Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 012Choď na stranu 2Choď na stranu 2
karla23
Príspevkov: 1304
https://www.youtube.com/watch?v=ESbLdrWr2nk

Vypocujte si...:thumbup:
13.11.2019 09:51
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
no to je BEST OF darcekov ...skoda, ze na konci nepovedal co jeho navrhy stoja. Takto populisticky hadzat veci na stol, je lahko - super "da sa to nejakym sposobom" - ale hlavne ze ma predstavy.
13.11.2019 18:31
karla23
Banky maju dost penazi....a zdanit bohatych ludi...zamedzit vysokopostavenym uradnikom v bankam a inde aby brali milionove odmeny....Vlado ako krestan by si mal vediet co znamena socialna spravodlivost ...ale ty stale si na strane tych co maju vela...nepacia sa mi tvoje postoje....skus ist na mesiac robit do Ciech do fabriky ci unas balit maso za par euro...a potom okusis medicinu ktoru chces dnes inym podavat.:cry: :cry: :cry: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
14.11.2019 09:39
janaka
Príspevkov: 5969
iconkarla23:
Banky maju dost penazi....a zdanit bohatych ludi...zamedzit vysokopostavenym uradnikom v bankam a inde aby brali milionove odmeny....Vlado ako krestan by si mal vediet co znamena socialna spravodlivost ...ale ty stale si na strane tych co maju vela...nepacia sa mi tvoje postoje....skus ist na mesiac robit do Ciech do fabriky ci unas balit maso za par euro...a potom okusis medicinu ktoru chces dnes inym podavat.:cry: :cry: :cry: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

mirko, nezda sa ti, ze to prehanas? len ty mas socialne citenie ci co:confused: chod demonstrovat pred urad vlady, kecanim ani ty nic nevyriesis...tiez len preberas cudzie myslienky (Kotleba a Harabin.- ti tiez maju len plnu hubu kecov a co vyriesili? A ked by boli vo vlade, tomu veris, by nieco zmenili?:-/ )
nebud naivny:O ty Don Quijote z Mnichova:rolleyes:
14.11.2019 11:50
karla23
Janaka mas problem ztym ze Slovensko sa zobudza...ze iteckar Milan Kuruc zalozil zdruzenie pracujuca cnhudoba....neboj sa..ludia sa zobudzaju....pred uradom vlady ked chces skakat ako opica to mozes sama ist tam...stym nic nedosiahnes...nato musis ist inac...
15.11.2019 08:44
karla23
Janaka Kotleba aj ked daval dobre navrhy v parlamente vela stran ho sabotovalo....on nieje v koalicii ale opozici a to je rozdiel...tak ako v pripade brexitu...ktori sabotuju doma v anglicku niektori ...a hadzu polena pod nohy ci Mayvej vtedy alebo dnes Johnsonovi...;)
15.11.2019 08:52
pitu47
Príspevkov: 11874
iconkarla23:
J.a hadzu polena pod nohy ci Mayvej vtedy alebo dnes Johnsonovi...;)

my way :lol:
15.11.2019 12:09
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
mirecek: kazdy pomaha kde moze. Ty vies velke H, co kde robim.
:thumbdown:

Ked mas cas a chut - mozes ist aj do Ciech robit na pas (podobny job som uz robil ked som mal 17 rokov, takze viem si predstavit ako je).
Napis potom ako bolo
21.11.2019 12:23
janaka
iconkarla23:
Janaka mas problem ztym ze Slovensko sa zobudza...ze iteckar Milan Kuruc zalozil zdruzenie pracujuca cnhudoba....neboj sa..ludia sa zobudzaju....pred uradom vlady ked chces skakat ako opica to mozes sama ist tam...stym nic nedosiahnes...nato musis ist inac...

ty nemaj strach, ja som zu davno zobudena, a viem kriticky posudit na zaklade FAKTOV, co sa deje na sk a aj v ostatnych krajinach EU, lenze Slovensko je tak mala Krajina, ze kotleba a harabin ju nezachrania, toto si ti zobudeni neuvedomuju:O (okrem toho, sk nie je Svedsko ani Deutschland, migranti sa sk vyhybaju)
...dobre a ako na to musim ist?:blink: /Achtung!!otazka!!!:D /
21.11.2019 14:00
karla23
Vlado ja sa skor obavam ze uz davno si zabudol co sa deje vo fabrikach na pase...ako su ludia vyuzivany aky maju plat atd...oni zivoria neziju.:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
23.11.2019 09:05
karla23
Janaka ludia su len radi ze imigranti nechcu ist na Slovensko...nastuduj si ako vybuchuju auta vo Svedsku...aka je tam kriminalita utecencov...tam kriminalita stupa o 1400 percent a co som cital majitelia Volvo uvazuju o odstahovani fabriky zo Svedska lebo krajima ma uz tak zly imidz ze tam cudzinci kvoli kriminalite robit nechcu...Malmo ..nou gou zony..znasilnenia zien su tam den co den...;)
23.11.2019 09:07
karla23
Janaka tvoja opozicia ...

