Diskusia

karla23
Príspevkov: 1304
https://www.derstandard.de/story/2000111800368/wien-unfreundlich-aber-dennoch-lebenswert

este donedavna sa Janaka a dalsi chvalili aka je Vieden super na zivot...a nasiel som statistky ktore mesta su vo svete najnepriatelskejsie co sa mentality tyka...Vieden druha tretia...popracujte natom aby ste boli k sebe sulusnejsi a normlnejsi...pytal som sa kamosky..ma vysku super job v Mnichove...nechces istdo Viedne? a ona nie...ziju tam hnusni ludia....vsimol som si to tiez...iste aj vo Viedni su normalni a mily ludia ale natomto je nieco.:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
15.06.2020 13:56
janaka
Príspevkov: 5969
zase miesas hrusky s jablkami: podla Statistik kazdorocne je vyhlasena Vieden za mesto kde je vyborna kvalita Zivota ( podla urcitych kriterii, OKREM! mentality) a ty to davas dohromady s mentalitou...:thumbdown: trochu rozmyslania do toho pisania:rolleyes: (ja viem, hrach na stenu:D )
a ta rada, ze popracujte na tom atd., no, tak to adresuj tym, ktorych sa to tyka, ja sa spravam slusne k slusnym ludomB) :thumbup:
15.06.2020 14:11
karla23
Janaka toto neoklames lebo ked chces dam ti 10 stranok kde je lista s mestami kde su obyvatelia najmenej mily...ano Vieden kraluje tomu..druhe najnperijemnejsie mesto..aky paradox..ze mesto kultura atd vynikajuce ale ziju v nom neprijemny ludia...dobre su aj tie nazory na tom linku pod diskusiou to si precitajte...aky moze byt clovek ktory zije v meste kde su neprijemny ludia? no taky ako ti ostatnni neprijemni...uz rozumiem preco tam ludia nechcu zit...;)
15.06.2020 14:23
karla23
https://www.sn.at/panorama/oesterreich/liste-der-unfreundlichsten-staedte-weltweit-wien-auf-rang-drei-80132146
15.06.2020 14:32
2Jana2
Príspevkov: 493
iconkarla23:
https://www.derstandard.de/story/2000111800368/wien-unfreundlich-aber-dennoch-lebenswert

este donedavna sa Janaka a dalsi chvalili aka je Vieden super na zivot...a nasiel som statistky ktore mesta su vo svete najnepriatelskejsie co sa mentality tyka...Vieden druha tretia....vsimol som si to tiez...iste aj vo Viedni su normalni a mily ludia ale natomto je nieco.:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Schon 2018 kam Kritik, etwa seitens der Wirtschaftsagentur Wien an der notwendigen Stichprobengröße. Damit eine Stadt in das Ranking aufgenommen wurde, reichte es, wenn 50 in Wien lebende Expats an der Umfrage teilnahmen. Im Vorjahr waren es sogar nur 45. Bei geschätzten 25.000 in Wien lebenden Expats sei das nicht wirklich repräsentativ, hieß es vonseiten der Wirtschaftsagentur. (elas, APA) :blink: :confused:

Mirko, aj si si to precital, alebo len titulok ? Ano, ja patrim k tym, ktori su zivotom vo Viedni nadseni a nikdy by som sa do Bratislavy nevratila. Priatelski i nepriatelski ludia su vsade, aj v Mnichove, vzdy je to o tom, ako sa chovas ty a co si nechas k sebe dovolit.
15.06.2020 15:40
karla23
Jana to sa obkecat neda...statistika jasne hovori...proste Vieden nieje priatelska co sa mentality tyka..ano aj v Mnichove su nepriatelski ludia niektori ano...no ked porvnam Mnichov a Vieden tak Vieden v urovni ludi a mentalita co sa domacich tyka o jednu triedu vysia...a to Mnichov je uzavrety ...ale tisic krat lepsie nez Vieden...staci mi ked som vo Viedni par dni..nikto sa nesmeje...vsetci zachmureni..neprijemni casnici...vsetci nahnevany na nieco...anoako mesto Vieden je super aj socialny system lepsi nez Mnichov ci Nemecko to hej ale kvalita ludi uroven hroza a des....samozrejme cest vynimkam.:cry:
15.06.2020 15:51
karla23
a to som zabudol na predaj drog africanmi na Pratri...kamos co zije vo Viedni...mi vravi..prater tam nechod..same drogy grazly..naposledy dve bandy afganci a syrijcania ci kto sa tam s nozmi chceli dopichat...kua kde je polizia...nic sa stym nerobi...ja si myslim Vieden bola bezpecna este 60-70 a mozno 90r ale teraz co tam je no len tak dalej...:blink: :confused:
15.06.2020 15:56
karla23
https://wiener-online.at/2019/06/17/geheime-studie-so-gefaehrlich-ist-dein-bezirk/
15.06.2020 15:59
2Jana2
iconkarla23:
Jana to sa obkecat neda...statistika jasne hovori...proste Vieden nieje priatelska co sa mentality tyka..ano aj v Mnichove su nepriatelski ludia niektori ano...no ked porvnam Mnichov a Vieden tak Vieden v urovni ludi a mentalita co sa domacich tyka o jednu triedu vysia...a to Mnichov je uzavrety ...ale tisic krat lepsie nez Vieden...staci mi ked som vo Viedni par dni..nikto sa nesmeje...vsetci zachmureni..neprijemni casnici...vsetci nahnevany na nieco...anoako mesto Vieden je super aj socialny system lepsi nez Mnichov ci Nemecko to hej ale kvalita ludi uroven hroza a des....samozrejme cest vynimkam.:cry:

