Diskusia

pitu47
Príspevkov: 11874
naveky mirecek :lol:
26.10.2019 23:12
janaka
Príspevkov: 5969
iconmarika2772:
iconjanaka:
na uzavretom oddeleni "psychiatrije" maju pacienti aj pristup na Internet:blink: halt, demokracia:w00t:

A vivat Jožko N....:D

vitaj, Marika;) a coze, coze, Jozko N je nas mirecek? na pokeci, ci?
27.10.2019 00:25
janaka
iconVlado:
Mne je milsie ked sa Mirecek modli ruzenec a nam o tom napise, ako ked pisal o byvalych casoch a ako bolo vsetko lepsie
:thumbup:

... alebo podobne veci, ktore ani nechcem opakovat.

Takze pochvaleny bud...
:rolleyes:

to on ma teraz taku fazu, podla toho, kto ho manipuluje...o pol roka bude mozno vyznavat kima alebo trumpa;)
(od kotlebu uz nejak ustupil)
27.10.2019 00:29
karla23
Príspevkov: 1304
Posmeskari smejete sa z viery a modlitieb...v hodinu smrti si vsetci spomeniete na tento smiech....sam som pocul ako dvaja ludia osmievali modlitbu a ludi ktori su veriaci...jeden o par dni z autom havaroval ...prezil,...auto dost poskodene...druhy sa dolamal cely na bicykli....;)
27.10.2019 19:33
janaka
iconkarla23:
Posmeskari smejete sa z viery a modlitieb...v hodinu smrti si vsetci spomeniete na tento smiech....sam som pocul ako dvaja ludia osmievali modlitbu a ludi ktori su veriaci...jeden o par dni z autom havaroval ...prezil,...auto dost poskodene...druhy sa dolamal cely na bicykli....;)

zase pises blbosti: ak si veriaci, tak je to tvoja vec, a nedavaj to Sem na Internet; a ak sa modlis, tak potichu, howgh
a vies co je to heuchler? to si ty- ja sa nesmejem z modlitieb, a ani sa nesmejem, to je zas len tvoj blud vymysleny:blink:
to co Sem davas nie su ziadne modlitby, si niekde nieco skopiroval a nutis nas aby sme to citali; ja Sem tiez nedavam nieco, co zaujima LEN MNA, nenutim nikoho, aby to cital, sa uvedom:huh:
[Naposledy editoval janaka, 28.10.2019 00:46]
27.10.2019 23:32
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
...niekomu nieco ako trvalu invaliditu priat, nie je prave krestanska myslienka, alebo v zmysle milovat svojho blizneho. Alebo?

:huh:
.
28.10.2019 00:10
janaka
:thumbup:
28.10.2019 00:35
janaka
a okrem toho, takto, ako mirec, sa vyjadrujuju sektari, samani a prislusnici ciernej magie, a nie krestania!:confused:
Ja neviem uz, na com naozaj fici, ale bude to pekne svinstvo, mal by s tym prestat:thumbdown:
28.10.2019 00:41
karla23
Janaka mas to popletene v hlave...ale bud rada ze mozes zit v konzumnej viedni..kochaj sa tejto prazdnote...zijes v metrixe a riadnom....:cry:
28.10.2019 07:35
karla23
odporucam si pozriet reflex do zadu asi par tyzdnov...dievca v Cesku bralo antikoncepciu..pekna sympaticka zena...a stalo sa to ze raz odpadla a ochrnula ponej...ako vedlajsi ucinok antikoncepcie...zdravie poskodene zena sa dostava z najhorsieho....davajte si pozor co jete...;)
28.10.2019 08:01
janaka
iconkarla23:
Janaka mas to popletene v hlave...ale bud rada ze mozes zit v konzumnej viedni..kochaj sa tejto prazdnote...zijes v metrixe a riadnom....:cry:

