Diskusia

pitu47
Príspevkov: 11874
icon2Jana2:
Nemyslim Pitko, ze sa dopracujem do tvojho stadia, ked sa v kuse valas od smiechu, uz len pri vysloveni jeho mena, ak, tak to potrva, hodne, hodne dlho, kym ta dobehnem ;)
tak, tak, 2Janke, je to tvrdá, dlhorocná, namáhavá práca, mozes si pozriet aj jeho starsie príspevky, ked bol mirecek_mníchov alebo hary01, ako nás chcel zmiatnut, ze je karla ( aj ked po jeho prvych reakciách v "diskusii" nám hned bolo jasné, ze je to mirko), ale ked si trpezlivá, tak sa Ti to za 5-6 rokov urcite podarí ;)
20.06.2020 15:44
karla23
Príspevkov: 1304
Pitu objektivita a pravda pre teba pojmy celkom nezname to ani necakam od teba...Vieden urobila z teba hajzlika zial:cry:
20.06.2020 16:05
pitu47
iconkarla23:
Pitu objektivita a pravda pre teba pojmy celkom nezname to ani necakam od teba...Vieden urobila z teba hajzlika zial:cry:
:lol: :lol: :lol: z teba mirko, mnichov neurobil nic.........:lol: lebo ty vies cim si bol, cim si a tym aj ostanes :lol: :lol: :lol:
20.06.2020 16:28
janaka
Príspevkov: 5969
iconkarla23:
Janaka ako vies ci mam niekoho ci nemam? K tebe budem jednat tak sprosto ako Ty kumne...si stara bosorka zakomplexovana hnusna ktora si mysli ze ma bude urazat a kopat domna? Tak to si na velkom omyle...ak mas depresie ztoho ze mas prechod tak sa chod liecit...a nekaz tu ludom den...si strasny zly clovek...rob stym nieco.:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

ty si len taky looser (mozes zacat googlit:lol: ):thumbdown:
howgh:thumbup:
20.06.2020 19:03
janaka
iconpitu47:
Janake, vidím, že si oproti 2Janke v pokročilejšom štádiu komunikácie s mirkom asi by si mu už chcela dať po hube :lol: :lol:

ja po hube nikomu nedavam, nie to moj styl, ale jemu by som dala s radostou, je drzy jak plostica:w00t:
20.06.2020 19:05
karla23
Janaka ja mam pocit ze ty uz stracas kontakt s realitou..nedavno si mi povefala ze luzrov ako Ja Lichtenstajsko neberie..ako vzdy kopla si si domna...to ti robi dobre asi odbaviť sa namne a snazit sa ma ponížiť pamiatky...a nasledne par dni nato bez stipky hanby povies mozes ma pozvat vo Viedni na kavu..Ty zvyknes pozývať ludi na kavu ktorych nemas rada a ktorych ponizujes? Si fakt psycho:cry:
20.06.2020 19:10
karla23
pitu zober si svoj batoztek a rakusky pas a brat sa domov do Kosic...prospeje to tvojmu zdraviu...Ved vies co si :lol: :D :lol:
20.06.2020 19:13
janaka
Mirko, nepoznam nikoho, kto je viac odtrnuty od reality ako si ty, takze co pises je fakt na smiech:lol:
ostatne nekomentujem a ani ty uz na mna nereaguj, idu z teba same sprostosti, nevies sa spravat slusne a s takymi ludmi sa ja nebavim:thumbdown:
20.06.2020 19:16
karla23
Janaka ako vidim dosli argumenty...demagógia ktorou sa oháňaš dlhsi cas a nenavist to nemoze dlho vydrzat...pises 5 cez 9 ...jednoducho sa Ti Kavicky somnou zachcelo ..a zaroven si kopnúť domna...ty asi nenavidis muzov u teba bude diagnoza..:cry:
21.06.2020 09:19
janaka
na teba ziadne argumenty neplatia a smiesne, ze take slovo vobec pouzivas, a vobec, nestojis mi ani za odpoved, a uz mi nic nepis… takto sa bav so seberovnymi, ja k nim nepatrim:thumbdown: nastastie:lol:
21.06.2020 12:39
allena
Príspevkov: 2434
iconkarla23:
a to som zabudol na predaj drog africanmi na Pratri...kamos co zije vo Viedni...mi vravi..prater tam nechod..same drogy grazly..naposledy dve bandy afganci a syrijcania ci kto sa tam s nozmi chceli dopichat...kua kde je polizia...nic sa stym nerobi...ja si myslim Vieden bola bezpecna este 60-70 a mozno 90r ale teraz co tam je no len tak dalej...:blink: :confused:

mirko, ty zijes? karla alebo caroline?
21.06.2020 12:47
pitu47
iconkarla23:
Janaka ja mam pocit ze ty uz stracas kontakt s realitou................ mozes ma pozvat vo Viedni na kavu..Ty zvyknes pozývať ludi na kavu ktorych nemas rada a ktorych ponizujes? Si fakt psycho:cry:

mirko, citaj poriadne, janake ta chce pozvat na kávu, aby ti mohla dat po hube :lol: a ta prva veta, co si ju opisal z mojho prispevku tebe, ze stracas kontakt s realitou, rozumies vobec zmyslu tej vety ??????? a viem, ze odpoved od teba nikdy nedostanem :lol:
21.06.2020 13:16
pitu47
iconallena:
iconkarla23:
a to som zabudol na predaj drog africanmi na Pratri...kamos co zije vo Viedni...mi vravi..prater tam nechod..same drogy grazly..naposledy dve bandy afganci a syrijcania ci kto sa tam s nozmi chceli dopichat...kua kde je polizia...nic sa stym nerobi...ja si myslim Vieden bola bezpecna este 60-70 a mozno 90r ale teraz co tam je no len tak dalej...:blink: :confused:

alenka a ty este tiez zijes ???? zabudla si este na mirecek_mnichov a hary01
21.06.2020 13:18
janaka
chciet od mirka, aby cital poriadne, to ako keby si chcel aby voda tiekla do kopca:lol:
a to bolo tak , ze ja som mu raz pisala, ze ked bude vo Viedni, ma moze pozvat na kavu (samozrejme, ze to bol len vtip, ktory on zobral vazne a teraz to furt vytahuje:sneaky: )
a ano, ak! by som ho pozvala ja, tak len preto, aby dostal poriadnu po hube, lebo si o to koleduje:lol:
21.06.2020 13:26
allena
Príspevkov: 2434
iconpitu47:
iconallena:
iconkarla23:

alenka a ty este tiez zijes ???? zabudla si este na mirecek_mnichov a hary01

cauko pitko, jasne zijem a jz citam nezabudam ta nenormalne. a ty ako?
21.06.2020 13:51