Diskusia

2Jana2
Príspevkov: 493
iconkarla23:

Jana co sa tyka mentality Mnichova...ked to porovnam v ramci celeho Nemecka je to jednoznacne posledne miesto...ludia maju uroven..su velmi slusny no stuhnuty bez emocie...no ked porovnam Mnichov a Vieden tak poviem zlaty Mnichov co sa mentality tyka...vo Viedni ked som ci na OBB ci restauracia vsade neprijemny ludia...taky sedliaci nahnevany mi pridu...samozrejme vynimky su vsade no ta statistika nevznikla nahodou len tak...ja uz teraz rozumiem preco je heavy vecne nahnevany...zit v taktomto meste kde nieje medzi ludmi laska ludske teplo mile slovo stoji vela psychickych sil a odrazi sa to na ludoch...musim povedat v Mnichove som stretol 2 rakusakov...to boli super ludia...maju uroven a niesu stuhnuty ako nemci....proste ideal

ono vsade je to o ludoch ale v anglosaskom svete chyba emocia..vsetko stuhnute...uroven slusnost po vecine je...ale chyba im to co mi mame dobrosrdecnost....otvorenost...ale nie zase ako su Taliani a juzani..to je deternost ...to ide na nervy...zaujimave je ake statistiky clovek najde.

Mirko, uz som z toho zmätena:huh: v Mnichove su ludia stuhnuti, vo Viedni vsetci neprijemni, ale 2 Rakusaci super ludia, nie ako stuhnuti Nemci :confused: Ako to teda je ? Ono to bude asi naozaj o ludoch. Ani miako pises, nie sme vsetci dobrosrdecni, otvoreni. Dolezite pre vyber miesta kde chcem zit / pokial chcem menit / je uroven zivota podla statistiky, kde sa hodnotia ine kriteria - a tam Vieden vyhrava a nie to, ci su ludia priatelski, alebo nepriatelski podla nejakej malej vzorky respondentov.

Nejake video o vracajucej sa Nemke zo Svajciarska spät do Nemecka nevypoveda o nicom, aj keby si ich sem hodil 100. A ti Taliani, co to maju ? Deternost, to je co ?
19.06.2020 12:00
janaka
Príspevkov: 5969
Ta Nemka v Mnichove odidena zo Svajcu , to bude ta so spinkou za nechtami:w00t:
(Pitko bude vediet vo co go;) )
19.06.2020 12:46
karla23
Príspevkov: 1304
Janaka opakujes sa dokola ako pokazene radio..netrpis nahodou na Alzheimera? ci ti preskocilo vo Viedni?...vyhladaj lekara...viditelne niesi natom dobre....babicka...:cry: :cry: :cry:
19.06.2020 13:10
janaka
este si neodpovedal na otazku, co je to deternost, m:D irecek predcastny
PS: Mirko, ja som aspon babicka, a som na to hrda, ale ty nikdy nebudes mat vlastnu rodinu:confused:
19.06.2020 14:33
karla23
Janaka ja nemozem zato, ze si v prechode mas depresie...skus sa istliecit...tak otravujes ludom den...:blink:
19.06.2020 15:16
pitu47
Príspevkov: 11874
co je s tebou, mirko ??? nejak ti unika zase realita ? uz si zabudol na svoje tradicne : keksík a kolecko okolo domu ???? mal by si si dat :lol:
19.06.2020 16:09
pitu47
iconjanaka:
Ta Nemka v Mnichove odidena zo Svajcu , to bude ta so spinkou za nechtami:w00t:
(Pitko bude vediet vo co go;) )
ale ta predsa zarabala 15000 svajciarskych frankov a v nemecku dostala viac, ked som dobre rozumel....
19.06.2020 16:11
pitu47
icon2Jana2:

Mirko, uz som z toho zmätena:huh: Deternost, to je co ?

2Janke, ked si z mirka zmätená, to je 3. stadium komunikacie s mirkom :lol: dalsie stadium je, ze mu chces dat za jeho vymysly po hube a to posledne (aspon pre mna) je :
:lol: :lol: :lol: mirko :lol: :lol: :lol: :lol:
19.06.2020 16:14
janaka
iconkarla23:
Janaka ja nemozem zato, ze si v prechode mas depresie...skus sa istliecit...tak otravujes ludom den...:blink:

kto tu otravuje, si len ty, si drzy a ked ta stretnem vo Viedni, tak uvidis, aka budem nepriatelska- k neslusnym ludom sa tak spravam a ty si ine nezasluzis:thumbdown:
To si dovoluj k svojej matke, co ta tak zle vychovala ze si drzy k zenam, preto ziadnu nemas ani ziadnu mat nebudes:cry:
19.06.2020 17:48
pitu47
Janake, vidím, že si oproti 2Janke v pokročilejšom štádiu komunikácie s mirkom asi by si mu už chcela dať po hube :lol: :lol:
19.06.2020 21:48
karla23
Janaka ako vies ci mam niekoho ci nemam? K tebe budem jednat tak sprosto ako Ty kumne...si stara bosorka zakomplexovana hnusna ktora si mysli ze ma bude urazat a kopat domna? Tak to si na velkom omyle...ak mas depresie ztoho ze mas prechod tak sa chod liecit...a nekaz tu ludom den...si strasny zly clovek...rob stym nieco.:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
20.06.2020 09:48
2Jana2
Príspevkov: 493
iconpitu47:
icon2Jana2:

Mirko, uz som z toho zmätena:huh: Deternost, to je co ?

2Janke, ked si z mirka zmätená, to je 3. stadium komunikacie s mirkom :lol: dalsie stadium je, ze mu chces dat za jeho vymysly po hube a to posledne (aspon pre mna) je :
:lol: :lol: :lol: mirko :lol: :lol: :lol: :lol:

Pitko, myslim, ze si moju poziciu vystihol. Stale som prekvapena, zmätena, velakrat citam s otvorenymi ustami a niekedy aj v soku, ako prave dnes. To je ozaj silne kafe a v soku som o to viac, ze som si myslela,ze silno veriaci krestan-katolik, ktory zaplavuje tuto stranku tymi nabozenskymi hovadinami, ci co to je, je dobrota sama , ale zda sa, ze opak je pravdou. Kedze som ateista, neviem presne - staci tento hnus vyplut z ust, zautocit sproste a zajtra nabehnut do kostola k spovedi a vsetko je ok ?:confused: Hanbila by som sa.

Nemyslim Pitko, ze sa dopracujem do tvojho stadia, ked sa v kuse valas od smiechu, uz len pri vysloveni jeho mena, ak, tak to potrva, hodne, hodne dlho, kym ta dobehnem ;)
20.06.2020 14:20
karla23
Jana poznas príslovie ze ako sa do hory vola tak sa z hory ozýva?S Janakou sa slusne hovorit neda knej treba byt taky sprosty ako je ona kumne...mozes ss hanbit Kolko chces atejistka pri tej osobe sa neda inac
20.06.2020 15:19
karla23
Vlado by mal zablokovat Janaku a bude tu pokoj B)
20.06.2020 15:20
pitu47
más pravdu, mirko, vlado by mal zablokovat teba atejistu , ale potom by tu nebola sranda :lol: :lol: :lol:
20.06.2020 15:39