Diskusia

pitu47
Príspevkov: 11874
iconjanaka:
iconpitu47:
iconkocur:

pitu mi dopraje
ja každému ;)

a co take :blush:
to čo ty nie ;) :love:
29.01.2021 22:33
janaka
Príspevkov: 5969
iconkocur:
skoda, ze nie som macka:( ja by som tento zivot v korone jednoducho preskocila do dalsieho zivota:rolleyes:

osudu neujdes... okrem toho - kde mas istotu, ze dalsi zivot by bol lepsi?[/quote]
no, nieco horsie ako tento dllllhyyyy lockdown, si viem tazko predstavit , ale, mas pravdu, nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byt este horsie:confused:
29.01.2021 22:35
kocur
Príspevkov: 6416
iconjanaka:
iconkocur:
skoda, ze nie som macka:( ja by som tento zivot v korone jednoducho preskocila do dalsieho zivota:rolleyes:

osudu neujdes... okrem toho - kde mas istotu, ze dalsi zivot by bol lepsi?

no, nieco horsie ako tento dllllhyyyy lockdown, si viem tazko predstavit , ale, mas pravdu, nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byt este horsie:confused:[/quote]

vsetci nadavaju... ja som spokojny. zavries sa niekde v teple s nejakou pritulnou mickou, neotravuje so ziadnym kinom, divadlom, zurkou... len klidek a pohoda... :rolleyes:
29.01.2021 22:50
janaka
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:

no, nieco horsie ako tento dllllhyyyy lockdown, si viem tazko predstavit , ale, mas pravdu, nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byt este horsie:confused:

vsetci nadavaju... ja som spokojny. zavries sa niekde v teple s nejakou pritulnou mickou, neotravuje so ziadnym kinom, divadlom, zurkou... len klidek a pohoda... :rolleyes:[/quote]
a kde mam vziat nejaku pritulnu micku:lol:
29.01.2021 23:51
karla23
Príspevkov: 1304
Kocúr doba je tazka no ja vravim dokym mame co jest kde spat a sme zdravy a nieje vojna vlastne je super...ja sa coronou nezaoberám ...cely zivot sa snazim budovat silnu imunitu ...Janaka Boh dava upozornenia...a toto je jedno znich ...pokor sa...Id na svetu omsu ...rob nieco
30.01.2021 09:50
karla23
Budicek Rajony :D :D
30.01.2021 09:51
karla23
Janaka Ty nevies ze osud neexistuje,? Osud si robi kazdy clovek sam ...:thumbup:
30.01.2021 09:53
karla23
Janaka heavy tu nebol skoro rok...mam pocit ze nerobi...a ma ine problemy...mozno hlada pracu ci za pracou dochádza inde alebo ine problemy...novo...pride ako velka voda zas mi vynadá Haha
30.01.2021 09:55
janaka
iconkarla23:
Janaka Ty nevies ze osud neexistuje,? Osud si robi kazdy clovek sam ...:thumbup:

aky osud zasa?:blink: kde pisem o nejakom osude? sa zobud ty, ty budicek:lol:
30.01.2021 13:21
kocur
vsetci nadavaju... ja som spokojny. zavries sa niekde v teple s nejakou pritulnou mickou, neotravuje so ziadnym kinom, divadlom, zurkou... len klidek a pohoda... :rolleyes:[/quote]
a kde mam vziat nejaku pritulnu micku:lol:[/quote]

sama bud micka B) pritulna k nejakemu kocurovi... :love:
30.01.2021 15:16
terezia13
Príspevkov: 1256
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:

Zdar Kocúr :)
Ja nenadávam, tiež som spokojná, kým si bol preč stihla som sa rozviesť, presťahovať do Viedne, spraviť si tu školu, a v lete cez koronu som sa stihla zas vydať :-)
30.01.2021 16:02
janaka
iconkocur:
vsetci nadavaju... ja som spokojny. zavries sa niekde v teple s nejakou pritulnou mickou, neotravuje so ziadnym kinom, divadlom, zurkou... len klidek a pohoda... :rolleyes:

a kde mam vziat nejaku pritulnu micku:lol:[/quote]

sama bud micka B) pritulna k nejakemu kocurovi... :love:[/quote]
tak neviem:-/ kazdy mi tu radi nieco ine- ty micku, mirko zas, ze mam ist na omsu:rolleyes:
urobim, co budem chciet ja;)
30.01.2021 16:45
kocur
Zdar Kocúr :)
Ja nenadávam, tiež som spokojná, kým si bol preč stihla som sa rozviesť, presťahovať do Viedne, spraviť si tu školu, a v lete cez koronu som sa stihla zas vydať :-)[/quote]

tak cas teda nestracas :thumbup: to je dobre, lebo zivot je kratky... a aku skolu ak sa smiem spytat?
30.01.2021 18:16
kocur
iconjanaka:
iconkocur:

a kde mam vziat nejaku pritulnu micku:lol:
[/b]

sama bud micka B) pritulna k nejakemu kocurovi... :love:[/quote]
tak neviem:-/ kazdy mi tu radi nieco ine- ty micku, mirko zas, ze mam ist na omsu:rolleyes:
urobim, co budem chciet ja;)[/quote]

a sak ono sa to nevylucuje... najskor pomodlit a potom toto... to one... :blush:
30.01.2021 18:18
karla23
https://forbes.cz/z-garaze-za-prahou-rozesilaji-luxusni-menstruacni-kalhotky-zajem-o-ne-maji-az-ve-skandinavii/?fbclid=IwAR1KqI35lHRJk6VEsIwg4pEnv9U7aQWYc9Wp0XQiXOTrnoHKP4erSJi0n6U
30.01.2021 18:38