Diskusia

icon
kuuko
Príspevkov: 0
Ahojte, ake su vase skusenosti s kvalitou a rychlostou internetu v AT? Internet co mam v podnajme ma casto vypadky a je podla mna aj dost pomaly. Aj kolegovia mi spominali, ze maju s tym problemy... Je to tu bezne v AT, ze je tu zly internet, alebo mam len zleho dodavatela? ... Skusali ste to uz niekto riesit?
13.04.2020 16:57
annaw
Príspevkov: 2
Závisí kde bývaš... ja mam DREI už vyše 8 r. a na občastné výpadky funguje tip-top. Máš x poskytovateľov, treba preveriť, ktorý z nich ma najlepšie pokrytie.
14.04.2020 18:25
ivoo
Príspevkov: 0
Ja mam UPC. Byvam na okraji Viedne a tiez nic moc internet musim povedat. Rozmyslam nad zmenou, ale nejako na to nemam cas :) . Odporucam vyskusat nejaky test internetu, napr. https://www.yournetspeed.com/, urobit si test aj niekolko krat v priebehu tyzdna a potom si to porovnat s parametrami, ktore uvadza poskytovatel. Ak budu vysledky testu zle, tak to by mohlo potom pomoct pri reklamaci, alebo pri akejkolvek zmene a komunikacii s dodavatelom.
16.04.2020 23:50
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
ja si myslim, ze vsade u kazdeho provider su dobre a zle dni, jedno co zoberies... zatial neviem odporucit. ja mam KABEL+ na juhu Viedne. Ja som spokojny, moj syn hra hry, a ten len nadava...
18.04.2020 21:48
janaka
Príspevkov: 5969
moj syn ma Drei (byv.Orange), plati mes. 37 eur, /neviem aka rychlost , je spokojny
18.04.2020 22:36

icon