Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 012345Choď na stranu 2Choď na stranu 5
karla23
Príspevkov: 1304
https://www.infovojna.sk/article/slovenskom-sa-siri-nebezpecny-neoliberalny-virus-dobry-anjel-20-zastavme-zlo-prezlecene-za-dobro?fbclid=IwAR2qH9bjmhFsGLYjv08XC-XZHKKaQqv2FBNDLboIbFDtdk-x11gLEhRzvd4

https://www.infovojna.sk/article/genderizmus-v-skolke-v-hamburgu-chlapcom-radia-ist-na-karneval-ako-morske-panny

Pouvazujte koho budete volit za prezidenta...ci budeme podporovat moralny upadok spolocnosti,alebo budete za tradicnu rodinu muz a zena.
10.03.2019 10:33
janaka
Príspevkov: 5969
mirko, ked ty zijes v BRD, mal by si volit tam, aby si zachranil tradicnu rodinu a deti v kita pred moralnym upadkom, ci?:-/
10.03.2019 12:35
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
je to zaujimave pozorovat volbu prezidenta SK zvonku. Kedze nemam obcianstvo - nemusim tam ani volit.

Co ma velmi zaraza a zanechava vo mne smutok je agresivita v socialnych mediach. To co je?!?
Ja mam dojem, ze sa nevoli kandidat, ktory ma presvedcil - ale len najmensie zlo.
:scared:

Podla mna to maju kandidati bez strany, ktora by ich podrzala svojou clenskou zakladnou tazsie. Samozrejme, da sa to kompenzovat s investiciami ale to my tu v Rakusku ani nepozname. Tu bezi cela strana za svojho kandidata. Ked ho zvolia tak ma aj "home-base", ktora ho dalej podporuje a moze aj nieco "bewegen"...

nie?
10.03.2019 18:01
janaka
toto sme uz na sk raz mali: volit mensie zlo - meciar alebo gasparovic... volila som mensie zlo;)
uz len ten vyrok - zlo - hroza, ale inak sa nedalo
10.03.2019 19:37
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
.. tak to mame za sebou .. 1. kolo...
17.03.2019 23:14
pitu47
Príspevkov: 11874
iconVlado:
.. tak to mame za sebou .. 1. kolo...
kolo kolo mlynské, ale aj pred sebou :thumbup: a držíme palce :thumbup: len mirko už plače
18.03.2019 12:32
janaka
Mozno place a mozno nie:-/ Kotleba ziskal pomerne vela hlasov...na prezidenta to nestaci, ale:blink:
19.03.2019 12:30
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
Ja som volil Zuzanu, ale, ze by ona bola mensie zlo, to sa mi nezda... je to jediny clovek tam, co stoji za to... inak samy bolsevik, nacista, ci henten trapny sudca...
30.05.2019 08:35
heavy
iconkarla23:

Pouvazujte koho budete volit za prezidenta...ci budeme podporovat moralny upadok spolocnosti,alebo budete za tradicnu rodinu muz a zena.

INFOVOJNA, to je kvalitka sama o sebe, naozaj len pre lúzrov...:w00t:
30.05.2019 08:38
karla23
Karol...Zuzanka je len produkt liberalnych medii ...ktore tlacia dopredu silne medialne skupiny...a oblbnuti ludia skocili na tuto pascu...;)
30.05.2019 08:38
karla23
Karci...Ty stary emigrant...jak zijes?
30.05.2019 08:39
heavy
iconkarla23:
Karol...Zuzanka je len produkt liberalnych medii ...ktore tlacia dopredu silne medialne skupiny...a oblbnuti ludia skocili na tuto pascu...;)

Ale id... a taky Kotleba je produkt coho? Alebo ten stary, pomäteny bolsevik Harabin? Infovojna, Slobodny vysierac, Hlavne sracky, ZaV, Sputnik, AC24... mate to tazke, chlapci...
30.05.2019 08:48
karla23
Karol na Vas liberalov je zaujimava jedna vec...Vy mate sice plne usta slobody mieru lasky...no ako nahle ma ta druha strana iny nazor ...hned ste proti nej...a hned chcete obmedzovat...Vy vlastne ste taki isty ako Ty pred 89...medzi vami a timi druhymi nieje rozdiel....;) ...ludia citaju alternativu lebo vedia ze meanstrem je uz nedoveryhodny...a malo kto mu veri....ja citam napr obidva ...aj aj...a porovnavam....aj alternativa moze pisat hluposti ako meanstream....no vseobecne pise viac pravdy...a to ludia vycitia...;)
30.05.2019 08:54
heavy
iconkarla23:
Karol na Vas liberalov je zaujimava jedna vec...Vy mate sice plne usta slobody mieru lasky...no ako nahle ma ta druha strana iny nazor ...hned ste proti nej...a hned chcete obmedzovat...Vy vlastne ste taki isty ako Ty pred 89...medzi vami a timi druhymi nieje rozdiel....;) ...ludia citaju alternativu lebo vedia ze meanstrem je uz nedoveryhodny...a malo kto mu veri....ja citam napr obidva ...aj aj...a porovnavam....aj alternativa moze pisat hluposti ako meanstream....no vseobecne pise viac pravdy...a to ludia vycitia...;)

Woooow.... na vas, prakokotoch je tiez zvlastna jedna vec... kazdy kto nie je prakokot, nechodi na hrob Tisovi, nenosi zelenu mikinu, netrepe o slovenskych tradiciach, nemiluje Rusko, je slnieckar a neoliberal, vlastizradca, zapredanec a podobne keketiny... robite si zoznamy ludi, ktorych budete potom riesit, ked akoze taki pajaci ako Kotleba, Svec & co vyhraju volby a dostanu s k moci... to smrdi komunizmom spred roku 1989...
30.05.2019 09:02
karla23
Karol Karol...pises z cesty a bludy...ale mna si neprekvapil...Karol svet nieje ciernobiely..;)
30.05.2019 09:04

Choď na stranu 1Choď na stranu 012345Choď na stranu 2Choď na stranu 5