Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 21234Choď na stranu 4Choď na stranu 4
janaka
Príspevkov: 5969
iconnevedko15:
Presne ako aj ja. Môj dedo fašistov strieľal ak bude treba ani ja nebudem váhať.Liberálny fašisti sú ešte horší...A Harabin to je smiech cez slzy.Ako som tu už spomenul ten môj známy čo na zobral do AT tak ten s ním behá po Slovensku.Neviem ako sa prejavuje senilita, asi takto?

pojem liberalny fasista je blbost:rolleyes (ale viem, koho tym myslis, tych nevolim ani ja)
vela hlupych ludi naletelo ha-ra-bi-no-vi rapperovi:w00t:
20.02.2020 17:00
janaka
iconkarla23:
Nevedko15 to je vynikajuca sprava v tomto videu....na tejto informacii vidno ak sa krajina dostane prec z Eu a vystupi je slobodnejsia nepodlieha Bruselu a zacne si robit svoju politiku svoje zakony je slobodnejsia.....samozrejme tieto spravy neprinesu nikdy liberalne media tie budu vsetko zatajovat..musia..co sa im prikazu musia robit...;)

ty ides porovnavat Velku Britaniu s malym Slovenskom?:blink: panenkaskakava, zobud sa uz, ty snilek o malom Svajciarsku, to sa nikdy nestane, ak by sme vystupili z EU!:rolleyes:
20.02.2020 17:06
karla23
Príspevkov: 1304
Nevedko15 Ty si asi zabudol aky zivot bol v Rakusku do roku 1995 ked nebolo male Rakusko v eu a malo siling...zobud sa...ked potrebujes mat nad sebou palicu z Moskvy ci Bruselu mne je Ta luto...pred eu si nepoznal auto ci pribor? jedol si rukami? Tak ako Britania ktora teraz po vystupni z eu moze mat obchodne zmluvy s kazdym skym chce moze mat aj Slovensko...ale kdeze mi ako vzdy lezeme do riti vzdy niekomu mozes kludne spat budeme v eu dokym niekto dalsi nevystupi...casom rokmi vystupia dalsie staty...tomu ver ;)
20.02.2020 17:16
nevedko15
Od: Wiener Neustadt
Príspevkov: 27
No jo,lenže já mám dojem že my tam vlezieme hlbšie ako to od nás požadujú.Napr. za slov.štátu,potom Rusom a teraz najnovšie liberálnym fašistom. Ten výraz podľa mňa nie je blbosť,aj keď tie dve slová sa navzájom vylučujú.Už aj jedna americká kniha má ten názov.A stačí sa pozrieť čo sa na SK začína diať-zatváranie pre názor.Niečo ako v Nemecku v 1936.
20.02.2020 21:08
janaka
iconnevedko15:
No jo,lenže já mám dojem že my tam vlezieme hlbšie ako to od nás požadujú.Napr. za slov.štátu,potom Rusom a teraz najnovšie liberálnym fašistom. Ten výraz podľa mňa nie je blbosť,aj keď tie dve slová sa navzájom vylučujú.Už aj jedna americká kniha má ten názov.A stačí sa pozrieť čo sa na SK začína diať-zatváranie pre názor.Niečo ako v Nemecku v 1936.

taze tu mame predvolebnu debatku na vlastnu päst;) tak ty vravis, ze fasistov nevolis, ani harabina, lenze pojem liberalny fasista pouzivaju prave tieto strany:-/ nem rozumiem:-/
20.02.2020 23:52
pitu47
Príspevkov: 11874
iconkarla23:
Pitu preco nechces uznat co pise nevedeko a Janaka?

Mirko moj zlaty, ja uznávam všetko, čo píšu ľudia, ktorí niečo v rakúsku prežili a zažili a mám na rozdiel od TEBA aj vlastné skúsenosti...... Takže s ľuďmi ako sú Janake alebo Nevedko dokážem diskutovať a môžeme si vymienať názory a skúsenosti, ale s TEBOU sa to BOHUŽIAĽ NEDÁ !!!!! CHÁPEŠ ????? asi nie :lol: :lol: :lol:
21.02.2020 00:10
nevedko15
Myslím že pán Goldberg nebol členom ani jednej zo strán čo si spomínala. barnesandnoble.com/w/liberal-fascism-jonah-goldberg/1102811529
21.02.2020 06:12
janaka
iconnevedko15:
Myslím že pán Goldberg nebol členom ani jednej zo strán čo si spomínala. barnesandnoble.com/w/liberal-fascism-jonah-goldberg/1102811529