To fakt ? 50 ludi z 25 000 - to je reprezentativna vzorka ??? :blink: Vies si vyratat, kolko je to % . Skus .
15.06.2020 16:03
karla23
klamstvami to ma neukras...dam ti tu 10 inych stranok kde Vieden kraluje v mentalite ktora nieje priatelska...co ti je ztoho ze mesto je super ked tam ziju neprijemny ludia...nojo mozno ti to staci..daj pozor aby si nebola jedna znich.,...je to nakazlive,:cry:
15.06.2020 16:07
2Jana2
iconkarla23:
klamstvami to ma neukras...dam ti tu 10 inych stranok kde Vieden kraluje v mentalite ktora nieje priatelska...co ti je ztoho ze mesto je super ked tam ziju neprijemny ludia...nojo mozno ti to staci..daj pozor aby si nebola jedna znich.,...je to nakazlive,:cry:

Mirko, tie klamstva, ako pises, to su z tvojho linku, ved si to sem sam dal, to nie su moje vymysly, ja som ti iba skopirovala, co tam pisu.:confused:

15.06.2020 16:14
karla23
ano 10 stranok ti tu mozem dat ktore mesta na svete su najnepriatelskejsie co sa mentality tyka ...a Vieden je vsade druha tretia..proste hrozna mentalita...a Ty mi povies ze klamem :D :D :D
15.06.2020 16:16
2Jana2
iconkarla23:
ano 10 stranok ti tu mozem dat ktore mesta na svete su najnepriatelskejsie co sa mentality tyka ...a Vieden je vsade druha tretia..proste hrozna mentalita...a Ty mi povies ze klamem :D :D :D

Tvoj link .........https://www.derstandard.de/story/2000111800368/wien-unfreundlich-aber-dennoch-lebenswert

Ty si ho odporucal a tam pisu

Schon 2018 kam Kritik, etwa seitens der Wirtschaftsagentur Wien an der notwendigen Stichprobengröße. Damit eine Stadt in das Ranking aufgenommen wurde, reichte es, wenn 50 in Wien lebende Expats an der Umfrage teilnahmen. Im Vorjahr waren es sogar nur 45. Bei geschätzten 25.000 in Wien lebenden Expats sei das nicht wirklich repräsentativ
15.06.2020 16:28
janaka
Príspevkov: 5969
nejhorsi srazka je srazka s blbcem":w00t:
ako som pisala, hrach na stenu, mirko ma svoju pravdu:thumbdown:
nanho ziadne argumenty neplatia:blink:
15.06.2020 20:15
pitu47
Príspevkov: 11874
iconkarla23:
proste Vieden nieje priatelska co sa mentality tyka..............staci mi ked som vo Viedni par dni..nikto sa nesmeje...vsetci zachmureni..neprijemni casnici...vsetci nahnevany na nieco...
Mirko a čuduješ sa ????? Ja keby som Ťa stretol v Mníchove, vo Viedni, v Londýne, v Tvojej rodnej Spišskej Novej Vsi alebo v okolitých dedinách tiež by som bol k Tebe nepriateľský :lol: :lol: :lol: a Ty vieš prečo :lol: :lol: :lol:
15.06.2020 22:27