní. Keď počuť takéto praskanie, je to vonku príliš nebezpečné.‘
Jej syn sa ale nedal zadržať a išiel na pomoc tým, ktorí pomoc potrebovali. Lavína však zasypala aj jeho a on zomrel.
Už po dvoch nociach prišiel ku mne a prosil ma, aby som dala za neho odslúžiť tri sväté omše. Jeho príbuzní sa čudovali, že by mohol ísť do neba tak rýchlo, veď nábožensky veľmi horlivý nebol. Mne však tento mladík povedal: ‚Boh bol ku mne taký milostivý, pretože som zomrel v službe lásky k blížnemu. Už nikdy viac vo svojom možnom ďalšom živote by som nebol mal takú šťastnú hodinu smrti.‘ Áno, až vo večnosti zistíme, ako dobre to s nami Pán Boh myslí.“
23.08.2018 07:17
karla23
Janka na tomto pripade mozes vidiet ze Boh urci pre nas vhodny okamich smrti ktori sa nam alebo rodine nemusi mozno pacit...ale Boh vie co robi...a po smrti ked vsetko dobre dopadne ze clovek je spaseny je stastny ze je v nebi alebo ocisci a na zem by sa nechcel vratit...tie duse po smrti maju uz vecie vedomosti a poznania ako mi na zemi a ked aj trpia v ociscovom ohni aby boli spasene a neskor prisli do neba su stastne ze uz su tam. Preto ked vela z vas ludia nedavate za svojich zomrelych na svete omse na ich umysel urobte to a ulahcite im prechod z ocisca do neba-ak boli spasene . Vela ludi to nerobi a dusa oto viac trpi ak je v ocisci. Pomozte svojim zomrelym a oni ked sa dostanu potom do neba budu sa za Vas prihovarat a pomahat.
23.08.2018 08:54
2Jana2
iconkarla23:
Janka na tomto pripade mozes vidiet ze Boh urci pre nas vhodny okamich smrti ktori sa nam alebo rodine nemusi mozno pacit...ale Boh vie co robi...

No dakujem pekne za takyto pristup :( Tato rodina potrebovala mat dceru doma fyzicky, aby rodicom pomohla s ich postihnutym synom, ked nebudu vladat a uz tu nebudu. Ze je dcera v nebi / podla tvojej teorie je tam urcite, ani ociscom nemusela prejst / je pre nich slabou utechou, napriek tomu, ze su velmi, velmi pobozni ! Na Pana Boha sa velmi hnevaju !

Takze tak, Mirko. Nepresvedcil si ma ! A s tou Europou je to ako ? Fakt nam vsetkym pomoze, ked sa budeme modlit kazdy den ?
23.08.2018 09:58
karla23
Popros niekoho ineho Janka aby Ti to lepsie vysvetlil....:)
23.08.2018 12:18
2Jana2
iconkarla23:
Popros niekoho ineho Janka aby Ti to lepsie vysvetlil....:)

Mirko, ty si s tym zacal :) Ja som si len naivne myslela, ze vies o com pises ;) Zda sa, ze nie. Skopirujes nieco, vlozis sem, zaplnis niekolko stran diskusneho fora a pritom odmietas diskutovat . Ludia ti tu kladu normalne otazky - o tom diskusia je - a ty len dokola kopirujes, kopirujes a zda sa, ze nevies co :confused:
23.08.2018 12:53
pitu47
Príspevkov: 11874
icon2Jana2:
Ja som si len naivne myslela, ze vies o com pises ;)

ten bol dobry, 2Janke :lol: mirko nikdy nevie, nevedel a ani nebude vediet o com pise :lol: len si ho zase odplasila :lol: :lol: :lol:
26.08.2018 15:23
2Jana2
iconpitu47:
icon2Jana2:
Ja som si len naivne myslela, ze vies o com pises ;)

len si ho zase odplasila :lol: :lol: :lol:

:confused: preco odplasila ? Ved som k nemu mila :rolleyes: Tesila som sa na zaujimavu diskusiu - Nazov temy bol tak slubny ;) Skoda:(
26.08.2018 20:29