ok, viem o nom, ale kto to zacal pouzivat na sk? Myslim, ze tu je vela konspiracie z Hlavnych dristov, ktore zerie predovsetkych ha-ra-bin.
Ja som tu uz davnejsie napisala, ze tiez nesuhlasim so strkanim sa do zadku EU, merkelka uz mala byt davno odstavena, diktat bruselu je prehnany, ale: Slovensko prijima eurofondy, je tak? Ked chcem byt celkom nezavisly, musim byt sebestacny a to my nie sme, to len mirecek stale sniva o Slovensku ako o malom svajci stale:huh:
21.02.2020 09:30
nevedko15
https://www.iness.sk/stranka/9772-Eurofondy-nase-kazdodenne Tu je niečo z tých "výhodných " eurofondoch,no je veľmi pravdepodobné že nám to znížia.Nielen nám ale celej V4.
A príspevok od GB bude chýbať, budeme ho musieť doplniť... Ja nie som v tomto odborník.Ak chodíš s rakušanmi na pivo,tam sa najviac dozvieš.Tí nadávajú že aj Adi by sa červenal.
Ja mám teraz iné starosti,voliť ani nejdem lebo budem odcestovaný.Napíš mi prosím Ťa mail. Ďakujem
21.02.2020 09:58
karla23
Janaka v Eu nemusi byt ziaden stat...lebo aj ked Britania nedohodne nahodou zmluvu o volnom obchode co je dost mozne,lebo Britania sa neda vydierat Bruselom -EU a nepristupi na nevyhodne obchodne zmluvy a ked sa nedohodnu jednoducho Velka Britania bude s Eu obchodovat na zakladne podmienok svetovej obchodnej organizacie...cize ziadan katastrofa to nebude...Slovensko ma problem ze nevlastni nic...a kradne sa..mi sme odtokova ekonomika a miliony euro ziskov idu na zapad kdeze unas maju zahranicne firmi svoje podniky...z nas si urobili prcu...Klondajk...samozrejme EU keby sme vystupili na nas by sa mohla vyvrsit a pomstit sa nam za vystup , ale prezili by sme aj to...lebo tak ako EU potrebuje vyvazat do Velkej Britanie je tomu aj naopak...eu ma strach ze po brexite pridu dalsie vystupenia...preto Soros a jeho liberalne media a poskokovia 3r balamutili ludi cez zapredane media aka to bude katastrofa ak Britania vystupi...a videli sme naposledy volby v Britanii ze sorosovci a liberali dostali taky debakel ze na druhy den media skoro plakali..tu vidime ze ani tito diabli niesu vsemocni...ani im nevychadza vsetko...teraz ked Britania nespada pod eu je slobodnejsia...a uz iste pracuje na roznych zmluvach skym chce..
21.02.2020 09:59
karla23
Pitu ak si si nevsimol mame internet a nieje problem si dohladat informacie ohladom platov v Rakusku...zijem 16r v Nemecku a viem ake su platy v Nemecku a aj v Rakusku kdeze to sledujem a v Rakusku mam surodencov a kamaratov vo Viedni a ti mi vravia ze vo Viedni a to aj citam je priemer platov 1300-1500 eur ciste max plus 13 a 14 plat...iste su aj vysoko kvalifikovani ludia co maju v Rakusku aj 2 a viac tisic ciste...ale nieje to tak ako Ty vravis ze je to bezna vec...vela ludi mi pise ohladom prace v Rakusku a Vieden konkretne...maju 1300 ciste a musia ztoho zit..samo vravia Vieden je preplnena...vela ludi..od kedy je prac.trh otvoreny je pretlak a cena prace ide dole...mna s tymito recickami neoklames...to skus niekde v Kosiciach mozno ten co nikdy vo svete nebol ti to vsetko zbasti :)
21.02.2020 10:03
karla23
Janaka pozerala si videa starej fotr? je fakt smutne ak jeden vyrobca..napr cokolada milka ci coca cola a ine vyraba pre zapadne staty vyrobok kvalitny a knam vyrobia menejkvalitny a neda sa to jest ani pit...kde je tu v eu ta rovnost? pracie prasky to iste atd...ja osobne keby som sefom napr obchodnych retazcov na sk nebudem kupovat vyrobky tak ze ich objednam priamo u vyrobcu ale objednam to u nemeckych ci rakuskych velkoskladov aby som opbisiel to ze ma mozu oklamat a poslu mi druhu tretiu triedu...:blink:
21.02.2020 10:07
karla23
Janaka kedy konci prijmanie eurofondov? ano Brusel nam da dva euro a styry ich zoberie cez zahranicne firmi ktore su unas a maju klondajk unas...ake vyhodne...douc sa matematiku ;)
21.02.2020 10:10
nevedko15
Dnes som sa dozvedel v práci že liberálovi je vlastne jedno s akým pohlavím má sex.Lebo je liberál hi hi hi.
21.02.2020 10:20
pitu47
Príspevkov: 11874
iconkarla23:
Pitu ak si si nevsimol mame internet a nieje problem si dohladat informacie ohladom platov v Rakusku...)

:lol: :lol: :lol: nic ine som od teba necakal, všade si bol a vsetko vieš :lol: :lol: a ďakujem, že si ma upozornil na internet, doteraz som nevedel ze existuje :lol:
[Naposledy editoval pitu47, 21.02.2020 17:54]
21.02.2020 10:45

Choď na stranu 1Choď na stranu 21234Choď na stranu 4Choď na stranu 4