haha, kto tu zije v matrixe (to si zase niekde skopiroval:w00t: ), to hovri ten pravy:lol: a v hlave to mas popletene jedine ty, ja nastastie zijem v realite a neberiem ziadne drogy:P
28.10.2019 12:04
janaka
iconkarla23:
odporucam si pozriet reflex do zadu asi par tyzdnov...dievca v Cesku bralo antikoncepciu..pekna sympaticka zena...a stalo sa to ze raz odpadla a ochrnula ponej...ako vedlajsi ucinok antikoncepcie...zdravie poskodene zena sa dostava z najhorsieho....davajte si pozor co jete...;)

no vidis, bud rad, ze nie si zena:lol: musel by "jest" antikoncepciu":w00t:
28.10.2019 12:07
karla23
Pápež Pius XII. zomrel v Castelgandolfo 9. októbra 1958. V ten deň Pio povedal mníchovi: “Pius XII. je v nebi, videl som ho tam počas svätej omše.”

Jednu noc Pio sedel sám, modlil sa, keď vtom prišiel istý starý muž a sadol si vedľa neho. Pio spomína: “Pozrel som sa na neho, ale nevedel som vôbec, ako sa mu v tej hodine podarilo dostať do kláštora. Spýtal som sa ho: Kto ste? Čo chcete?” Muž odpovedal: “Páter Pio, ja som Pietro di Mauro, prezývaný Precoco, zomrel som v tomto kláštore 18. septembra 1908 v cele číslo 4. Som v očistci a potrebujem omšou oslobodiť moju dušu. Boh mi dovolil prísť k vám a požiadať vás o vaše modlitby.” Keď páter počúval jeho príbeh, povedal: “Môžete si byť istí, že zajtra budem sláviť omšu za vaše vyslobodenie.” Páter Pio bol rozrušený, povedal nadriadenému otcovi Paolinovi da Casacalendovi všetko o tom, čo sa stalo a požiadal ho, aby mohol sláviť omšu za otca Pietra. Otec Paolino dal povolenie. Neskôr šiel na matriku overiť údaje o danom mŕtvom mužovi. V čase, keď mŕtvy navštívil Pia, strhol sa oheň a ten zabil muža s týmto menom.

Pio napísal Cleonice Morcaldi mesiac po smrti jej matky: “Dnes ráno tvoja mama odletela do raja, videl som ju počas svätej omše.”

Pio raz povedal otcovi Anastasiovi di Roio: “Jednu noc som bol sám na chóre a videl som, že niekto v neskorých hodinách čistil oltár. Požiadal som ho, aby šiel spať, lebo bolo neskoro. On mi odpovedal: “Som kňazom ako vy. Tu som prežíval svoj noviciát a keď mi prikázali starať sa o oltár, často som prešiel okolo bohostánku bez toho, aby som si ho správnu uctil. Pre tento hriech som v očistci a Pán ma poslal k Vám. Od vás závisí, koľko dlho budem musieť trpieť v týchto plameňoch.” Pio mu povedal, aby čakal až do rannej omše, načo mŕtvy povedal: “Krutý!” a zmizol. Pio hovorí o rane v jeho srdci, lebo ho mohol ihneď poslať do raja, no namiesto toho musel mŕtvy zostať ešte jednu noc v plameňoch očistca.

Páter Pio povedal otcovi Onorato Marcucciovi, ktorý mu pomáhal. “Včera večer som nebol k vám dobrý a nedal som vám spať. Premýšľal som nad tým, ako vám to nahradiť, a tak som si zaumienil, že vašu matku pošlem do raja.”
31.10.2019 18:17
karla23
Vlado ja nikomu neprajem nic zle,nieto trvalu invaliditu..mohol by si ma trosku poznat....zamerne som napisal to co som v zivote zazil pri ludoch ktory osmievali vieru boha veriacich ze zle sa im stali urazy..neskoncili ako invalidy...ja si myslim ze to pan boch varuje tych ludi...ty ako veriaci by si mal vediet ze oan Boh sa osmievat neda.
31.10.2019 22:55
karla23
Vlado mozes mi verit ze ja ako veriaci som bol v soku ztoho.
31.10.2019 22:56