Sulik a SAS...clovek ktory chcel by mat cerstve pecivo aj v nedelu na stole, ale bol proti zavedeniu minimalnej mzdy na sk...jeho antisocialne riesenia su kazdemu zname.Keby on bol pri moci tak na sk si firmi uz robia co chcu so zamestnancami.

Matovic-https://vybrali.sme.sk/c/Kde-nabrala-zena-Igora-Matovica-17-5-miliona

https://www.etrend.sk/ekonomika/matovic-podla-policie-kratil-dane-hrozi-mu-7-az-12-rokov-vazenia.html

Kiska a nas dobry anjel sa vyjadril ze bolo by dobre keby Slovensko zobralo aspon tisic utecencov...po jeho danovych podvodoch kauzach a stretnutiach s medialnymi oligarchami s Esetu vie kazdy.

PS-to je zbytocne komentovat ...propagacia drog ...zosmiesnovanie robotnikov...ta nasa liberalna galerka.

Nevravim ze terajsia vlada je ukazkova ,ale je to podstatne lepsie nez to co je dnes v opozici a to co propaguju liberalne media...Smer lyncuju liberalne media...Pouvazujte ludia koho budete volit..kazdy znas chceme aby slovensko bolo stale bezpecnou krajinou kde nebudu perverzaci vladnut.
23.11.2019 11:57
janaka
iconkarla23:
Janaka ludia su len radi ze imigranti nechcu ist na Slovensko...nastuduj si ako vybuchuju auta vo Svedsku...aka je tam kriminalita utecencov...tam kriminalita stupa o 1400 percent a co som cital majitelia Volvo uvazuju o odstahovani fabriky zo Svedska lebo krajima ma uz tak zly imidz ze tam cudzinci kvoli kriminalite robit nechcu...Malmo ..nou gou zony..znasilnenia zien su tam den co den...;)

mna nemusis poucat co mam "nastudovat", mirko, aj ja mam internet;)
no tak vidis, sam pises, ze imigranti nechcu na slovensko, tak preco sa ich harabin a kotleby tak boja :blink:
23.11.2019 12:21
karla23
https://www.youtube.com/watch?v=RJ3hv5gR2Ps

Janaka vypocuj si rozhovor...Matovic a Prochadzka o Kotlebovi...:blink:
23.11.2019 12:23
janaka
iconkarla23:
Janaka tvoja opozicia ...

Sulik a SAS...clovek ktory chcel by mat cerstve pecivo aj v nedelu na stole, ale bol proti zavedeniu minimalnej mzdy na sk...jeho antisocialne riesenia su kazdemu zname.Keby on bol pri moci tak na sk si firmi uz robia co chcu so zamestnancami.

Matovic-https://vybrali.sme.sk/c/Kde-nabrala-zena-Igora-Matovica-17-5-miliona

https://www.etrend.sk/ekonomika/matovic-podla-policie-kratil-dane-hrozi-mu-7-az-12-rokov-vazenia.html

Kiska a nas dobry anjel sa vyjadril ze bolo by dobre keby Slovensko zobralo aspon tisic utecencov...po jeho danovych podvodoch kauzach a stretnutiach s medialnymi oligarchami s Esetu vie kazdy.

PS-to je zbytocne komentovat ...propagacia drog ...zosmiesnovanie robotnikov...ta nasa liberalna galerka.

Nevravim ze terajsia vlada je ukazkova ,ale je to podstatne lepsie nez to co je dnes v opozici a to co propaguju liberalne media...Smer lyncuju liberalne media...Pouvazujte ludia koho budete volit..kazdy znas chceme aby slovensko bolo stale bezpecnou krajinou kde nebudu perverzaci vladnut.

aka "moja opozicia?"
PS: vsetko lepsie ako smer- do hovna:w00t:
23.11.2019 12:24

Choď na stranu 1Choď na stranu 012Choď na stranu 2Choď na stranu 2